3

Nie zapomnij skąd tutaj przybyłem

0

@VegetaPolska Jakich pozostałych skoro walczą w boksie?

0

@Rewolucja123 Stek czy udziec wołowy?

1

@MesQueUnClub96 Niestety ale w NBA zrobiła się znów jakaś dziwna moda na centrów i to ich się stawia na piedestale.

1

@Sulimo No X-Mena z 1992-1997 na Disney+
A tego rewolucja to nie wiem

Chociaż sprawdziłem i na disneyu tylko 1 sezon niestety jest.

1

@szkodastrzepicryja Jedyne co by mógł lepiej tam zakręcić to spaghetti na widelcu

0

@Emhyr Ogłoszą w maju XD

1

Ogólnie to jest zajebiście i jesteśmy debeściaki

0

@Mario96w Przeciez Biedronka nawet nie jest Polska XD

1

Szkoda, że Iga już tylko gra tak jak robot na siłę i jak coś nie idzie to psycha siada. Już nie ma tego luzu w grze co na początku kariery gdy zgarniała pierwszego szlema.

3

@bartas97 Sory, ale nie da się przebić dożytywotniego Spotify premium za darmo i resztek z komunii Yamala.

0

@dafik85 Po prostu jemu się strasznie pocą włosy i dlatego to tak wygląda. Ja mam przykładowo tak samo.

1

@ToreTToOO Oglądasz to show? Fajny klimat, fajna atmosfera i przede wszystkim zabawa.

0

@jacobFCB Sytuacja bez wyjścia.

2

Czuję po tym meczu takie już wypalenie 100%. JEŚLI PRZEJDZIEMY to Napoli to skończy się kolejna kompromitacją w ćwierćfinale.

1

Że mu nie wstyd gadać takie głupoty…

1

@Sau_Ron Leżymy fizycznie, taktycznie, organizacyjnie i mentalnie.

6

@PatrykBarca 9 miejsce w lidze, 27 punktów straty, nowy trener od wczoraj, nowy trener bez sesji treningowej, a my jeszcze im się daliśmy przez większość drugiej połowy zdominować. Do tego większość spotkania klasycznie upośledzona gra w ataku, ale spoko jest dobrze.
Przecież w rewanżu będzie jeszcze trudniej gdy trener już lepiej pozna zespół.

2

Przecież rewanż to będzie trudniejszy mecz. Remis z drużyną co trenera zmieniła dzień przed meczem i ten trener nawet nie miał z nimi sesji treningowej, to jest kompromitacja.

7

@Hawajczyk Jak to są solidne zawody to ja wysiadam jak bardzo wam oczekiwania zjechały.

1

@Gaz Ty serio nie wiele znasz się na piłce, wręcz w ogóle. Żyjesz w jakiejś bańce przeszłości.

4

Ten Raphinha to jest taki ułom że aż mnie nosi. Nie ma uja, że to rodowity Brazylijczyk

0

@Gaz Haha ale ty pieprzysz. Takie piłki grał? Przecież to była przypadkowa piłka po wybiciu Inigo

0

Xavi wracaj do Kataru i się zlituj

3

Ile ja jeszcze mam tego wszystkiego znosić, tych nerwów, upokorzeń…

2

Naprawdę psycha siada po takim czymś. Jeden strzał oddali i oczywiście gol, jeszcze po takim wylewie. Xavi też nie ogarnia, że zespół wysiadł, dajcie spokój.

0

1 strzał, mam dosyć

0

@PaPo Gundo XD. Nie znasz się na piłce

4

Nie chce wyjść na hejtera, może i Lewy jest aktywny, ale co dotknie to psuje.

0

No nie wygląda to najlepiej, nie ma co się oszukiwać. Początek był obiecujący ale bez gola więc no :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?