0

Flick niby wściekły na piłkarzy. Ale sam nie pomógł zmianami. Bo jak można było zostawić Casado z kartką, a zmienić Pedriego? Inna sprawa, że to już kolejna sytuacja gdzie nasi zawodnicy nie wyciągnęli wniosków, że czasami lepiej jest odpuścić faul i pozwolić akcji się rozwinąć, szczególnie jak wygrywasz 2:0.

2

@tbas No Kounde przy tym drugim golu to wybiegł jak kretyn w polu karnym

1

Najbardziej boli, że tak mizerny Real teoretycznie będzie do nas tracił 1 punkt…

0

@barcelonaLM Tylko ich wyjazdy to Lenages(XD) i Valencia w strefie spadkowej.

0

Flick też tu mocno zawalił. Po tym jak Casado dostał żółtą, powinien zmienić zmianę i zostawić Pedriego a zdjąć właśnie Marca. Masakra…

0

Jedna akcja, jedno uderzenie Rafy bardziej minimalne i byłoby +3. A tak to? Jedno wielkie wkurwienie…

0

Jak stracimy tu punkty to wyjdę z siebie.

4

Jasny gwint, jeszcze będzie smród. Teraz ta akcja Raphinhi kluczowa jeszcze bardziej.

7

Fort w grze przewyższa Martina o lata świetlne nawet na nie swojej pozycji.

1

Haha no to krytyka Lewego się opłaciła XD

1

Lewy tragedia w tym meczu

0

@El Plutoninho No ta niedokładność to największy problem w tym meczu.

1

@Wasacz_ tebas co mecz musi się o coś splakac przynajmniej 10 razy

0

@tbas Naczelny płaczek i narzekacz wciąż aktywny XD

2

Przecież ten Martin to jest jakiś koń trojański.
Ogólnie szarpany mecz, strasznie dużo niedokładności. Ale najważniejsze to wywieźć stąd 3 punkty.

1

Pep to regularnie od Totków dostawał w łeb, ale aż tak to nigdy. City mocny upadek i zjazd.

0

@Pnog37 Wyglądał nawet lepiej niż Yamal.

0

@Gaz Ansu Fati :/

3

Villa co za frajerzy, zwalili karnego żeby zaraz potem dostać bramkę. Mi pewnie kupon uwala…
A kokletico nie lepsze…

0

@MesQueUnClub96 A co się niby dzieje?

0

Nie no Levercusen chyba sobie robi jakieś jaja…

0

@MOLESTA Ahh ta nieskazitelna biel. Jak Mbappe pójdzie siedzieć za gwałt na przykład to też go pokażą w koszulce PSG? Mimo, że w Szwecji pobalował jako madryciok

0

Czyli od jednego długopisa przechodzimy na drugiego. No słabo, Sikorski byłby lepszą opcją, a tak to Meh.

0

@Encore W 2012 brakowało im tam doświadczenia zdecydowanie jeśli chodzi o finały.

1

@michal1899 No ja rozumiem. Ale idąc takim tokiem rozumowania to każdy transfer może kosztować ponad 100 mln lekką ręką.

0

80 mln całość? Czyli licząc na przykład też kontrakt na 4 lata XD? Co to jest za durnota ten artykuł od tego śmiesznego sportu to ja nie mam pytań.

3

@PatrykBarca Do tego ty byś wystarczył

0

@Rewolucja123 A czy na przykład kontuzja Yamala to wina sztabu czy wejścia rywala? O to mi tylko chodzi na przykład.

0

@korni20 A ten najdroższy?

0

@tbas Co? Przecież mięśniowych jest znacznie mniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?