partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Jak ci się mogła nie spodobać jego gra w pierwszej części? Przecież zagrał 10/10
0
@Rust_Cohle Nie wierzyłem, że przegrają ZNOWU, a kurs był fajny.
0
Guardiola to nigdy nie był trener, który by potrafił zorganizować drużynę w obronie z dyscypliną.
0
Ale to City jest żałosne
0
@Encore No Durant to prawdopodobnie ofensywnie najbardziej kompletny gracz w historii NBA i najtrudniejszy do bronienia.
1
@Encore Tak, ale jeśli chodzi o epizod w GSW to myślę że też dlatego iż Curry to inteligentny gość i nie miał problemu aby stać się numerem 2, bo przede wszystkim miał na uwadze dobro zespołu, co też pokazuje jak wielkim graczem jest.
0
@PatrychoO Brzmi mega
0
I jak tam zagrał ten wasz talent Camarda? @takisobiektos
0
@mekston I kupon
0
@esem91 Chyba pytasz retorycznie XD
1
@kejdzi Borussia to żaden rywal. Ich styl jest idealny dla nas. Jedynym ich atutem będą trybuny i tyle. Atalanta będzie trudniejszym rywalem.
1
Ciekawe czy w końcu wróci do tej zasady 1:1 dzięki umowie z Nike czy jednak dalej nie
1
Ale rzadka ta Osasuna, a ja tu btts dałem.
0
3 kontuzja? Co jest XD
7
Jaki spalony jak tam obrońca Osasuny pierw interweniował, dajcie spokój XD
0
To można iść w coś zagrać na pleju.
1
@Salchent Bo grali u siebie.
5
Bellinghamowi słoma z butów wystaje, co za wieśniak.
1
@ali3gator Co ty im kibicujesz?
2
Militao więzadła?
7
Rudiger to niesamowita skała. No chyba, że przy rzucie rożnym pojedynkuje się z kimś innym, wtedy pada jak rażony piorunem.
0
@Kengo Po prostu mamy tam lepszego Yamala.
0
@SinMistico I Hiszpania nie zasługuje na mundial XD
0
@Ojciec5tkidzieci No tak
4
@Pitinho Dobrze wiesz dlaczego, a piszesz taki żenujący komentarz…
0
@Ojciec5tkidzieci Telwizor wyciszam jak tylko zaczynam słyszeć te ich melodie
2
@MesQueUnClub_87 Na siłę tylko z bramkarzem i dawanie szans temu Martinowi XD
Pena jest dłużej w klubie, ale sportowo nie jest i nigdy nie będzie lepszy od Wojtka.
0
Może w końcu po podpisaniu kontraktu ogarną się i zaczną dostarczać koszulki tak jak trzeba?
0
@Kengo To ten co ma go już Chelsea?
1
@Borneo Trzaskowski następca Tuska XD. To chyba nie dobrze wróży partii KO na przyszłość?
"trzaskowski to druga osoba w ko" czyli idealny kandydat na bycie długopisem, jak Duda był długopisem pisu...