partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan Tak, już się skończyliśmy XD
2
Graliśmy słabo, ale zadecydowały szczegóły. Spalony milimetrowy, o ile w ogóle jakiś był i padający deszcz przez który poślizgnął się Cubarsi. Tu mógł być całkowicie inny scenariusz, ale trudno. Gramy dalej, nic nie przegrane, dalej my rozdajemy karty.
14
Takie mecze się ZDARZAJĄ. Wy tutaj niektórzy serio jesteście jacyś nienormalni.
1
@tbas Dobra weź nie rycz tyle człowieku. Nie ma większego narzekacza od ciebie. Już ich ciśniesz, że gwiazdeczki XD
Weź ogarnij
0
Przegraliśmy o spalonego, którego być może nawet dziś nie było. Ale no graliśmy mega słabo.
0
@tbas Sociedad puchnie, wygramy to.
4
W obecnej Barcelonie nie potrzebujemy już takiego holownika jak De Jong. Gość to dramat…
1
Czemu nie mogą strzelać tylko jak zawsze z piłką do bramki chcą wejść
3
Słychać wycie? Znakomicie ;) XD
0
@Who_you_mam O co chodzi? Bo mnie nie było
0
Mocna ta Legia XDD
0
@Sulimo Pajace z Częstochowy
1
No i ten nudny Rakow pewnie autobus postawił i Jagiellonia nic już im nie wciśnie, po kuponie…
0
@BorzyKrzys Moja opinia na temat grammy
0
@Arden Rudiger tak, ale Militao? Coś ci się pomyliło
0
@mekston Ale się rzuciliście XD. Właśnie dlatego tyle ludzi się tu was „czepia” i ma beke z tej całej ambasady. Bierzecie wszystko na poważnie gdy tylko coś o Messim jest napisane chociaż troszeczkę w negatywnym świetle.
0
Czyli Messi zawiódł jak Ronaldo na pustyni
0
@Lionel_Messi10 Oj wybacz, że nie śledzę ligi emerytów. A po drugie to przecież zadałem pytanie geniuszu
1
Busquets już nawet w MLS grzeje ławę? XD
3
@Kgorecki2500 Ta seria już i tak jest martwa i nijaka
6
Salah 17 spotkań i 10 bramek, 10 asyst. Chory gość.
0
Salah to po Henrym najlepszy zawodnik w historii Premier League(Ronaldo był tam za krótko w swoim prime).
0
Nie no ten Nunez to jest kasztan do sześcianu XD
0
@Gibbon_FCB No to niech będzie, że pomocnicy ;)
0
A ten Szoboszlai to chyba niezły flopik co? @Rust_Cohle 70 baniek poszło, niczym specjalnym się nie wyróżnia, grzeje ławę i też widzę że sporo krytyki na niego. Nie siedzą wam te transfery z Lipska.
0
Na jakiej to zasadzie działa, że komentarz na Viaplay i Canal+ jest taki sam?
1
@norbi77 Tak, oglądałem Gotham. Świetna produkcja i fakt tam też Joker był świetny, podobnie jak Pingwin ;)
Tak samo człowiek zagadka był genialny, ogólnie tam dobór aktorów topka.
0
@norbi77 Joker Phoenixa, a Joker Ledgera to inne postacie, w innym uniwersum, mające inny cel i styl, ale ten i ten finalnie jest genialny.
0
@norbi77 Jak ci się mogła nie spodobać jego gra w pierwszej części? Przecież zagrał 10/10
0
@Rust_Cohle Nie wierzyłem, że przegrają ZNOWU, a kurs był fajny.