partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liverpool jest potężny w tym sezonie. Oby w końcu ograli ten real
0
Boże ale ci komentatorzy się spuszczają nad byle akcja Realu, a nad Milanem praktycznie zero jakiś zachwytów.
2
@reloaded No Maingnan to świetny bramkarz ogólnie.
0
@Zoker Niestety jednak muszę iść do pracy.
1
Ale trzeba przyznać, że taktycznie Milan dziś top.
1
City jest skończone. Zresztą wystarczy spojrzeć, że Guardiola gra tym plackiem Nunesem na skrzydle XD
0
Real ma nawet mniejsze posiadanie XD
1
@ViscaelBarca2007 Nie porównuj Szweda do Nuneza XD. Nunezowi zawsze piłka przeszkadzała przy nodze.
2
@Zoker A ty jak zawsze na straży prawilnosci ;)
4
@CLS63AMG Przestańcie wklejać tego debila
0
@MessiForeverTheBest Mówisz o Araujo?
2
@michal26 Wrócił do ceny z 2 listopada. Była górka, dołek teraz znowu wybija.
0
@gukwa Pierwszy twój komentarz z sensem w którym nikogo nie atakujesz. Brawa i oby tak dalej.
1
Kolejne wakacje za ogromne miliony. Ale mu dobrze.
9
Oczywiście, że Pena mógł zrobić więcej przy bramce. On tam schował lewą rękę.
0
@Gaz Prawo głupca
2
@MesQueUnClub96 Ty to masz prawdziwie problemy. Masakra jednym słowem.
1
@Gaz U nas nie miał kontuzji. Odszedł dla hajsu do PSG, zaczęły się kontuzje. Został ukarany za chciwość.
0
@Stinger_ No ja jestem chętny, pierwszy raz na nich postawiłem i „brawa” dla mnie…
0
A kiedy zaczniemy grać w koszulkach z tym prawidłowym logiem Spotify?
4
@barcelonaLM Kto pokazał kopyto?
41
Jedyny klub piłkarski któremu gdy idzie gorzej to zrzuca winę na ZASADY GRY W PIŁKĘ. To jest po prostu niebywałe XD.
10
Apeluje o to aby nie cytować tego odklejeńca i robić z tego artykułów. To tak jakby pisać artykuł o wpisach tego gały z Twittera. Szanujmy się, a oni niech sobie szczekają. Na nic więcej ich nie stać.
4
@Maker0 De Jong grając tak jak wczoraj będzie miał problem z każdym. To był standardowy Frenkie, który truchta, odpuszcza i nie walczy na boisku.
0
@Rewolucja123
Bramkarz: Donnarumma
Boczny obrońca: Davies
Środkowy obrońca: Upamecano(gość to poziom średniaka maks)
Defensywny pomocnik: TooMuchMoney
Pomocnik: Szoboszlai
Napastnik: Jesus/Havertz, obaj siebie warci
2
@Transu96 Oficjalnie eafc25 to shiton, jak co roku ;)
0
Bilbao-Betis over 1.5, wierzę
4
@LOPEZ16 Powinien zagrać już od początku w środę.
0
@Sulimo Over 1.5, tylko to się dla mnie tam liczy.
1
@Comentateiro Barca 08/09 odpuściła wtedy w lidze pod koniec zdecydowanie.