1

Hahahha Laboga wzrok w podłogę i załamany hahahah co za pies

6

Laboga jaka smutna morda

5

@VegetaPolska Real groźniejszy w drugich połowach tak? Tylko chyba zapomnieli na nią wyjść.

7

Mbappe trzeba wytłumaczyć zasady spalonego jak kobiecie.

0

@Nazio_87 Balonik pęknie XD hehe

3

4:0 do przodu i czuć niedosyt że nie ma Manity, pojebane. Hansi dziękuję ci!!!

1

@Bocheno1 Podobno mocniejszy w drugich połowach, ale zapomnieli na nią wyjść.

0

Mbappe „spalona” gwiazda

1

Jazda Gavi z tym cymbałem

1

Dziadzia co tam beczy? Połknij pigułkę porażki, a nie jak zawsze pretensje hipokryci

0

Gavi po Manite błagam

0

Trzeba oddać De Jongowi, że dziś klasa.

1

Hahaah ja jebe, ale sie micha cieszy. Co za drużyna, co za gra. Hansi stokrotne dzięki, dawno nie czułem takich radości z meczy i takiej satysfakcji.

0

Nokaut hahahaha grają jednego więcej i na łeb

0

Jak to się zemści to tego nie przeżyje

2

Czlapaka wpuszcza

0

@VegetaPolska Barcelona też

2

@Antimadridista~ „Panowie jest dobrze, ale jakieś penalti by się przydało”

0

Jestem przekonany, że madryle i tak narzekają na sędziego który gra z nimi

8

Najważniejsze po tej pierwszej połowie jest to, że nie przegrywamy. Real był jednak lepszy, ale widać zmęczenie po Bayernie i ciężkie nogi. Nawet te nasze długie piłki dziś zawodzą i to totalnie.
No i ten sędzia wybitny zjeb

1

Metr obok stoi i nie widzi XD

2

Neymar z alliexpress

5

Oczywiście ten śmietnik rudiger

5

Teraz nie ma „stołeczka” na Raphinhi? :)

3

XD skacze mu na plecy i faul dla Realu

0

Na razie średnio

1

Co to było XD lol

1

Ale stresik. Trzeba rozładować trochę na jakimś cardio.

4

Jazda z tą madrycka bandą

15

Z Valverde taki wychowanek jak z Araujo albo Pedriego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?