4

@Kapitan hawk Ty masz cholerny kompleks XD

1

@Jakchcesz Most nad Sundem top topów

0

@arasz1819 Podobnie w sumie jak z Holendrami.

2

@Joe_Barbaro "Robert słuchaj, z tą Anką no głupio wyszło..."

1

@arsenallondyn0 1992 najlepszy.

21

U siebie też mógłby tej obsesji dorzucić.

0

@Pawel13sz Barcelona nikogo w to lato nie kupi.

0

@maroon Oficjalnie jeszcze za nic, JESZCZE.

0

@TheNekro94 Za rok już będzie.

3

@DIPENSE Spokojnie, nie kupimy Luisa Diaza. W gwoli ścisłości nikogo nie kupimy.

1

@Zoker Jeśli chodzi o jakiś moment związany z Polską i Euro to zdecydowanie gol Błaszczykowskiego z Rosją.

0

W ogóle to rozumiem, że Kamiński, Wąsik i Obajtek uzyskali już azyl na spokojnie 4 lata?

0

@Reviven Bo śmiałem skrytykować wielkiego Pepa?

13

Boi się. Jako Ancelotti drugi raz się nie bał Realu, przyszedł i robi lepsze wyniki niż nawet za 1 razem.

0

@barcelonaLM Czy to źle? XD Ta partia i tak się rozpadnie gdy tylko kaczor zakończy karierę(oby jak najszybciej).

1

@Jarema2000 Swego czasu była jakaś tam oferta z Vive. Mógł przyjść ;)

4

@MesQueUnClub96 Miałeś nie oglądać, a piszesz najwięcej.

1

@kigani Jak się można aż tak nie znać?

1

@MesQueUnClub_87 Nie ma co dyskutować, Jaro ma po prostu zawsze rację ;). To taki typ człowieka.

9

Marquez znów udowadnia, że może być bardzo dobrym trenerem.

0

Sinner już fizycznie jest wrakiem.

1

Kiedyś to były mecze :D


4

@macio_944 Wielki błąd Nawalki, że po tym golu na 1:0 kazał im się wycofać.

0

@Emhyr Oczywiście, że nie

0

Ehhh już mnie tak ten tenis bez Big 3 nie jara. Człowiek wychował się na wielkich meczach Federera, Nadala i Djokovicia. Jeden już skończył karierę, drugi niedługo to zrobi, a trzeci w sumie już też coraz bliżej końca. To już zwyczajnie nie to samo.

1

@daniel32778 Ale to nie zmienia faktu, że to kanciarz i każdy oglądający tenis o tym wie XD

7

@MesQueUnClub96 No ty na pewno nie jesteś neutralnym tylko fanatycznym na punkcie dwóch gości XD

0

Sinnera albo boli albo udaje jak pewien Serb ;)

0

@MessiForeverTheBest Dodi i kto?

1

Co on pieprzy z tym Mourinho XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?