partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie zapomnij skąd tutaj przybyłem
0
@VegetaPolska Jakich pozostałych skoro walczą w boksie?
0
@Rewolucja123 Stek czy udziec wołowy?
1
@MesQueUnClub96 Niestety ale w NBA zrobiła się znów jakaś dziwna moda na centrów i to ich się stawia na piedestale.
1
@Sulimo No X-Mena z 1992-1997 na Disney+
A tego rewolucja to nie wiem
Chociaż sprawdziłem i na disneyu tylko 1 sezon niestety jest.
1
@szkodastrzepicryja Jedyne co by mógł lepiej tam zakręcić to spaghetti na widelcu
0
@Emhyr Ogłoszą w maju XD
1
Ogólnie to jest zajebiście i jesteśmy debeściaki
0
@Mario96w Przeciez Biedronka nawet nie jest Polska XD
1
Szkoda, że Iga już tylko gra tak jak robot na siłę i jak coś nie idzie to psycha siada. Już nie ma tego luzu w grze co na początku kariery gdy zgarniała pierwszego szlema.
3
@bartas97 Sory, ale nie da się przebić dożytywotniego Spotify premium za darmo i resztek z komunii Yamala.
0
@dafik85 Po prostu jemu się strasznie pocą włosy i dlatego to tak wygląda. Ja mam przykładowo tak samo.
1
@ToreTToOO Oglądasz to show? Fajny klimat, fajna atmosfera i przede wszystkim zabawa.
0
@jacobFCB Sytuacja bez wyjścia.
2
Czuję po tym meczu takie już wypalenie 100%. JEŚLI PRZEJDZIEMY to Napoli to skończy się kolejna kompromitacją w ćwierćfinale.
1
Że mu nie wstyd gadać takie głupoty…
1
@Sau_Ron Leżymy fizycznie, taktycznie, organizacyjnie i mentalnie.
6
@PatrykBarca 9 miejsce w lidze, 27 punktów straty, nowy trener od wczoraj, nowy trener bez sesji treningowej, a my jeszcze im się daliśmy przez większość drugiej połowy zdominować. Do tego większość spotkania klasycznie upośledzona gra w ataku, ale spoko jest dobrze.
Przecież w rewanżu będzie jeszcze trudniej gdy trener już lepiej pozna zespół.
2
Przecież rewanż to będzie trudniejszy mecz. Remis z drużyną co trenera zmieniła dzień przed meczem i ten trener nawet nie miał z nimi sesji treningowej, to jest kompromitacja.
7
@Hawajczyk Jak to są solidne zawody to ja wysiadam jak bardzo wam oczekiwania zjechały.
1
@Gaz Ty serio nie wiele znasz się na piłce, wręcz w ogóle. Żyjesz w jakiejś bańce przeszłości.
4
Ten Raphinha to jest taki ułom że aż mnie nosi. Nie ma uja, że to rodowity Brazylijczyk
0
@Gaz Haha ale ty pieprzysz. Takie piłki grał? Przecież to była przypadkowa piłka po wybiciu Inigo
0
Xavi wracaj do Kataru i się zlituj
3
Ile ja jeszcze mam tego wszystkiego znosić, tych nerwów, upokorzeń…
2
Naprawdę psycha siada po takim czymś. Jeden strzał oddali i oczywiście gol, jeszcze po takim wylewie. Xavi też nie ogarnia, że zespół wysiadł, dajcie spokój.
0
1 strzał, mam dosyć
0
@PaPo Gundo XD. Nie znasz się na piłce
4
Nie chce wyjść na hejtera, może i Lewy jest aktywny, ale co dotknie to psuje.
0
No nie wygląda to najlepiej, nie ma co się oszukiwać. Początek był obiecujący ale bez gola więc no :/