partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk Ty masz cholerny kompleks XD
1
@Jakchcesz Most nad Sundem top topów
0
@arasz1819 Podobnie w sumie jak z Holendrami.
2
@Joe_Barbaro "Robert słuchaj, z tą Anką no głupio wyszło..."
1
@arsenallondyn0 1992 najlepszy.
21
U siebie też mógłby tej obsesji dorzucić.
0
@Pawel13sz Barcelona nikogo w to lato nie kupi.
0
@maroon Oficjalnie jeszcze za nic, JESZCZE.
0
@TheNekro94 Za rok już będzie.
3
@DIPENSE Spokojnie, nie kupimy Luisa Diaza. W gwoli ścisłości nikogo nie kupimy.
1
@Zoker Jeśli chodzi o jakiś moment związany z Polską i Euro to zdecydowanie gol Błaszczykowskiego z Rosją.
0
W ogóle to rozumiem, że Kamiński, Wąsik i Obajtek uzyskali już azyl na spokojnie 4 lata?
0
@Reviven Bo śmiałem skrytykować wielkiego Pepa?
13
Boi się. Jako Ancelotti drugi raz się nie bał Realu, przyszedł i robi lepsze wyniki niż nawet za 1 razem.
0
@barcelonaLM Czy to źle? XD Ta partia i tak się rozpadnie gdy tylko kaczor zakończy karierę(oby jak najszybciej).
1
@Jarema2000 Swego czasu była jakaś tam oferta z Vive. Mógł przyjść ;)
4
@MesQueUnClub96 Miałeś nie oglądać, a piszesz najwięcej.
1
@kigani Jak się można aż tak nie znać?
1
@MesQueUnClub_87 Nie ma co dyskutować, Jaro ma po prostu zawsze rację ;). To taki typ człowieka.
9
Marquez znów udowadnia, że może być bardzo dobrym trenerem.
0
Sinner już fizycznie jest wrakiem.
1
Kiedyś to były mecze :D
4
@macio_944 Wielki błąd Nawalki, że po tym golu na 1:0 kazał im się wycofać.
0
@Emhyr Oczywiście, że nie
0
Ehhh już mnie tak ten tenis bez Big 3 nie jara. Człowiek wychował się na wielkich meczach Federera, Nadala i Djokovicia. Jeden już skończył karierę, drugi niedługo to zrobi, a trzeci w sumie już też coraz bliżej końca. To już zwyczajnie nie to samo.
1
@daniel32778 Ale to nie zmienia faktu, że to kanciarz i każdy oglądający tenis o tym wie XD
7
@MesQueUnClub96 No ty na pewno nie jesteś neutralnym tylko fanatycznym na punkcie dwóch gości XD
0
Sinnera albo boli albo udaje jak pewien Serb ;)
0
@MessiForeverTheBest Dodi i kto?
1
Co on pieprzy z tym Mourinho XD