partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR Tam zawsze było opóźnienie z minutę.
1
@Beztroskii Ludzie nawet nie pamiętają, że za Guardioli chociażby każdy wyjazd w LM to był praktycznie remis i to często wcale nie z mocnymi ekipami.
@Nightraider
2
@Safrani To po co by wtedy Guardiola przedłużał kontrakt?
0
@WiecekFCB Koniec końców i tak byliśmy lepsi i po prostu zasłużyliśmy na 3 punty.
0
@tbas Guaridola przez tyle lat nie nauczył się ustawiać obrony i po kontrze to on traci gole praktycznie co mecz.
0
Torres buduje wartość na lato. Geniusz Flicka nie zna granic!
0
@WiecekFCB Weź pod uwagę, że Pau i Inigo są już po prostu zmęczeni, grają absolutnie wszystko. I widać to w ich grze, bo coraz więcej baboli robią.
0
@yoli Podał wprost w nogi obrońcy XD
5
Yamal sfrustrowany jak nigdy i się nie dziwię. Ile razy mógł dostać podanie, a tu nic.
0
To jest tragedia ile my kontr psujemy i tak
1
To teraz kolejny wylew i cyk 3:3. Będzie to kwintesencja całej Barcelony.
12
A już go wyzywałem, że przyjął jak kretyn XD
7
Ale dobrze niech strzela, podbija wartość. Moze go ktoś jakimś cudem kupi.
1
Ferran w czepku urodzony XD, same takie kapcie strzela.
4
Czy oni zaczną podawać do Yamala? Przecież on już jest zirytowany na maksa i mu się nie dziwię.
4
Olmo zamiast po krótkim ładować, to wali w gąszcz nóg.
0
@Litman Jak mu nic nie podają
1
Nasz atak gra ostatnio strasznie samolubnie. Praktycznie sobie nie podają i ciągle gestykulacje.
6
Gleb jaki smutny, zero emocji. A jak BVB ma akcje to prawie dochodzi. Żałosne
0
@Dieselzor Polecam Faro, on zawsze najmądrzejszy
2
Trochę niedosyt. Wkurza niedokładność, za dużo podań do tyłu i beznadziejny Olmo.
3
Pena mistrz przy spalonych XD
0
Olmo kompletnie nic nie daje w rozegraniu. Piłkarz widmo trochę.
8
Ależ nam brakuje tego drugiego skrzydła.
1
Powinniśmy już dawno wygrywać. To trochę bolesne.
0
@MarFan Chłopie sezon zasadniczy, a PO to inna bajka.
0
@Encore Okradziony rok temu z MVP.
0
Przynajmniej w młodzieżówce jak trzeba umieją pokazać mental.
3
Żadnego "talentu" z Holandii. Tam to są utopione, ale pieniądze.
0
@pasjonat Jeszcze mecz w Mediolanie i gole Milito po spalonym ;)