0

Bellingham ty miękka fajo!!!

0

@michal26 Do momentu wpisu tak było ;)

1

Anczelot to już trenerski dinozaur, a zjadł i wypluł dzisiaj Pepa.

0

W City nie ma nawet jednego zawodnika którego można pochwalić.

1

Nie wiem kiedy ostatnio widziałem tak słabe City

0

Żenada, oczywiście bramkarz musi być rezerwowy, kluczowy zawodnik ci wypada 10 min przed

0

Klasyka gatunku

0

Real jest makabrycznie dziurawy, ale i City strasznie nerwowe w poczynaniach.

1

Hahaha vamos, Toomuchmoney piękne wejście.

0

@MesQueUnClub96 W tym wszystkim pomijasz lepszy skład LAC i George'a w większym gazie ;)

0

@MesQueUnClub96 O jeju ktoś może napisać jakiś komentarz

1

@MesQueUnClub96 Wstawaj, zesrałeś się.

0

@Monegros A co tu sprawdzać geniuszu?

0

@Rewolucja123 No i? Ale to de Bruyne wciąż, rok temu tu strzelił gola.

0

Ederson ma kontuzje?

0

Brak słów do tego jakiego farta ma mierda...

0

No i pod takim newsem to za dużo komentarzy nie ma. Ale jak ktoś coś napisze z dupy, byle jakie info to zaraz wiele myślicieli i setki komentarzy

1

@Encore Igrzyska albo RG. Coś z tego wygra, mocno w to wierzę

0

Obecna pogoda jest perfekcyjna. Mógłbym tak żyć cały rok.

2

@Zoker Jezu, to się wyprowadź na wieś XD

0

@ShawnC Ktoś musi zastępować Dembele

0

@Bykunn Dziś tak w radiu mówili, że Tusk nie zadowolony, że ktoś tam z pisu narzekał itd.

4

Ale Xaviemu ciągle mało

0

Wczoraj wszyscy zadowoleni z wyborów, a dziś szukanie winnych? To jak tam w końcu?

2

Nie no Dodi dorzucający swoje 5 groszy do artykułu XD
Ziema zamarzła

2

@PatrychoO Taker to ledwo Rockowi ten chokeslam wykonał. Mimo wszystko to szkoda, że nie zaangażowali Austina. Historycznie bardziej by pasował do konfrontacji tutaj z Rockym.

2

W 2024 roku nieironicznie dalej ktoś głosuje na pis XD

5

Futbol jest niesprawiedliwy

3

Nunez to taka oferma

1

Bayern jest tak potężnym memem, a i tak by nas pewnie ograli XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?