0

Weźcie tego Lewego w pizdu do Arabii, on tu pasuje jak pięść do nosa.

1

@Firestone Po ostatniej akcji*

9

Wy tutaj co niektórzy z tym Ter Stegenem na serio? Co za psychiatryk XD

3

@norbi77 Jeszcze liga zakończona na poziomie 95 punktów co jest świetnym wynikiem.

0

Canal+ to specjalnie te trybuny wiciszylo czy o co chodzi? Aż się dziwnie ogląda ten mecz przez to.

4

@MesQueUnClub96 Ty jesteś chory

0

Serial Prosta sprawa poleca ktoś? Warto zacząć?

1

@Emhyr Ja najbardziej wymagałem rozwoju w tym zespole. A tu nie dość, że rozwoju to nie było, to pojawiał się jeszcze stały widoczny regres.

0

@takisobiektos Indiana sama awansowała pierw z Bucks przez kontuzje u nich, a potem z Knicks też przez kontuzje w składzie.

4

Ależ kompromitacja Pepa

0

@mkord U nas leży boks amatorski.

1

@FCBMati10 Szkoda, uwielbiam ten sport. Ale stawiam, że będzie tylko coraz gorzej.

1

@FCBMati10 W Polsce niestety nie ma dobrych bokserów, a UK, Ukraina no i USA obecnie produkują ich aż nadto.

0

@kanver_ Jeden promotor, bo Borek to cienias.

1

XD polski boks dalej na dnie

0

Różański czy Okolie?

0

Raj dla Realu, bo więcej spornych sytuacji na ich korzyść.

0

Dzięki Xavi za to, że był moment w którym uwierzyłem że może być dobrze i za kilka fajnych chwil i w sumie tylko tyle. Powodzenia w karierze dalej i może kiedyś wróci, kto wie.

Dodam jeszcze, że osoba która jest najbardziej odpowiedzialna za to jak został potraktowany Xavi, jest sam Xavi.

0

@FcPortoFan1999 Nikt normalny nie tęskni za Valverde

2

@MichuZ44 Z Ferrari do Williamsa, ale zjazd XD

1

Im się sufit na głowę spierdolił do reszty

2

@Barcanajlepszyteam Napiszę co najwyżej, że wielka szkoda i tyle. Zdaję sobie sprawę z jego obecnych możliwości, ale to nie oznacza że mam w niego nie wierzyć, bo nikt mi nie zabroni nawet jeśli to obecnie głupie :)

0

@Barcanajlepszyteam Może dlatego, że bycie fanem między innymi na tym polega?

1

@barcelonaLM Robi to

1

@chavez Przecież my jesteśmy cyrkiem od dawna.

0

@Rewolucja123 Odejść od bandy oszustów ostatnich 20+ lat. Brzmi pięknie, a potem wychodzi że wielka nadzieja na przyszłość Pique też kręci jakieś dziwne interesy z prezesem hiszpańskiego związku. Dla tego klubu nie ma ratunku.

0

Nowy trener i powrót do zasady 1:1 to dobra nadzieja na lepsze jutro i ponowna chęć na coś więcej niż tylko odhaczenie kolejnego nudnego meczu.

2

@Arden Ilaix Moriba gdyby nie odszedł z Barcy:

0

@MichuZ44 EA przejęło te gierke?

1

Każda seria się kiedyś kończy. Dla Bayeru najgorsze, że w meczu finałowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?