0

Gistau zapowiada się bardzo ciekawie.

0

@barteq Do przodu XD. Graliśmy ze słabą Sevilla, a to co leciało w bramkę i tak wpuszczał licząc ze spalonymi.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dzięki, zagram odwrotnie.

0

@AduŚ07 A co to poradnia psychologiczna? Jesteś za słaby to nie grasz, proste jak budowa cepa. W takim klubie nie ma miejsca na kalkulowanie, szczególnie gdzie już raz przegraliśmy.

1

Nasza największa nadzieja jest Upamecano. Gość jest turbo słaby.

0

@tbas A wiadomo, ty jesteś stworzony do marudzenia

1

Liga Miatrzyń XD. Niech powoli składają kandydaturę na finał normalny, a nie.

1

@fart Nie zesraj się ;). To dopiero pierwszy mecz sezonu. I ciesz się póki możesz, bo po tym sezonie ta wasza drużyna się rozpada.

1

@barteq Szczególnie, że Bayern to od lat nasz problem.

0

@Comentateiro Całościowo oczywiście, że nie. Ale w pierwszej połowie był okres gdzie to oni prowadzili grę.

1

Aston Villa pokazała, że Bayern wcale taki groźny nie jest i że da się ich zdominować, szczególnie gdy grają na wyjazdach. Kluczowe będzie jak podejdziemy mentalnie do tego spotkania, oby właśnie nasi to udźwignęli, wtedy wygramy. I oby Upamecano zagrał, gość to turbo elektryk.

1

@Safrani Tylko, że ta ich aplikacja to porażka.

3

Dortmund tylko potwierdza, że nie ma większych frajerów od nich.

32

Jak można od 55 minuty bronić wyniku 2:0? Szkolny błąd i to się źle skończy.
Wiedziałem

1

@norbi77 W ogóle ta analiza wygląda w końcu jakoś, a nie jak na polszmacie

0

@MesQueUnClub96 No skupia się na nazwiskach, a nie potrzebach ;)

0

I pomyśleć, że Borussia gra bez swojego najlepszego piłkarza.

0

No i aż fioletową przylagowało :D

0

W klasyk to tego Vasqueza trzeba na karuzele wrzucić. Gość jest mega słaby

1

Hahahah XDDDDDD

1

Haha co jest XD

1

@barcelonaLM Dla mnie to definicja przygłupa XD. Jeszcze to jak kiedyś spermił na tt do pośladków Antonelli XD

0

Anczelot znowu zapomniał wytłumaczyć zawodnikom żeby nie grali padaki XD

0

@Gibbon_FCB Nie przesadzajmy, że Ćwiąkała jest madryciakiem. To obiektywny gość.

1

@Guapo A najgorsze, że większość wygrywają bo mają fenomenalnego bramkarza i bardzo solidną obronę.

2

@barcelonaLM Tam wie tyle ile przeczytał z wikipedii

0

@AnsuLamine Najbardziej przereklamowany komentator.

5

Głoś Kręcidło "gwałci" słuch

0

Jaki jest sens tych skróconych konferencji? Chyba tylko żeby sobie podbić wyświetlenia.

0

@DavidVilla2305 Euro pokazało że niekoniecznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?