0

@Commando To ten z WK?

0

@AFA Na pewno póki co lepszy niż Enzo, który m się ogólnie chyba trochę pogubił. Chociaż jest nadzieja, bo też ostatnio daje argumenty i liczby.

0

@Filipem A to widziałem, ale ja chyba kupie sobie używaną żeby potem odsprzedać.

0

@Filipem Gdzie kupiłeś GoW?

0

@4drian0 Meeega

1

@EkspertzOrlikq I typów

0

Polecam, świetne face off Usyka i Cygana


4

@Zoker Na stronie dla dzieciaczków i kibiców Realu, wow.

0

Ciężki mecz się szykuje jutro mega. My w dołku, Mallorca w tym sezonie sobie radzi bardzo dobrze, no i wyjazd. Z drugiej strony to chyba nie możemy znowu stracić punktów? Prawda? XD

0

Ale mówi tak piłkarzom ze styropianu

0

@Rust_Cohle Odbiór osobisty spoko, wiadomo. Ale w Kielcach nie ma nikt nie wystawi gry którą chce XD

1

Kusi mnie kupić grę na PS5 z OLXa żeby potem też móc ją sprzedać, ale cykam się że ktoś mnie oscamuje XD
Ktoś z was tak kupuje gry?

0

@mcsarna Człowieku my musimy w końcu przełknąć i wygrać mecz. Żaden Fermin tylko Yamal od początku i tak samo Olmo jeśli będzie mógł grać.

0

@ranger3120 Taki coin, powoli bym tam shorta szukał.

1

Ja nie wiem, w tej Barcelonie to wszystko wiecznie się musi opierać na atmosferze? Nawet Niemiec już pęka? Przecież ta nasza sytuacja z bramkarzem to jedna wielka patologia.

4

Zlituj się chłopie…
Ale te szwaby uparte są

14

Beznadziejny transfer. Najgorsze, że można było się spodziewać tego, ale i tak się człowiek łudził. Piłkarz styropian.

1

Ja pierdziele on ma te mięśnia z galarety czy co? Jak można być aż tak szklanym?

1

@Rust_Cohle A największe problemy sprawi Southampton XD

1

@Kidd Arsenal wchodzi na dobre obroty, szczególnie że Odegaard wrócił.

0

@Szmulek No był, to nie la liga.

0

@Eric_Abidal_22 No tak lepsi, że dalej bez choćby strzału na bramkę.

0

@QUNJ Jeju przecież nie o to mi chodzi, że pójdzie tam tylko dla kasy. Wiadomo, że będzie się o niego starać kilka klubów gdzie projekt jest ciekawy, ale City potrzebuje takiego gracza na zabój więc nie będą mu też pewnie żałowali zer na kontrakcie i to będzie na pewno jakiś atut.

0

@Pawlak1992 No bo z nim tak jest. Gra mecz, żeby 3 pauzować mniej więcej.

0

City 0 strzałów na bramkę, ale marazm.

0

Ale Liverpool marnuje, jeszcze jakimś cudem się tu 1-1 zrobi.

0

@Cukson Pewniak, że o niego będą walczyć i pewnie go przekupią kontraktem.

0

@ViscaelBarca2007 Przecież tam w lato pójdzie 400 baniek lekką ręką. Wirtz to pewniak.

0

City na takiej karuzeli, że zaraz będą rzygać

0

@A4ron Akurat Ederson odwala takie wylewy, że głowa mała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?