0

Do kiedy Viaplay zostaje na polskim rynku?

1

@kamiVeB XDD weźcie sie ogarnijcie. Jedna połowa gorsza i już takie durne rzeczy piszecie, że głowa boli.

10

Wielkaaa szkoda teraz. Gol Fatiego by mnie megaaaa ucieszył.

0

Spokojnie, mecz wygrany niskim nakładem sił i +9 nad rządowymi. Jedziemy dalej.

2

Ale De Jong i Fermin dali tragiczne zmiany

0

@Faro Praktycznie w każdym meczu ślepaku. Nie każde takie podanie musi sie kończyć asystą.

4

Bawi to już w opór hahah

3

Heh, Casado za bardzo się aż poświęca XD

0

Ale się Lewy posępił teraz

1

@xvcWinterSoldier Wtedy mieliśmy betona na ławce trenerskiej.

1

Aż żałuję, że postawiłem tylko over 3.5

0

Ja to się nawet już jakoś specjalnie nie cieszę. Taka norma, że niszczymy kolejnych XD

0

Lamine Yamal i tyle. Gość jest więcej niż niesamowity.

2

@marcin62 W jego temacie powiem tylko tyle:



Nie lepiej po prostu wyciszyć/zablokować i żyć dalej po swojemu?

2

Raz człowiek zaufał Napoli, raz i jak zwykle…

4

Dajcie mi ten Flickswagen, bo już nie wytrzymam.

1

Nawet już wywiady dzielicie na dwa artykuły? Aha XD

0

Mendes to taki jeden z raków futbolu

1

@Filarrr11 Chłopie ile on tutaj ideologii głosił co się już nie sprawdziło to głowa mała XD

0

A trawa jest zielona ;)

0

@Michael24 Brakuje im napastnika

1

@Sulimo Wszędzie

1

Boże ale pizga dziś cały dzień. Jak może ktoś lubić taką pogodę? Masakra.

0

Ale Nottingham ciśnie

0

@DonAndresFCB Mamy Yamala

2

Salah genialny piłkarz. Szkoda, że już niedługo pewnie zniknie z Europy na rzecz pustyni.

0

Jazda Liverpool!

0

City to już trup

0

Ale w Premier League dziś się odwala.

3

Evra idealnie podsumował Arsenal. Oni są jak serial na Netflixie, czeka się tylko koniec końców na kolejny sezon i tyle.

W ogóle oni zainwestowali tyle pieniędzy już w ten zespół pod wodzą Artety, a napastnika to żadnego porządnego nie kupili. Bo umówmy się, ale Jesus nigdy takim nie był i nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?