partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Tylko potrzeba trenera, który to wszystko poukłada i rozwinie tych piłkarzy. Dlatego ostatnio bardziej się skłaniam ku De Zerbiemu aniżeli Flickowi.
3
@MesQueUnClub96 No na to wygląda. Taki ból dupy mieć XD
0
@Emhyr No to znany trener mimo wszystko. Nie trzeba się według mnie jakoś specjalnie interesować aby usłyszeć o nim chociaż raz.
8
De Bruyne 4 asysty...
Jedyny piłkarz jakiego kojarzę z takim wynikiem to Xavi na Bernabeu w 2009.
3
@Emhyr Serio nie wiesz kto to jest Orest Lenczyk? XD
3
De Bruyne 3 asysty w 45 minut. Gość jest istnym fenomenem. Z piłkarzy których się oglądało tylko Messi miał lepsze ostatnie podanie.
0
@Encore Niestety jako fan Knicks muszę otwarcie przyznać, że DiVincenzo tam faulował ewidentnie.
0
@Saviola88 Humor pierwsza klasa :D
0
Matko, tylko nie to.
0
@cules100pro Więcej by długo terminowo zaoszczędzili na jego pensji która na pewno jest mniejsza niż Flicka.
0
@NeroTFP1 A o czym był ten program tak w skrócie?
1
@Emhyr Można też to podpiąć pod Pique i Mascherano
0
@Lionel_Messi10 Jego idolem jest Neymar
0
@Yoshi94 Procent od jego przyszłej sprzedaży. A mi chodziło o kwestie odkupu.
11
Za Kounde jak najbardziej , którego można fajnie spieniężyć.
Z tym, że nie mamy żadnej ceny odkupu czy tam procentu więc lipa.
0
@robsons23 Nie oglądam, dopiero włączyłem.
0
@adi7adi8 No, ale brakło mu jakiś 2 metrów...
7
Czy ja dobrze słyszałem? XD Bernabeu buczało na Ramosa?
0
@tbas Laporta powinien do Jurgena dzwonić dzień w dzień.
7
@shahman Dlatego nikt nie lubi tego szczura
10
Cristiano Ronaldo na tym oparł rozumienie futbolu XD
0
@Emhyr 1 i 2 runda Adamek, 3 Mamed. Były jeszcze 3.
2
@koziar XD przecież praca nóg to była jego wizytówka. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
0
No Tomek już nie ma tej swojej „szybkości” ;), ale Mamed strasznie się gubi.
0
@matirix20 KSW a UFC przepaść. Mamed byłby tam jednym z wielu.
2
Nie no Tomek wygląda słabo. Nie powinien niepotrzebnie tego przeciągać jak robił to Andrzej.
9
@matirix20 XD ty tak serio?
0
@Emhyr Eto Kavkaz
0
@Transu96 To nie rzekaj
0
@Transu96 atencjusz XD