0

@Antimadridista_WR Tam zawsze było opóźnienie z minutę.

1

@Beztroskii Ludzie nawet nie pamiętają, że za Guardioli chociażby każdy wyjazd w LM to był praktycznie remis i to często wcale nie z mocnymi ekipami.

@Nightraider

2

@Safrani To po co by wtedy Guardiola przedłużał kontrakt?

0

@WiecekFCB Koniec końców i tak byliśmy lepsi i po prostu zasłużyliśmy na 3 punty.

0

@tbas Guaridola przez tyle lat nie nauczył się ustawiać obrony i po kontrze to on traci gole praktycznie co mecz.

0

Torres buduje wartość na lato. Geniusz Flicka nie zna granic!

0

@WiecekFCB Weź pod uwagę, że Pau i Inigo są już po prostu zmęczeni, grają absolutnie wszystko. I widać to w ich grze, bo coraz więcej baboli robią.

0

@yoli Podał wprost w nogi obrońcy XD

5

Yamal sfrustrowany jak nigdy i się nie dziwię. Ile razy mógł dostać podanie, a tu nic.

0

To jest tragedia ile my kontr psujemy i tak

1

To teraz kolejny wylew i cyk 3:3. Będzie to kwintesencja całej Barcelony.

12

A już go wyzywałem, że przyjął jak kretyn XD

7

Ale dobrze niech strzela, podbija wartość. Moze go ktoś jakimś cudem kupi.

1

Ferran w czepku urodzony XD, same takie kapcie strzela.

4

Czy oni zaczną podawać do Yamala? Przecież on już jest zirytowany na maksa i mu się nie dziwię.

4

Olmo zamiast po krótkim ładować, to wali w gąszcz nóg.

0

@Litman Jak mu nic nie podają

1

Nasz atak gra ostatnio strasznie samolubnie. Praktycznie sobie nie podają i ciągle gestykulacje.

6

Gleb jaki smutny, zero emocji. A jak BVB ma akcje to prawie dochodzi. Żałosne

0

@Dieselzor Polecam Faro, on zawsze najmądrzejszy

2

Trochę niedosyt. Wkurza niedokładność, za dużo podań do tyłu i beznadziejny Olmo.

3

Pena mistrz przy spalonych XD

0

Olmo kompletnie nic nie daje w rozegraniu. Piłkarz widmo trochę.

8

Ależ nam brakuje tego drugiego skrzydła.

1

Powinniśmy już dawno wygrywać. To trochę bolesne.

0

@MarFan Chłopie sezon zasadniczy, a PO to inna bajka.

0

@Encore Okradziony rok temu z MVP.

0

Przynajmniej w młodzieżówce jak trzeba umieją pokazać mental.

3

Żadnego "talentu" z Holandii. Tam to są utopione, ale pieniądze.

0

@pasjonat Jeszcze mecz w Mediolanie i gole Milito po spalonym ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?