partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On jest głupi???
2
Gundogan to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie.
0
Nie wierzę, że to nie wpadło…
0
O mój boże. Co on robi????
5
Błagam nie spieprzmy tego…
Real się prześlizgnął, my też to jakoś zróbmy.
0
2:0 to niestety jak mawia stare porzekadło niebezpieczny wynik
0
@Kamiloos Z całym szacunkiem dla Ansu ale on nie miał takich umiejętności i nie każdy musi skończyć jak Fati. Wystarczy nie trafić na brutala ;)
7
Lamine co poszedł przy bramce. Chłopak jest fantastyczny. Nie oddałbym go za żadne pieniądze. Czeka go wielka przyszłość i napisze tutaj wielką historię.
14
@Jakchcesz Nie za bardzo ryzykownie?
1
@Arden Brakuje jeszcze flaszki
1
@Emhyr Jugolska hipokryzja nie zna granic.
5
Gdybym był mieszkańcem Barcelony, to latałbym na każdy mecz ligowy niezależnie od poziomu jaki reprezentuje ta drużyna. Większość kibiców Barcelony z miasta jest po prostu żałosna...
1
@MESSIah16 Przecież Pique wtedy trzymał się po starciu z rywalem za bok, a zapalniczkę po prostu zobaczył i pokazywał sędziemu
1
@MichalZZZ Kiedyś tak, ale przez ostatnie lata trochę to we mnie wymarło, a za Xaviego to już w ogóle.
Jednak trochę za tym tęsknię i liczę, że wróci.
0
@MarioVeB! Dobra
2
Ahhh ci makaroniarze ;)
0
Chyba nie ma wątpliwości, że jak dziś odpadniemy to Xavi leci i sezon dokańcza Marquez?
0
@Emhyr @blakkudium Zbędny transfer. Trzeba szukać kogoś na lewe skrzydło.
0
Czyżby to był początek końca Djokovicia? Wieczny mimo wszystko nie będzie.
3
W ambasadzie chłodzi się już szampan
0
@mekston Wniosek? Sprzedać ;)
4
@fenix1983 No to jak chcesz trenera na rozwój młodych piłkarzy to raczej są znacznie lepsze opcje niż Flick.
0
No jak się nażarł to jaki może mieć humor? On coraz szerszy jest, zaraz pęknie.
2
@VegetaPolska Ale nikt nie pytał
1
Mortal Combat czy Tekken?
2
@mekston No pisowskich nie da się przebić ;)
1
@cules100pro Griezmann? Depay? Kessie? Patrząc ile wydają araby?
1
@Saviola88 W ostatnich latach sami tacy.
3
@MarioVeB! Wielka szkoda
0
@Faro Chodzi o to geniuszu, że to polskie wynalazki