0

@Litman Jak mu nic nie podają

1

Nasz atak gra ostatnio strasznie samolubnie. Praktycznie sobie nie podają i ciągle gestykulacje.

6

Gleb jaki smutny, zero emocji. A jak BVB ma akcje to prawie dochodzi. Żałosne

0

@Dieselzor Polecam Faro, on zawsze najmądrzejszy

2

Trochę niedosyt. Wkurza niedokładność, za dużo podań do tyłu i beznadziejny Olmo.

3

Pena mistrz przy spalonych XD

0

Olmo kompletnie nic nie daje w rozegraniu. Piłkarz widmo trochę.

8

Ależ nam brakuje tego drugiego skrzydła.

1

Powinniśmy już dawno wygrywać. To trochę bolesne.

0

@MarFan Chłopie sezon zasadniczy, a PO to inna bajka.

0

@Encore Okradziony rok temu z MVP.

0

Przynajmniej w młodzieżówce jak trzeba umieją pokazać mental.

3

Żadnego "talentu" z Holandii. Tam to są utopione, ale pieniądze.

0

@pasjonat Jeszcze mecz w Mediolanie i gole Milito po spalonym ;)

2

Obajtek meble w biurze za 106 tysięcy miał, same dywany 8k XD. Ale mu tam musiało być wygodnie.

0

Słoma z butów wystaje

0

@jaras121 Tak, dzień dobry Panie Szymonie. Czemu ostatnio czy to nasza liga czy LM wielbi Pan tak białe koszuleczki?

5

Marciniak największy buc na boisku dziś. Przebił wszystkich. Niech skończy ze zgrywaniem tego „szefa”, bo od jakiegoś czasu jego poziom leci na łeb i na szyję. Sodoweczka chyba uderzyła.

0

Zaniolo, piłkarski trup.

0

Ale ma upośledzoną fryzurę haha XD

0

A ja nie wiem czym się akurat jaracie niektórzy w tym meczu Lookmanem. Nie dość, że ma za przeciwnika Vasqueza to jeszcze mało z tego korzysta. Za wiele to on w tym meczu i tak nie zrobił i dość przewidywalny w tych swoich dryblingach.

Zaklęcie rzucone XD

0

@Rust_Cohle Gosct zbudował sobie jakąś otoczkę „szefa” i się za bardzo poczuł w tym wszystkim.

2

Marciniak madrycki agent z kumplami ;)

1

Marciniak mógłby bardziej się kryć z tym komu kibicuje podczas meczów.

0

@Szmulek A w obronie pełne gacie

1

Burak z 5 znowu sobie sędziemu nawrzucał?

0

Czy to miłość sztokholmska?''Czy problemem może być zawodnik, który rozegrał 151 minut w sześciu ostatnich meczach?'' - pyta na sam koniec dziennikarz Sportu.
Fatalna zmiana z Celta, fatalna zmiana z Betisem. W obu meczach zagrał ogony i w obu zamieszany przy stracie gola wyrównującego. Więc odpowiadając na pytanie dziennikarza- tak może być w nim problem, a na pewno jeden z wielu.

3

@Lionel_Messi10 No spoko, ale trochę buractwa się z niego wylało. Mógł ugryź sie troszkę w język.

0

@Nazio_87 Imo Wukong luźno gra roku. Jeszcze POE2 teraz. Konkurencja duża.

1

@esem91 To jest przerażające trochę, że on tam dla tych klakierów jest kimś pokroju Kima z Korei Północnej dla ludu przy zachowaniu odpowiednich proporcji XD
Jakim cudem mu tak wiecznie służą i tak liza dupsko? Nie rozumiem tego i nie zrozumiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?