partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Flick niby wściekły na piłkarzy. Ale sam nie pomógł zmianami. Bo jak można było zostawić Casado z kartką, a zmienić Pedriego? Inna sprawa, że to już kolejna sytuacja gdzie nasi zawodnicy nie wyciągnęli wniosków, że czasami lepiej jest odpuścić faul i pozwolić akcji się rozwinąć, szczególnie jak wygrywasz 2:0.
2
@tbas No Kounde przy tym drugim golu to wybiegł jak kretyn w polu karnym
1
Najbardziej boli, że tak mizerny Real teoretycznie będzie do nas tracił 1 punkt…
0
@barcelonaLM Tylko ich wyjazdy to Lenages(XD) i Valencia w strefie spadkowej.
0
Flick też tu mocno zawalił. Po tym jak Casado dostał żółtą, powinien zmienić zmianę i zostawić Pedriego a zdjąć właśnie Marca. Masakra…
0
Jedna akcja, jedno uderzenie Rafy bardziej minimalne i byłoby +3. A tak to? Jedno wielkie wkurwienie…
0
Jak stracimy tu punkty to wyjdę z siebie.
4
Jasny gwint, jeszcze będzie smród. Teraz ta akcja Raphinhi kluczowa jeszcze bardziej.
7
Fort w grze przewyższa Martina o lata świetlne nawet na nie swojej pozycji.
1
Haha no to krytyka Lewego się opłaciła XD
1
Lewy tragedia w tym meczu
0
@El Plutoninho No ta niedokładność to największy problem w tym meczu.
1
@Wasacz_ tebas co mecz musi się o coś splakac przynajmniej 10 razy
0
@tbas Naczelny płaczek i narzekacz wciąż aktywny XD
2
Przecież ten Martin to jest jakiś koń trojański.
Ogólnie szarpany mecz, strasznie dużo niedokładności. Ale najważniejsze to wywieźć stąd 3 punkty.
1
Pep to regularnie od Totków dostawał w łeb, ale aż tak to nigdy. City mocny upadek i zjazd.
0
@Pnog37 Wyglądał nawet lepiej niż Yamal.
0
@Gaz Ansu Fati :/
3
Villa co za frajerzy, zwalili karnego żeby zaraz potem dostać bramkę. Mi pewnie kupon uwala…
A kokletico nie lepsze…
0
@MesQueUnClub96 A co się niby dzieje?
0
Nie no Levercusen chyba sobie robi jakieś jaja…
0
@MOLESTA Ahh ta nieskazitelna biel. Jak Mbappe pójdzie siedzieć za gwałt na przykład to też go pokażą w koszulce PSG? Mimo, że w Szwecji pobalował jako madryciok
0
Czyli od jednego długopisa przechodzimy na drugiego. No słabo, Sikorski byłby lepszą opcją, a tak to Meh.
0
@Encore W 2012 brakowało im tam doświadczenia zdecydowanie jeśli chodzi o finały.
1
@michal1899 No ja rozumiem. Ale idąc takim tokiem rozumowania to każdy transfer może kosztować ponad 100 mln lekką ręką.
0
80 mln całość? Czyli licząc na przykład też kontrakt na 4 lata XD? Co to jest za durnota ten artykuł od tego śmiesznego sportu to ja nie mam pytań.
3
@PatrykBarca Do tego ty byś wystarczył
0
@Rewolucja123 A czy na przykład kontuzja Yamala to wina sztabu czy wejścia rywala? O to mi tylko chodzi na przykład.
0
@korni20 A ten najdroższy?
0
@tbas Co? Przecież mięśniowych jest znacznie mniej.