partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedzmy sobie szczerze, ten De La Fuente to niezły beton
0
@Kengo Fejk, bo nikogo nie zepchnął z toru.
1
@Sebolinho Wystarczyło nawet z tamtej kamery wybrać ODPOWNIEDNIĄ STOPKLATKE i tyle.
0
Kiedy odcinek o sprawozdaniu finansowym Barcy? @Redakcja
1
@Arden Nie oczekuj odpowiedzi XD
1
Po co powołać świetnego Inigo jak mogę powołać kontuzjowanego piłkarza żeby znowu im tylko przeszkodzić? Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości z tym, że ta łysa menda nam robi pod górkę?
0
@Encore Ty kiedyś śpisz?
3
@sylweste.r Przecież padał mocno deszcz.
0
@Herato Cyfr arabskich
1
@MesQueUnClub_87 Spiderman 2 sztos. Dużo lepszy od 1.
0
@Rust_Cohle GOAT w byciu męczennikiem
0
@dzefrej234 Na wymianę „chipa”
8
@4Fabregas4 Zatrudnij się do jego sztabu i go podszkol
2
Komentarz usunięty
2
@Luciano99 Robota jest
1
@tbas Co tam było?
1
@ProMILs A pamiętasz jaka tam była nagonka? Na cały kraj. A tutaj? Prawie cisza, nawet NASZE media gówno robią, żenada.
1
@sergio5 Piękne ratio
8
Gdzie są katalońskie media jak trzeba nagłaśniać takie sprawy? One wolą napieprzać w naszych piłkarzy, klub albo pisać więcej o kontrowersjach w meczach realu aniżeli naszych…
0
@Pnog37 Z nim nie podyskutujesz. Istnieje jedna racja i tyle XD
5
@Trojanek23 To proste LA LIGA.
„La Liga przyskąpiła na tym systemie i teraz to widać. Nie dość, że sędziowie wybierają klatkę zamiast opierać się na sensorze w piłce to teraz jeszcze wygląda, że model 3D jest rysowany na podstawie jednego wybranego obrazka, a nie wielu kamer do okoła boiska jak w LM.”
1
@tbas Lewandowski ma z tymi plecami problem od ponad roku
0
@tbas No zagraliśmy gowno. Ale do strzelonego gola nie wyglądało to źle. Nie wiesz jakby dalej się ten mecz potoczył i takie są fakty. Dobrze, że Ty jesteś zawsze obiektywny XD m. Wieczny narzekacz i płaczek, nawet już piłkarzy od gwiazdeczek ciśniesz, loduuuuuuu
4
Madryckie gazety przy pierdolach piszą o skandalu. A nasze? Przecież takie rzeczy trzeba nagłaśniać.
4
@mrboom Wyjątek od reguły.
0
@tbas Dla mnie co drugi mecz z Xavim, bo prawie każdy kończył się 1:0. Pasuje? Nie wiem jak można w ogóle tutaj dalej przywoływać Xaviego jak za niego graliśmy karykaturę piłki nożnej. Wczoraj przegraliśmy po jawnym wale i nie wiesz jakby ten mecz się dalej potoczył mając już 1:0. Równie dobrze moglibyśmy ich wypunktować i mógłbyś schować swoje pseudo żale.
0
@tbas Były gorsze nawet ze strzeloną bramką.
6
Ale to co wczoraj robił De Jong przechodziło ludzkie pojęcie. W odstępstwie zaledwie kilku minut miał parę akcji gdzie ruszaliśmy z kontra mając przewagę i on zamiast szybko oddać piłkę to ja holował żeby zaraz stracić. Nie mogę już patrzeć na jego pseudo gra.obecnie to najbardziej niepasujący element w naszej kadrze.
0
@LukaszFan Tak, to koniec sezonu dla nas :)
12
Nie no hit, nie wierzę w to co czytam. Jak można pomylić buty i ramiona? Chyba musiał Perez ten Var obsługiwać? Innej opcji nie widzę.