0

@norbi77 Jak ci się mogła nie spodobać jego gra w pierwszej części? Przecież zagrał 10/10

0

@Rust_Cohle Nie wierzyłem, że przegrają ZNOWU, a kurs był fajny.

0

Guardiola to nigdy nie był trener, który by potrafił zorganizować drużynę w obronie z dyscypliną.

0

Ale to City jest żałosne

0

@Encore No Durant to prawdopodobnie ofensywnie najbardziej kompletny gracz w historii NBA i najtrudniejszy do bronienia.

1

@Encore Tak, ale jeśli chodzi o epizod w GSW to myślę że też dlatego iż Curry to inteligentny gość i nie miał problemu aby stać się numerem 2, bo przede wszystkim miał na uwadze dobro zespołu, co też pokazuje jak wielkim graczem jest.

0

@PatrychoO Brzmi mega

0

I jak tam zagrał ten wasz talent Camarda? @takisobiektos

0

@mekston I kupon

0

@esem91 Chyba pytasz retorycznie XD

1

@kejdzi Borussia to żaden rywal. Ich styl jest idealny dla nas. Jedynym ich atutem będą trybuny i tyle. Atalanta będzie trudniejszym rywalem.

1

Ciekawe czy w końcu wróci do tej zasady 1:1 dzięki umowie z Nike czy jednak dalej nie

1

Ale rzadka ta Osasuna, a ja tu btts dałem.

0

3 kontuzja? Co jest XD

7

Jaki spalony jak tam obrońca Osasuny pierw interweniował, dajcie spokój XD

0

To można iść w coś zagrać na pleju.

1

@Salchent Bo grali u siebie.

5

Bellinghamowi słoma z butów wystaje, co za wieśniak.

1

@ali3gator Co ty im kibicujesz?

2

Militao więzadła?

7

Rudiger to niesamowita skała. No chyba, że przy rzucie rożnym pojedynkuje się z kimś innym, wtedy pada jak rażony piorunem.

0

@Kengo Po prostu mamy tam lepszego Yamala.

0

@SinMistico I Hiszpania nie zasługuje na mundial XD

0

4

@Pitinho Dobrze wiesz dlaczego, a piszesz taki żenujący komentarz…

0

@Ojciec5tkidzieci Telwizor wyciszam jak tylko zaczynam słyszeć te ich melodie

2

@MesQueUnClub_87 Na siłę tylko z bramkarzem i dawanie szans temu Martinowi XD

Pena jest dłużej w klubie, ale sportowo nie jest i nigdy nie będzie lepszy od Wojtka.

0

Może w końcu po podpisaniu kontraktu ogarną się i zaczną dostarczać koszulki tak jak trzeba?

0

@Kengo To ten co ma go już Chelsea?

1

@Borneo Trzaskowski następca Tuska XD. To chyba nie dobrze wróży partii KO na przyszłość?

"trzaskowski to druga osoba w ko" czyli idealny kandydat na bycie długopisem, jak Duda był długopisem pisu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?