1

@PJ777 Benfica jest w tym sezonie słabiutka

2

@Firestone Jedynie kto płakał za Dembele to chyba tylko @ShawnC

0

Jaki by Laporta nie był, trzeba mu oddać, że znów z nim u sterów wracamy do bycia topową drużyną z którą każdy musi się liczyć.

1

@tbas Tyle lat zmarnowane bez poważnego trenera.

0

@BartqRKO Tak jak ludzie piszą pod skrótami. Komentarz jak z AI.

1

@tbas Parł, ale nie potrafił wdrożyć tak jakby chciał.

0

Pięknie witać ten nowy dzień w Flickswagonie

0

@BartqRKO Brzmi jakby go ktoś za jaja ściskał

0

@MichuZ44 No i co piszą na przykład

4

Brakowało mi w LM tych pozytywnych emocji. W końcu człowiek idzie spać podjarany i z dumą, a nie wkurwiony.

5

Casado > Kimmich ;)

2

@Coutinho007 Fermin imo zasłużył na kolejny mecz.

9

Flick jesteś wielki!!! W końcu, w końcu ich ograliśmy i znów jesteśmy drużyną z którą musi się liczyć absolutnie KAŻDY! VAMOOOOOS

1

Goretzka ty Fiucie

1

Pedri wspaniały w drugiej połowie

0

Dalej mam stresa. Tylko my to możemy jeszcze popsuć XD

3

Przepraszam Raphinha za wszystko.
@Firestone masz jeszcze raz

1

@Firestone Już dawno. Nie myli się ten kto nie próbuje

0

@Kengo Najbardziej podnosi Balde

0

Od Pedriego można wymagać więcej. To nie znaczy, że gra dziś źle, ale wciąż stać go na więcej.

1

Barco co ty robisz? W końcu tych szwabow ogramy(chyba) W KOŃCU

2

Za każdym razem gdy pressują Balde to mam zawał

0

Tylko znowu się nie zesrac proszę

0

Lewy kurw*, jak od sęka

2

Balde to jest dramat. Nic nie ogarnia, Bayern ma tam korytarz.

0

Nic nie gramy póki co

0

@Rust_Cohle Polecam ten sposób

8

Serio znowu dziś Krecidlo na majku? Ja jebe…

0

Gistau zapowiada się bardzo ciekawie.

0

@barteq Do przodu XD. Graliśmy ze słabą Sevilla, a to co leciało w bramkę i tak wpuszczał licząc ze spalonymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?