partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do kiedy Viaplay zostaje na polskim rynku?
1
@kamiVeB XDD weźcie sie ogarnijcie. Jedna połowa gorsza i już takie durne rzeczy piszecie, że głowa boli.
10
Wielkaaa szkoda teraz. Gol Fatiego by mnie megaaaa ucieszył.
0
Spokojnie, mecz wygrany niskim nakładem sił i +9 nad rządowymi. Jedziemy dalej.
2
Ale De Jong i Fermin dali tragiczne zmiany
0
@Faro Praktycznie w każdym meczu ślepaku. Nie każde takie podanie musi sie kończyć asystą.
4
Bawi to już w opór hahah
3
Heh, Casado za bardzo się aż poświęca XD
0
Ale się Lewy posępił teraz
1
@xvcWinterSoldier Wtedy mieliśmy betona na ławce trenerskiej.
1
Aż żałuję, że postawiłem tylko over 3.5
0
Ja to się nawet już jakoś specjalnie nie cieszę. Taka norma, że niszczymy kolejnych XD
0
Lamine Yamal i tyle. Gość jest więcej niż niesamowity.
2
@marcin62 W jego temacie powiem tylko tyle:
Nie lepiej po prostu wyciszyć/zablokować i żyć dalej po swojemu?
2
Raz człowiek zaufał Napoli, raz i jak zwykle…
4
Dajcie mi ten Flickswagen, bo już nie wytrzymam.
1
Nawet już wywiady dzielicie na dwa artykuły? Aha XD
0
Mendes to taki jeden z raków futbolu
1
@Filarrr11 Chłopie ile on tutaj ideologii głosił co się już nie sprawdziło to głowa mała XD
0
A trawa jest zielona ;)
0
@Michael24 Brakuje im napastnika
1
@Sulimo Wszędzie
1
Boże ale pizga dziś cały dzień. Jak może ktoś lubić taką pogodę? Masakra.
0
Ale Nottingham ciśnie
0
@DonAndresFCB Mamy Yamala
2
Salah genialny piłkarz. Szkoda, że już niedługo pewnie zniknie z Europy na rzecz pustyni.
0
Jazda Liverpool!
0
City to już trup
0
Ale w Premier League dziś się odwala.
3
Evra idealnie podsumował Arsenal. Oni są jak serial na Netflixie, czeka się tylko koniec końców na kolejny sezon i tyle.
W ogóle oni zainwestowali tyle pieniędzy już w ten zespół pod wodzą Artety, a napastnika to żadnego porządnego nie kupili. Bo umówmy się, ale Jesus nigdy takim nie był i nie będzie.