13

Jeśli chce grać na prawej obronie - budować.
Jeśli chce znowu coś tam płakać o grę na środku obrony, gdzie jest mocno przeciętny - sprzedać.

0

Komentarz usunięty

4

0

@Volk Ale i tak się znajdą tacy co City wybronią XD

2

@Arden Za takie coś powinien stracić robotę

1

@Rust_Cohle Jak on wczoraj był beznadziejny i gol niczego nie zmienia.

0

@tbas No i nic nie zepsuł. Zrobił to co musiał i gdzie tu problem?

2

"To ostatecznie nic nie znaczyło. Ten powrót nie pozwolił nam wygrać Ligi Mistrzów. Potem Juventus nas wyeliminował."
No i właśnie niestety tutaj racja. Boli mnie mega, że po takim powrocie dosłownie mecz później wyszli i zagrali tak samo jak z PSG w 1 meczu.

10

Pozdrawiam wszystkich którzy nazywali Gundogana emerytem i że jest staruchem i że przyszedł sobie do Barcelonki poklepać na emeryturkę ;)

1

@tbas Ależ bramkarz daje spokoju. Kolejny mecz na 0 z tyłu, już chyba 490 minut bez straty gola jeśli sie nie mylę. Z Peną byśmy ten mecz wtopili.

0

@Kamiloos Już drugi raz to piszesz. Mało atencji? ;)

0

Cieszy coraz większa rola Darvicha.

2

A Fort znowu dał radę. Liczę, że Xavi go nie schowa znowu do szafy, a regularnie będzie mu dawał szanse. Szczególnie, że jego przecież można jeszcze wykorzystać na prawej obronie, która zresztą jest jego naturalną pozycją.

4

@norbi77 Ale Kessie nie był taki zły. Nie róbmy z niego jakiegoś cieniasa.

13

W końcu na boisku widziałem drużynę w której każdy wie co ma robić.

5

Gundogan i Lewy występ 10/10

0

@LM10GOAT Bo mu z Napoli akcja wyszła?

21

I ten bramkarz ma tu hejterow XD

3

@Kamiloos Ależ boli białasku

3

Essa na frajerów

0

De Paul zwykły śmieć

0

@aspr1me Przypominam, że to Atletico miało dzień mniej odpoczynku i grali dogrywkę z karnymi.

2

Rozwala mnie nasz wielki kapitan. Gość się boi na boisku jakiekolwiek odpowiedzialności. Jak tylko ma piłkę to podaje do Gundo i usuwa się gdzieś na bok. Żałosny występ

1

@Firestone Gość się boi jakiekolwiek odpowiedzialności, wszystko oddaje do Gundogana XD. Kapitan przypominam :)

0

@barcelonaLM Jakbyśmy wygrali z Bilbao to tak, w obecnej sytuacji nie ma szans.

0

@tbas A Simeone może sobie skakać, drzeć się i nikt mu kartek nie pokazuje.

74

Ale Xavi akurat w tej sytuacji miał 100% racji i staje po jego stronie. Ten sędzia to jest po prostu debil.

0

Wiadomo, że tutaj chcą nas już przekręcić

1

Ten sędzia ma wodogłowie

1

@jacobFCB Tak samo Felix bo gol nic nie zmienia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?