partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gistau zapowiada się bardzo ciekawie.
0
@barteq Do przodu XD. Graliśmy ze słabą Sevilla, a to co leciało w bramkę i tak wpuszczał licząc ze spalonymi.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dzięki, zagram odwrotnie.
0
@AduŚ07 A co to poradnia psychologiczna? Jesteś za słaby to nie grasz, proste jak budowa cepa. W takim klubie nie ma miejsca na kalkulowanie, szczególnie gdzie już raz przegraliśmy.
1
Nasza największa nadzieja jest Upamecano. Gość jest turbo słaby.
0
@tbas A wiadomo, ty jesteś stworzony do marudzenia
1
Liga Miatrzyń XD. Niech powoli składają kandydaturę na finał normalny, a nie.
1
@fart Nie zesraj się ;). To dopiero pierwszy mecz sezonu. I ciesz się póki możesz, bo po tym sezonie ta wasza drużyna się rozpada.
1
@barteq Szczególnie, że Bayern to od lat nasz problem.
0
@Comentateiro Całościowo oczywiście, że nie. Ale w pierwszej połowie był okres gdzie to oni prowadzili grę.
1
Aston Villa pokazała, że Bayern wcale taki groźny nie jest i że da się ich zdominować, szczególnie gdy grają na wyjazdach. Kluczowe będzie jak podejdziemy mentalnie do tego spotkania, oby właśnie nasi to udźwignęli, wtedy wygramy. I oby Upamecano zagrał, gość to turbo elektryk.
1
@Safrani Tylko, że ta ich aplikacja to porażka.
3
Dortmund tylko potwierdza, że nie ma większych frajerów od nich.
32
Jak można od 55 minuty bronić wyniku 2:0? Szkolny błąd i to się źle skończy.
Wiedziałem
1
@norbi77 W ogóle ta analiza wygląda w końcu jakoś, a nie jak na polszmacie
0
@MesQueUnClub96 No skupia się na nazwiskach, a nie potrzebach ;)
0
I pomyśleć, że Borussia gra bez swojego najlepszego piłkarza.
0
No i aż fioletową przylagowało :D
0
W klasyk to tego Vasqueza trzeba na karuzele wrzucić. Gość jest mega słaby
1
Hahahah XDDDDDD
1
Haha co jest XD
1
@barcelonaLM Dla mnie to definicja przygłupa XD. Jeszcze to jak kiedyś spermił na tt do pośladków Antonelli XD
0
Anczelot znowu zapomniał wytłumaczyć zawodnikom żeby nie grali padaki XD
0
@Gibbon_FCB Nie przesadzajmy, że Ćwiąkała jest madryciakiem. To obiektywny gość.
1
@Guapo A najgorsze, że większość wygrywają bo mają fenomenalnego bramkarza i bardzo solidną obronę.
2
@barcelonaLM Tam wie tyle ile przeczytał z wikipedii
0
@AnsuLamine Najbardziej przereklamowany komentator.
5
Głoś Kręcidło "gwałci" słuch
0
Jaki jest sens tych skróconych konferencji? Chyba tylko żeby sobie podbić wyświetlenia.
0
@DavidVilla2305 Euro pokazało że niekoniecznie