partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bellingham ty miękka fajo!!!
0
@michal26 Do momentu wpisu tak było ;)
1
Anczelot to już trenerski dinozaur, a zjadł i wypluł dzisiaj Pepa.
0
W City nie ma nawet jednego zawodnika którego można pochwalić.
1
Nie wiem kiedy ostatnio widziałem tak słabe City
0
Żenada, oczywiście bramkarz musi być rezerwowy, kluczowy zawodnik ci wypada 10 min przed
0
Klasyka gatunku
0
Real jest makabrycznie dziurawy, ale i City strasznie nerwowe w poczynaniach.
1
Hahaha vamos, Toomuchmoney piękne wejście.
0
@MesQueUnClub96 W tym wszystkim pomijasz lepszy skład LAC i George'a w większym gazie ;)
0
@MesQueUnClub96 O jeju ktoś może napisać jakiś komentarz
1
@MesQueUnClub96 Wstawaj, zesrałeś się.
0
@Monegros A co tu sprawdzać geniuszu?
0
@Rewolucja123 No i? Ale to de Bruyne wciąż, rok temu tu strzelił gola.
0
Ederson ma kontuzje?
0
Brak słów do tego jakiego farta ma mierda...
0
No i pod takim newsem to za dużo komentarzy nie ma. Ale jak ktoś coś napisze z dupy, byle jakie info to zaraz wiele myślicieli i setki komentarzy
1
@Encore Igrzyska albo RG. Coś z tego wygra, mocno w to wierzę
0
Obecna pogoda jest perfekcyjna. Mógłbym tak żyć cały rok.
2
@Zoker Jezu, to się wyprowadź na wieś XD
0
@ShawnC Ktoś musi zastępować Dembele
0
@Bykunn Dziś tak w radiu mówili, że Tusk nie zadowolony, że ktoś tam z pisu narzekał itd.
4
Ale Xaviemu ciągle mało
0
Wczoraj wszyscy zadowoleni z wyborów, a dziś szukanie winnych? To jak tam w końcu?
2
Nie no Dodi dorzucający swoje 5 groszy do artykułu XD
Ziema zamarzła
2
@PatrychoO Taker to ledwo Rockowi ten chokeslam wykonał. Mimo wszystko to szkoda, że nie zaangażowali Austina. Historycznie bardziej by pasował do konfrontacji tutaj z Rockym.
2
W 2024 roku nieironicznie dalej ktoś głosuje na pis XD
5
Futbol jest niesprawiedliwy
3
Nunez to taka oferma
1
Bayern jest tak potężnym memem, a i tak by nas pewnie ograli XD