0

Powiedzmy sobie szczerze, ten De La Fuente to niezły beton

0

@Kengo Fejk, bo nikogo nie zepchnął z toru.

1

@Sebolinho Wystarczyło nawet z tamtej kamery wybrać ODPOWNIEDNIĄ STOPKLATKE i tyle.

0

Kiedy odcinek o sprawozdaniu finansowym Barcy? @Redakcja

1

@Arden Nie oczekuj odpowiedzi XD

1

Po co powołać świetnego Inigo jak mogę powołać kontuzjowanego piłkarza żeby znowu im tylko przeszkodzić? Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości z tym, że ta łysa menda nam robi pod górkę?

0

@Encore Ty kiedyś śpisz?

3

@sylweste.r Przecież padał mocno deszcz.

0

@Herato Cyfr arabskich

1

@MesQueUnClub_87 Spiderman 2 sztos. Dużo lepszy od 1.

0

@Rust_Cohle GOAT w byciu męczennikiem

0

@dzefrej234 Na wymianę „chipa”

8

@4Fabregas4 Zatrudnij się do jego sztabu i go podszkol

2

Komentarz usunięty

2

@Luciano99 Robota jest

1

@tbas Co tam było?

1

@ProMILs A pamiętasz jaka tam była nagonka? Na cały kraj. A tutaj? Prawie cisza, nawet NASZE media gówno robią, żenada.

1

@sergio5 Piękne ratio

8

Gdzie są katalońskie media jak trzeba nagłaśniać takie sprawy? One wolą napieprzać w naszych piłkarzy, klub albo pisać więcej o kontrowersjach w meczach realu aniżeli naszych…

0

@Pnog37 Z nim nie podyskutujesz. Istnieje jedna racja i tyle XD

5

@Trojanek23 To proste LA LIGA.
„La Liga przyskąpiła na tym systemie i teraz to widać. Nie dość, że sędziowie wybierają klatkę zamiast opierać się na sensorze w piłce to teraz jeszcze wygląda, że model 3D jest rysowany na podstawie jednego wybranego obrazka, a nie wielu kamer do okoła boiska jak w LM.”

1

@tbas Lewandowski ma z tymi plecami problem od ponad roku

0

@tbas No zagraliśmy gowno. Ale do strzelonego gola nie wyglądało to źle. Nie wiesz jakby dalej się ten mecz potoczył i takie są fakty. Dobrze, że Ty jesteś zawsze obiektywny XD m. Wieczny narzekacz i płaczek, nawet już piłkarzy od gwiazdeczek ciśniesz, loduuuuuuu

4

Madryckie gazety przy pierdolach piszą o skandalu. A nasze? Przecież takie rzeczy trzeba nagłaśniać.

4

@mrboom Wyjątek od reguły.

0

@tbas Dla mnie co drugi mecz z Xavim, bo prawie każdy kończył się 1:0. Pasuje? Nie wiem jak można w ogóle tutaj dalej przywoływać Xaviego jak za niego graliśmy karykaturę piłki nożnej. Wczoraj przegraliśmy po jawnym wale i nie wiesz jakby ten mecz się dalej potoczył mając już 1:0. Równie dobrze moglibyśmy ich wypunktować i mógłbyś schować swoje pseudo żale.

0

@tbas Były gorsze nawet ze strzeloną bramką.

6

Ale to co wczoraj robił De Jong przechodziło ludzkie pojęcie. W odstępstwie zaledwie kilku minut miał parę akcji gdzie ruszaliśmy z kontra mając przewagę i on zamiast szybko oddać piłkę to ja holował żeby zaraz stracić. Nie mogę już patrzeć na jego pseudo gra.obecnie to najbardziej niepasujący element w naszej kadrze.

0

@LukaszFan Tak, to koniec sezonu dla nas :)

12

Nie no hit, nie wierzę w to co czytam. Jak można pomylić buty i ramiona? Chyba musiał Perez ten Var obsługiwać? Innej opcji nie widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?