partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za pożytek z tego Olmo jak on gra dwa mecze żeby kolejne dwa być kontuzjowanym? To ja dalej wolałbym mieć tego Gundogana.
3
No i sobota zjebana. Co za katastrofa.
1
Dlatego w piłce powinien być zatrzymywany zegar jak w wielu innych sportach. Przecież w tej drugiej połowie realnie było z 15 minut gry.
2
To co odwala Lewy w tym meczu woła o pomstę do nieba.
0
@tbas Chłopie zamknij już mordę z tym Xavim. Pieprzysz ciągle to samo
0
To jakiś żart???
0
Ferran jest jakiś specjalny?
0
W końcu, vamos!!!
0
@tbas Wygrywasz
0
@Sysia11 Wszystkie
24
Ale wy jesteście odklejeni niektórzy, masakra XD
0
@Faro A kim ma grać jak w tej kadrze brakuje skrzydeł?
0
Kounde z formy genialnej przeszedł do formy tragicznej. Ciężko się na niego patrzy, poziom niczym Martin.
4
W tej kombinacji koszulek i spodenek wyglądamy jak Genoa XD
0
Tylko nie Laboga…
0
Fajny skład, cieszy szansa dla Torre. Szkoda może jedynie, że nie ma Forta, ale no może wtedy tych zmian byłoby aż za dużo.
0
@Danny Gaucho Jeszcze słabiej, że nie ma Mascherano
1
Boże, przy golu Iniesty łzy w oczach za każdym razem. Najlepszy kibicowski moment bez wątpienia i nie do zastąpienia.
A ten ryk stadionu przy goli Ronaldinho, CIAAAARYYYYY
No i do zestawienia dorzucił bym na pewno drugą bramkę Messiego z Bayernem, co Boateng wtedy wpadł do dziury.
0
@Kidd Kadre na 14/15 w głównej mierze zbudował Zubi.
1
@MesQueUnClub96 Albo Messi z Chile?
0
@Kidd No i co z tego, że za jego kadencji?
0
@adamek20151 Drużyny które wymieniłeś nie były wcale mocne jak uważasz i na zachodzie walczyłyby o przejście 1 rundy.
0
@adamek20151 No Boston ze schyłkowym Piercem i Garnettem którzy byli rywalizacyjni przez sezon/dwa? Orlando? Haha nie bądź śmieszny, drużyna jednego sezonu. Chicago? Niby kiedy? XD Oni od dziesiątek lat są typową drużyną 2 rundy PO max i nic więcej, bo z reguły i tak są zwykłym przeciętniakiem ligi.
0
@adamek20151 Grając na beznadziejnym wschodzie.
0
No to Davies pasuje do Realu idealnie. Będzie sobie jeździł na imprezy do Szwecji z Mbappe
0
@MesQueUnClub96 Do 2027 ten twój pędzel będzie już poza stawką XD
0
@LionelKessie Chłopie alecto jest ogórkowa liga emerytów. Czym tu się szczycić? I nie sam Messi tam przyszedł.
1
@Pawlak1992 Umówmy się, Messi w ostatnie CA miał mały wkład, przecież był kontuzjowany. Najlepszym graczem był Lautaro.
16
Sami szkodzą Messiemu takimi nominacjami XD, on nawet pewnie wolałby nie być w tym gronie już i mieć spokój.
16
@mekston Sami robią krzywdę Messiemu takimi nominacjami XD. Czym on niby zasłużył jak już się wypisał z poważnego futbolu? Bądźmy obiektywni i normalni XD