partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Olmo NA TEN MOMENT flop, top, czy po prostu ok? Ostatnio bardzo słaba forma, jak nie strzeli gola to praktycznie nic nie daje na boisku, no i wiecznie wypada bo mięśnie ze styropianu.
1
Właśnie podczas meczu widziałem, że Saniemu coś wyleciało z buzi jak upadał i pomyślałem czy to nie ząb właśnie, ale mówię niee pewnie ślina a tu jednak XD. Przerąbane tak grać, bo ja sobie nie wyobrażam jaki to musi być ból. Chyba, że on go akurat nie czuł, by mnie zdziwiło.
0
@norbi77 Obecnie w naszej podstawowej 11 masz 4 młodzików, spośród których 2 gra jak weterani, 1 powoli do tego stopnia dobija i tylko Balde dalej jest cienki i zagubiony. Z ławki dalej masz zawodników przynajmniej 3 którzy zawsze powinni gwarantować jakąś jakość po wejściu na boisko i niedługo wróci 4 być może od razu do pierwszego składu.
0
@Uukasz_93 Nie bez powodu to nowi „rządowi”. Przypominam, że PiS im za jakieś laptopy chciał stadion wybudować.
0
@Adran360 No i co z tego? Puchar pocieszenia.
1
@Adran360 W rozgrywkach w systemie amerykańskim mało kogo obchodzi sezon zasadniczy.
0
@Robert_Kubica Jego stary nie ma do niego dostępu i wpływu. On żyje i mieszka z matką która jest przeciwieństwem jego ojca.
1
@LukaszFan @Pedri16Future Ake pieprzycie XD. Tak gdy ma 17 lat już wróżycie, że odejdzie dla sukcesów XD.
3
@norbi77 A co nam to daje w kontekście ligi? W tej LM i tak dostaną się do tych baraży.
0
@arasz1819 Ot to zwykle pytanie. Nic w nim złego ;)
0
@CLS63AMG No Kurtuła to najlepszy bramkarz na świecie więc wiadomo, że nie jeden mecz im jeszcze ugra.
0
@arasz1819 Jak tam dziś twój holenderski blondas?
5
@Pedri16Future Od formy to oni są dalecy, ale wygrywają w tej lidze jakoś poza Bilbao.
0
@Kapitan hawk No była, ale zaraz może ona pójść psu w dupę.
7
Bellingham znów ciągnie Real za uszy. Nie lubię go, ale trzeba mu oddać że to świetny grajek. Zawsze walczy za dwóch.
0
Mieliśmy spokojnie ograć Betis w słabej formie, a Real w dołku miał stracić ewentualnie punkty z Girona na wyjeździe. Brutalna weryfikacja.
0
@Uukasz_93 Fabregasowi to Olmo do pięt nie dorasta. O czym ty pieprzysz?
4
Trzeba powiedzieć, że kolejny bardzo słaby mecz Kounde mimo asysty. Od jakiegoś czasu on gra tak jakby połknął kija, bo jest taki sztywny
0
@norbi77 Przecież tam Gavi stracił piłkę bo źle podał, poszło podanie na skrzydło, wrzutka i gol.
0
@tbas Okej tebas
4
@michal26 A u siebie przegrywamy z Las Palmas XD
4
Zamiast dalej grać swoje, to jak obsrancy bronią wyniku chociaż bronić nie potrafią. Mentalni przegrywy i tyle. Sobota zjebana. Dziękuję
0
Na uj my się cofamy jak tego nie umiemy robić?
1
Wiecznie mentalni przegrywy
0
Yamal jesteś szefem. Bez niego nie istniejemy.
0
I czemu ta labiega z 7 jest na 9, a nie Pau?
2
Pieprozny Drewniak i kretyn, won z tego klubu durniu!!!
0
Jeszcze Xavi wrócił na ławkę
0
De Jong co za kaczkodan
4
Olmo od kilku spotkań jest bezużyteczny