partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz Akurat Suarez to sam marnował milion okazji
Sanchez? Haha, ale masz krótką pamięć. Przeciez jego wygryzł Tello ze składu, bo gość nic nie trafiał na początku.
0
Przez ten klub osiwieje szybciej niż powinienem…
0
@sevs No a nie?
0
A tego Olmo to może i lepiej nie rejestrować? Gość to jakiś dramat.
0
@Marcelinho99 Chyba z Temu
2
Raphinha popsuł dwie setki, w tym jedna gdzie ewidentnie przygwiazdorzył i jeszcze dał tragiczne podanie na kontrę na 1:2. Wybitny mecz
0
@michal26 Co ty pieprzysz
0
Raphinha nam przejebal mecz
0
Jakie atuty ma Olmo?
3
To jest strasznie frustrujące. Zasługujemy tutaj na 3 punty, a ich nie zdobędziemy na 99%. Wyłuszczamy mistrzostwo z rąk tylko i wyłącznie przez własne frajerstwo.
0
@SinMistico On próbował zgrywać, ale się poodbijało XD
1
Zaraz rozwalę tv…
My tego nie wygramy…
0
Casado kryminał…
7
Karnego nie ma bo nie ten kolor koszulek przybraliśmy.
1
@ViscaelBarca2007 Słuchałem podcastu. Tam jest tyle potencjalnych problemów jeszcze, że masakra.
0
@tbas Najgorsze, że za bardzo się opieramy aktualnie na Yamalu który nie zagra.
0
Sack in the morning panie Pep.
0
@Encore Rzeczywiście, kara adekwatna w 100%.
4
Fakty są takie, że City i tak już dawno powinno być ukarane i nie grać nawet w Premier League tylko gdzieś w 4 lidze.
7
A i tak nam to nie da zasady 1:1 XD
Cyrk na kółkach.
1
Dajcie spokój. Ten gość to przeciętniak i jakiś wyrzutek z Bayernu.
0
@MesQueUnClub96 Typowa drużyna Guardioli. Czyli nieudolność w grze z tyłu, a bronisz się tylko gdy masz w sumie piłkę.
0
@tbas No zobacz punktację runda po rundzie ;)
4
Nie dość, że mocarny mecz Barcy dziś to potem jeszcze Usyk-Fury. No sobota perfekcyjna.
0
@Kapitan hawk Po prostu wygrajmy.
3
@Tasde Haha dobre. Fabuła w IV jest najlepsza i bije na głowę tą z V. A mrok i ciemność taki miał być i musiał być ze względu na bohatera, jego przeszłość i miasto. Strasznie niedoceniana część, a ma najwięcej do zaoferowania.
0
@sidi12843 Przecież to średniak. Nie cha go w Bayernie, czemu my mamy go brać? Jakiegoś ochłapa.
1
@Arden Najgorsze w tym wszystkim jest to, że i tak się czuję jakiś niedosyt i niesprawiedliwość patrząc na tamtą ekipę. Bo wygrali tak wiele, a i tak mogli i powinni więcej.
1
@tbas Oddała i nawet zdobyła legalnego gola.
0
No nareszcie live o finansach. Czekam