partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahha Laboga wzrok w podłogę i załamany hahahah co za pies
6
Laboga jaka smutna morda
5
@VegetaPolska Real groźniejszy w drugich połowach tak? Tylko chyba zapomnieli na nią wyjść.
7
Mbappe trzeba wytłumaczyć zasady spalonego jak kobiecie.
0
@Nazio_87 Balonik pęknie XD hehe
3
4:0 do przodu i czuć niedosyt że nie ma Manity, pojebane. Hansi dziękuję ci!!!
1
@Bocheno1 Podobno mocniejszy w drugich połowach, ale zapomnieli na nią wyjść.
0
Mbappe „spalona” gwiazda
1
Jazda Gavi z tym cymbałem
1
Dziadzia co tam beczy? Połknij pigułkę porażki, a nie jak zawsze pretensje hipokryci
0
Gavi po Manite błagam
0
Trzeba oddać De Jongowi, że dziś klasa.
1
Hahaah ja jebe, ale sie micha cieszy. Co za drużyna, co za gra. Hansi stokrotne dzięki, dawno nie czułem takich radości z meczy i takiej satysfakcji.
0
Nokaut hahahaha grają jednego więcej i na łeb
0
Jak to się zemści to tego nie przeżyje
2
Czlapaka wpuszcza
0
@VegetaPolska Barcelona też
2
@Antimadridista~ „Panowie jest dobrze, ale jakieś penalti by się przydało”
0
Jestem przekonany, że madryle i tak narzekają na sędziego który gra z nimi
8
Najważniejsze po tej pierwszej połowie jest to, że nie przegrywamy. Real był jednak lepszy, ale widać zmęczenie po Bayernie i ciężkie nogi. Nawet te nasze długie piłki dziś zawodzą i to totalnie.
No i ten sędzia wybitny zjeb
1
Metr obok stoi i nie widzi XD
2
Neymar z alliexpress
5
Oczywiście ten śmietnik rudiger
5
Teraz nie ma „stołeczka” na Raphinhi? :)
3
XD skacze mu na plecy i faul dla Realu
0
Na razie średnio
1
Co to było XD lol
1
Ale stresik. Trzeba rozładować trochę na jakimś cardio.
4
Jazda z tą madrycka bandą
15
Z Valverde taki wychowanek jak z Araujo albo Pedriego.