0

Co za pożytek z tego Olmo jak on gra dwa mecze żeby kolejne dwa być kontuzjowanym? To ja dalej wolałbym mieć tego Gundogana.

3

No i sobota zjebana. Co za katastrofa.

1

Dlatego w piłce powinien być zatrzymywany zegar jak w wielu innych sportach. Przecież w tej drugiej połowie realnie było z 15 minut gry.

2

To co odwala Lewy w tym meczu woła o pomstę do nieba.

0

@tbas Chłopie zamknij już mordę z tym Xavim. Pieprzysz ciągle to samo

0

To jakiś żart???

0

Ferran jest jakiś specjalny?

0

W końcu, vamos!!!

0

@tbas Wygrywasz

0

@Sysia11 Wszystkie

24

Ale wy jesteście odklejeni niektórzy, masakra XD

0

@Faro A kim ma grać jak w tej kadrze brakuje skrzydeł?

0

Kounde z formy genialnej przeszedł do formy tragicznej. Ciężko się na niego patrzy, poziom niczym Martin.

4

W tej kombinacji koszulek i spodenek wyglądamy jak Genoa XD

0

Tylko nie Laboga…

0

Fajny skład, cieszy szansa dla Torre. Szkoda może jedynie, że nie ma Forta, ale no może wtedy tych zmian byłoby aż za dużo.

0

@Danny Gaucho Jeszcze słabiej, że nie ma Mascherano

1

Boże, przy golu Iniesty łzy w oczach za każdym razem. Najlepszy kibicowski moment bez wątpienia i nie do zastąpienia.

A ten ryk stadionu przy goli Ronaldinho, CIAAAARYYYYY

No i do zestawienia dorzucił bym na pewno drugą bramkę Messiego z Bayernem, co Boateng wtedy wpadł do dziury.

0

@Kidd Kadre na 14/15 w głównej mierze zbudował Zubi.

1

@MesQueUnClub96 Albo Messi z Chile?

0

@Kidd No i co z tego, że za jego kadencji?

0

@adamek20151 Drużyny które wymieniłeś nie były wcale mocne jak uważasz i na zachodzie walczyłyby o przejście 1 rundy.

0

@adamek20151 No Boston ze schyłkowym Piercem i Garnettem którzy byli rywalizacyjni przez sezon/dwa? Orlando? Haha nie bądź śmieszny, drużyna jednego sezonu. Chicago? Niby kiedy? XD Oni od dziesiątek lat są typową drużyną 2 rundy PO max i nic więcej, bo z reguły i tak są zwykłym przeciętniakiem ligi.

0

@adamek20151 Grając na beznadziejnym wschodzie.

0

No to Davies pasuje do Realu idealnie. Będzie sobie jeździł na imprezy do Szwecji z Mbappe

0

@MesQueUnClub96 Do 2027 ten twój pędzel będzie już poza stawką XD

0

@LionelKessie Chłopie alecto jest ogórkowa liga emerytów. Czym tu się szczycić? I nie sam Messi tam przyszedł.

1

@Pawlak1992 Umówmy się, Messi w ostatnie CA miał mały wkład, przecież był kontuzjowany. Najlepszym graczem był Lautaro.

16

Sami szkodzą Messiemu takimi nominacjami XD, on nawet pewnie wolałby nie być w tym gronie już i mieć spokój.

16

@mekston Sami robią krzywdę Messiemu takimi nominacjami XD. Czym on niby zasłużył jak już się wypisał z poważnego futbolu? Bądźmy obiektywni i normalni XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?