0

@Rewolucja123 Nie żeby coś, ale pierwsza sytuacja to jego wina.

0

@kuz Po prostu wystarczy być Barceloną aby w mgnieniu oka zmieniła się o 180 stopni i oczywiście na gorsze.

0

@Encore I cała hala będzie wypełniona. Dawać KNICKS!

0

Za ile Usyk vs Fury?

0

@arsenallondyn0 Araby ratują boks

2

Barcelona to z tego bagna się już nigdy nie wygrzebie, jeszcze patrząc na to jak funkcjonuje i rozwija się Real. A już na pewno nie z takimi ludźmi u sterów, jedynie bym chyba uwierzył w Pique jakby był tu prezydentem, bo to mądry facet.

0

@Explode Ale LM go z reguły wyjaśnia

1

Xavi już pod względem odklejenia i pieprzenia głupot pobił Koemana, ale ma dużo lepszy PR więc nie zbiera i nie będzie zbierał takiego medialnego hejtu.

8

Xavi chce zawodnika kilera, kilerem to on jest ale drużyny i nadzieji kibiców

0

Te konferencje Xaviego są bardziej upokarzające niż mecze. „Byliśmy lepsi”… przecież z takich słów to kibic każdego innego klubu ciśnie sobie z nas taką beke, a my czujemy tylko zażenowanie i zero zdziwienia, że inni nas wyśmiewają, bo Xavi daje tyle amunicji co niemiara. Odechciewa się już następnego sezonu i u mnie absolutnie zero oczekiwań. Lige skończymy -10 minimum za Realem, a liga mistrzów to sukcesem będzie wyjście z grupy :)

8

Aż się odechciewa następnego sezonu śledzić z tym senseiem…

0

@fart A w NBA odprowadza się podatek tam gdzie grasz mecz chyba, czyli gdzie wykonujesz swoją pracę tak jakby. Np. w Teksasie podatek dochodowy to 0% jeśli się nie mylę to zgarniasz całość.

0

@takisobiektos Syn Jordana

0

@Encore A to nie jest tak, że on tych pieniędzy i tak w całości nie dostaje?

1

Hahahaha to jest prawdziwe DNA Barcy „byliśmy lepsi”

0

@BORO_12 Nieee no co ty

0

@BORO_12 No to o to mi chodzi gościu XD

"dobrze zadbał o rozwój Yamala i Cubarsiego" chodziło mi o rozwój fizyczny, bo pisałem w poście o gościu, który za to odpowiada.

0

@BORO_12 No nie wiem? Może dba o rozwój fizyczny zawodników, bo jest uwaga TRENEREM SIŁOWYM? Zadajesz durne pytania.

0

@Bartek22 Nie oczekuj odpowiedzi ;)

0

Największa nadzieja to żeby naprawił nam Pedriego, dobrze zadbał o rozwój Yamala i Cubarsiego oraz jak najlepiej wprowadził Gaviego po kontuzji.

1

@RobiS XD proszę cię. Oglądam każdy mecz tej drużyny sezon w sezon od około 15 lat, a ty mi piszesz że kibicem się jest a nie bywa.
Po prostu już nie mam siły, bo Xavi obrzydza wszystko już nawet tym, że dzisiaj wystawił once de gala XD

0

Podziwiam, że ktoś ma jeszcze w tym sezonie siły na oglądanie tej drużyny. Mnie PSG zniszczyło całkowicie, a z Realem wystarczy, że widziałem końcówkę i też Barcelona w najlepszym wydaniu XD

1

@IronSanHybrid Bez wołowinki to nie burger ;)
Ale wygląda zacnie i smacznie.

5

Może w Północnej?

0

@fart @Encore Haliburton po kontuzji gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Bucks to bierze w 6 grach.

1

@barcelonaLM I rewanżyk z De Minaurem

0

@zadafcb Caleb potencjał na nowego Mahomesa?

0

Komentarz usunięty

0

Bo jest amatorski w swoim działaniu

10

@Deviler Zostawi spróchniałą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?