partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PJ777 Benfica jest w tym sezonie słabiutka
2
@Firestone Jedynie kto płakał za Dembele to chyba tylko @ShawnC
0
Jaki by Laporta nie był, trzeba mu oddać, że znów z nim u sterów wracamy do bycia topową drużyną z którą każdy musi się liczyć.
1
@tbas Tyle lat zmarnowane bez poważnego trenera.
0
@BartqRKO Tak jak ludzie piszą pod skrótami. Komentarz jak z AI.
1
@tbas Parł, ale nie potrafił wdrożyć tak jakby chciał.
0
Pięknie witać ten nowy dzień w Flickswagonie
0
@BartqRKO Brzmi jakby go ktoś za jaja ściskał
0
@MichuZ44 No i co piszą na przykład
4
Brakowało mi w LM tych pozytywnych emocji. W końcu człowiek idzie spać podjarany i z dumą, a nie wkurwiony.
5
Casado > Kimmich ;)
2
@Coutinho007 Fermin imo zasłużył na kolejny mecz.
9
Flick jesteś wielki!!! W końcu, w końcu ich ograliśmy i znów jesteśmy drużyną z którą musi się liczyć absolutnie KAŻDY! VAMOOOOOS
1
Goretzka ty Fiucie
1
Pedri wspaniały w drugiej połowie
0
Dalej mam stresa. Tylko my to możemy jeszcze popsuć XD
3
Przepraszam Raphinha za wszystko.
@Firestone masz jeszcze raz
1
@Firestone Już dawno. Nie myli się ten kto nie próbuje
0
@Kengo Najbardziej podnosi Balde
0
Od Pedriego można wymagać więcej. To nie znaczy, że gra dziś źle, ale wciąż stać go na więcej.
1
Barco co ty robisz? W końcu tych szwabow ogramy(chyba) W KOŃCU
2
Za każdym razem gdy pressują Balde to mam zawał
0
Tylko znowu się nie zesrac proszę
0
Lewy kurw*, jak od sęka
2
Balde to jest dramat. Nic nie ogarnia, Bayern ma tam korytarz.
0
Nic nie gramy póki co
0
@Rust_Cohle Polecam ten sposób
8
Serio znowu dziś Krecidlo na majku? Ja jebe…
0
Gistau zapowiada się bardzo ciekawie.
0
@barteq Do przodu XD. Graliśmy ze słabą Sevilla, a to co leciało w bramkę i tak wpuszczał licząc ze spalonymi.