partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weźcie tego Lewego w pizdu do Arabii, on tu pasuje jak pięść do nosa.
1
@Firestone Po ostatniej akcji*
9
Wy tutaj co niektórzy z tym Ter Stegenem na serio? Co za psychiatryk XD
3
@norbi77 Jeszcze liga zakończona na poziomie 95 punktów co jest świetnym wynikiem.
0
Canal+ to specjalnie te trybuny wiciszylo czy o co chodzi? Aż się dziwnie ogląda ten mecz przez to.
4
@MesQueUnClub96 Ty jesteś chory
0
Serial Prosta sprawa poleca ktoś? Warto zacząć?
1
@Emhyr Ja najbardziej wymagałem rozwoju w tym zespole. A tu nie dość, że rozwoju to nie było, to pojawiał się jeszcze stały widoczny regres.
0
@takisobiektos Indiana sama awansowała pierw z Bucks przez kontuzje u nich, a potem z Knicks też przez kontuzje w składzie.
4
Ależ kompromitacja Pepa
0
@mkord U nas leży boks amatorski.
1
@FCBMati10 Szkoda, uwielbiam ten sport. Ale stawiam, że będzie tylko coraz gorzej.
1
@FCBMati10 W Polsce niestety nie ma dobrych bokserów, a UK, Ukraina no i USA obecnie produkują ich aż nadto.
0
@kanver_ Jeden promotor, bo Borek to cienias.
1
XD polski boks dalej na dnie
0
Różański czy Okolie?
0
Raj dla Realu, bo więcej spornych sytuacji na ich korzyść.
0
Dzięki Xavi za to, że był moment w którym uwierzyłem że może być dobrze i za kilka fajnych chwil i w sumie tylko tyle. Powodzenia w karierze dalej i może kiedyś wróci, kto wie.
Dodam jeszcze, że osoba która jest najbardziej odpowiedzialna za to jak został potraktowany Xavi, jest sam Xavi.
0
@FcPortoFan1999 Nikt normalny nie tęskni za Valverde
2
@MichuZ44 Z Ferrari do Williamsa, ale zjazd XD
1
Im się sufit na głowę spierdolił do reszty
2
@Barcanajlepszyteam Napiszę co najwyżej, że wielka szkoda i tyle. Zdaję sobie sprawę z jego obecnych możliwości, ale to nie oznacza że mam w niego nie wierzyć, bo nikt mi nie zabroni nawet jeśli to obecnie głupie :)
0
@Barcanajlepszyteam Może dlatego, że bycie fanem między innymi na tym polega?
1
@barcelonaLM Robi to
1
@chavez Przecież my jesteśmy cyrkiem od dawna.
0
@Rewolucja123 Odejść od bandy oszustów ostatnich 20+ lat. Brzmi pięknie, a potem wychodzi że wielka nadzieja na przyszłość Pique też kręci jakieś dziwne interesy z prezesem hiszpańskiego związku. Dla tego klubu nie ma ratunku.
0
Nowy trener i powrót do zasady 1:1 to dobra nadzieja na lepsze jutro i ponowna chęć na coś więcej niż tylko odhaczenie kolejnego nudnego meczu.
2
@Arden Ilaix Moriba gdyby nie odszedł z Barcy:
0
@MichuZ44 EA przejęło te gierke?
1
Każda seria się kiedyś kończy. Dla Bayeru najgorsze, że w meczu finałowym.