partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman Jak mu nic nie podają
1
Nasz atak gra ostatnio strasznie samolubnie. Praktycznie sobie nie podają i ciągle gestykulacje.
6
Gleb jaki smutny, zero emocji. A jak BVB ma akcje to prawie dochodzi. Żałosne
0
@Dieselzor Polecam Faro, on zawsze najmądrzejszy
2
Trochę niedosyt. Wkurza niedokładność, za dużo podań do tyłu i beznadziejny Olmo.
3
Pena mistrz przy spalonych XD
0
Olmo kompletnie nic nie daje w rozegraniu. Piłkarz widmo trochę.
8
Ależ nam brakuje tego drugiego skrzydła.
1
Powinniśmy już dawno wygrywać. To trochę bolesne.
0
@MarFan Chłopie sezon zasadniczy, a PO to inna bajka.
0
@Encore Okradziony rok temu z MVP.
0
Przynajmniej w młodzieżówce jak trzeba umieją pokazać mental.
3
Żadnego "talentu" z Holandii. Tam to są utopione, ale pieniądze.
0
@pasjonat Jeszcze mecz w Mediolanie i gole Milito po spalonym ;)
2
Obajtek meble w biurze za 106 tysięcy miał, same dywany 8k XD. Ale mu tam musiało być wygodnie.
0
Słoma z butów wystaje
0
@jaras121 Tak, dzień dobry Panie Szymonie. Czemu ostatnio czy to nasza liga czy LM wielbi Pan tak białe koszuleczki?
5
Marciniak największy buc na boisku dziś. Przebił wszystkich. Niech skończy ze zgrywaniem tego „szefa”, bo od jakiegoś czasu jego poziom leci na łeb i na szyję. Sodoweczka chyba uderzyła.
0
Zaniolo, piłkarski trup.
0
Ale ma upośledzoną fryzurę haha XD
0
A ja nie wiem czym się akurat jaracie niektórzy w tym meczu Lookmanem. Nie dość, że ma za przeciwnika Vasqueza to jeszcze mało z tego korzysta. Za wiele to on w tym meczu i tak nie zrobił i dość przewidywalny w tych swoich dryblingach.
Zaklęcie rzucone XD
0
@Rust_Cohle Gosct zbudował sobie jakąś otoczkę „szefa” i się za bardzo poczuł w tym wszystkim.
2
Marciniak madrycki agent z kumplami ;)
1
Marciniak mógłby bardziej się kryć z tym komu kibicuje podczas meczów.
0
@Szmulek A w obronie pełne gacie
1
Burak z 5 znowu sobie sędziemu nawrzucał?
0
Czy to miłość sztokholmska?''Czy problemem może być zawodnik, który rozegrał 151 minut w sześciu ostatnich meczach?'' - pyta na sam koniec dziennikarz Sportu.
Fatalna zmiana z Celta, fatalna zmiana z Betisem. W obu meczach zagrał ogony i w obu zamieszany przy stracie gola wyrównującego. Więc odpowiadając na pytanie dziennikarza- tak może być w nim problem, a na pewno jeden z wielu.
3
@Lionel_Messi10 No spoko, ale trochę buractwa się z niego wylało. Mógł ugryź sie troszkę w język.
0
@Nazio_87 Imo Wukong luźno gra roku. Jeszcze POE2 teraz. Konkurencja duża.
1
@esem91 To jest przerażające trochę, że on tam dla tych klakierów jest kimś pokroju Kima z Korei Północnej dla ludu przy zachowaniu odpowiednich proporcji XD
Jakim cudem mu tak wiecznie służą i tak liza dupsko? Nie rozumiem tego i nie zrozumiem.