partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commando To ten z WK?
0
@AFA Na pewno póki co lepszy niż Enzo, który m się ogólnie chyba trochę pogubił. Chociaż jest nadzieja, bo też ostatnio daje argumenty i liczby.
0
@Filipem A to widziałem, ale ja chyba kupie sobie używaną żeby potem odsprzedać.
0
@Filipem Gdzie kupiłeś GoW?
0
@4drian0 Meeega
1
@EkspertzOrlikq I typów
0
Polecam, świetne face off Usyka i Cygana
4
@Zoker Na stronie dla dzieciaczków i kibiców Realu, wow.
0
Ciężki mecz się szykuje jutro mega. My w dołku, Mallorca w tym sezonie sobie radzi bardzo dobrze, no i wyjazd. Z drugiej strony to chyba nie możemy znowu stracić punktów? Prawda? XD
0
Ale mówi tak piłkarzom ze styropianu
0
@Rust_Cohle Odbiór osobisty spoko, wiadomo. Ale w Kielcach nie ma nikt nie wystawi gry którą chce XD
1
Kusi mnie kupić grę na PS5 z OLXa żeby potem też móc ją sprzedać, ale cykam się że ktoś mnie oscamuje XD
Ktoś z was tak kupuje gry?
0
@mcsarna Człowieku my musimy w końcu przełknąć i wygrać mecz. Żaden Fermin tylko Yamal od początku i tak samo Olmo jeśli będzie mógł grać.
0
@ranger3120 Taki coin, powoli bym tam shorta szukał.
1
Ja nie wiem, w tej Barcelonie to wszystko wiecznie się musi opierać na atmosferze? Nawet Niemiec już pęka? Przecież ta nasza sytuacja z bramkarzem to jedna wielka patologia.
4
Zlituj się chłopie…
Ale te szwaby uparte są
14
Beznadziejny transfer. Najgorsze, że można było się spodziewać tego, ale i tak się człowiek łudził. Piłkarz styropian.
1
Ja pierdziele on ma te mięśnia z galarety czy co? Jak można być aż tak szklanym?
1
@Rust_Cohle A największe problemy sprawi Southampton XD
1
@Kidd Arsenal wchodzi na dobre obroty, szczególnie że Odegaard wrócił.
0
@Szmulek No był, to nie la liga.
0
@Eric_Abidal_22 No tak lepsi, że dalej bez choćby strzału na bramkę.
0
@QUNJ Jeju przecież nie o to mi chodzi, że pójdzie tam tylko dla kasy. Wiadomo, że będzie się o niego starać kilka klubów gdzie projekt jest ciekawy, ale City potrzebuje takiego gracza na zabój więc nie będą mu też pewnie żałowali zer na kontrakcie i to będzie na pewno jakiś atut.
0
@Pawlak1992 No bo z nim tak jest. Gra mecz, żeby 3 pauzować mniej więcej.
0
City 0 strzałów na bramkę, ale marazm.
0
Ale Liverpool marnuje, jeszcze jakimś cudem się tu 1-1 zrobi.
0
@Cukson Pewniak, że o niego będą walczyć i pewnie go przekupią kontraktem.
0
@ViscaelBarca2007 Przecież tam w lato pójdzie 400 baniek lekką ręką. Wirtz to pewniak.
0
City na takiej karuzeli, że zaraz będą rzygać
0
@A4ron Akurat Ederson odwala takie wylewy, że głowa mała