22

-Siema przyjdziesz do nas?
-Nie.
-Ok.

4

Przecież dla wielu policjantów to przyjemność kogoś potraktować gorzej, przywalić mu z pałki, popsikać gazem, po prostu zrobić komuś krzywdę. Bo pracuje tam wielu psycholów i oszołomów.

0

@Lionel_Messi10 Przy hiszpańskich zasadach to droga donikąd, co też już dobitnie widzieliśmy na przykładzie kilku klubów.

3

@MarioVeB! Haha gdzie się sprawdził i kiedy? Cytując ciebie „bredzisz”.

0

@LM10GOAT Ale po co on nam? Tak szczerze. Przeciętny piłkarz i tyle.

1

@LM10GOAT zaszkodzi nam, szkoda każdego eurocenta na niego

8

@JarekS Nie dość, że z tobą nie da się prowadzić dyskusji gdy ktoś ma inne zdanie niż ty, to jeszcze gdy wklejasz fejka to dalej walczysz będąc przy tym agresywnym do osób które cię wyjaśniają bez problemu XD
Masz potężne ego, zejdź na ziemię człowieku

0

@Dari0G Czyli jakiej? Co masz na myśli? Akurat w co jak co, ale w Barcelonie na pewno brakuje piłkarzy doświadczonych.

11

Słowo „optymizm” powinno zostać zakazane na cokolwiek co związanie z tym klubem…

6

@Kratos1990 Środa mały piątek

0

@TR3YWAY XDD mocni są

0

@AFA A tak poza tym to gdzie De Ligt najlepszym? XD
Nie wiem czy jest nawet w top 10

0

@AFA Że Müller?

1

@MesQueUnClub96 Najlepiej dziś

0

Kibice Lazio wczoraj coś faszystowskiego odwalili? XD

1

I znowu ta durna piosenka, tfu

3

@Faro No bo to gościu z Eleven. Chabiniak dokładnie

0

Podobno Real już wysłał swoich ludzi do podpisania kontraktu z tym sędzią

1

@mekston A potem przyjdzie Real i klasycznie od nich oklep XD

0

Widać u Lazio to co kiedyś w Napoli Sarriego. SarriBall po całości, piłkarze wiedzą co mają robić. Tylko no pewnie w końcu braknie sił i jakości piłkarskiej.

0

Tak dobry napastnik jak Immobile zarabia 4 mln? Hit.

21

@Czajka90 Ja się zesrałem że mnie już shakowali, bo próbuje się zalogować i wyskakuje że hasło nieprawidłowe XD

0

Miguel to wiele tyle co nic. Gdyby nie to, że Xavi mu czasami coś sprzedaje już dawno straciłby robotę.

2

Brzmi interesująco i oby tak było w praktyce.

0

@Lionel_Messi10 Nie ma Fabregasa? Dziwne tak szczerze. Oni mieli mega współpracę.

1

@Chaoss No długa, a w kinie się tego w ogóle nie czuło, bo ciągle się coś działo, gdzie pierwsza część miała sporo takich momentów przestoju.

0

@FcPortoFan1999 Ja nie będę. Oby Arsenal was tam srogo pocisnął. Im więcej drużyn z większym potencjałem dalej, tym lepiej.

0

@FcPortoFan1999 Wiem, ale się też nie zatrzymało i trwa w najlepsze xd

0

Porto ewidetnie nacisnęło na odcisk Arsenalowi XD

2

@HypeR Drybling na podobnym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?