0

@Gaz Akurat Suarez to sam marnował milion okazji

Sanchez? Haha, ale masz krótką pamięć. Przeciez jego wygryzł Tello ze składu, bo gość nic nie trafiał na początku.

0

Przez ten klub osiwieje szybciej niż powinienem…

0

@sevs No a nie?

0

A tego Olmo to może i lepiej nie rejestrować? Gość to jakiś dramat.

0

@Marcelinho99 Chyba z Temu

2

Raphinha popsuł dwie setki, w tym jedna gdzie ewidentnie przygwiazdorzył i jeszcze dał tragiczne podanie na kontrę na 1:2. Wybitny mecz

0

@michal26 Co ty pieprzysz

0

Raphinha nam przejebal mecz

0

Jakie atuty ma Olmo?

3

To jest strasznie frustrujące. Zasługujemy tutaj na 3 punty, a ich nie zdobędziemy na 99%. Wyłuszczamy mistrzostwo z rąk tylko i wyłącznie przez własne frajerstwo.

0

@SinMistico On próbował zgrywać, ale się poodbijało XD

1

Zaraz rozwalę tv…
My tego nie wygramy…

0

Casado kryminał…

7

Karnego nie ma bo nie ten kolor koszulek przybraliśmy.

1

@ViscaelBarca2007 Słuchałem podcastu. Tam jest tyle potencjalnych problemów jeszcze, że masakra.

0

@tbas Najgorsze, że za bardzo się opieramy aktualnie na Yamalu który nie zagra.

0

Sack in the morning panie Pep.

0

@Encore Rzeczywiście, kara adekwatna w 100%.

4

Fakty są takie, że City i tak już dawno powinno być ukarane i nie grać nawet w Premier League tylko gdzieś w 4 lidze.

7

A i tak nam to nie da zasady 1:1 XD
Cyrk na kółkach.

1

Dajcie spokój. Ten gość to przeciętniak i jakiś wyrzutek z Bayernu.

0

@MesQueUnClub96 Typowa drużyna Guardioli. Czyli nieudolność w grze z tyłu, a bronisz się tylko gdy masz w sumie piłkę.

0

@tbas No zobacz punktację runda po rundzie ;)

4

Nie dość, że mocarny mecz Barcy dziś to potem jeszcze Usyk-Fury. No sobota perfekcyjna.

0

@Kapitan hawk Po prostu wygrajmy.

3

@Tasde Haha dobre. Fabuła w IV jest najlepsza i bije na głowę tą z V. A mrok i ciemność taki miał być i musiał być ze względu na bohatera, jego przeszłość i miasto. Strasznie niedoceniana część, a ma najwięcej do zaoferowania.

0

@sidi12843 Przecież to średniak. Nie cha go w Bayernie, czemu my mamy go brać? Jakiegoś ochłapa.

1

@Arden Najgorsze w tym wszystkim jest to, że i tak się czuję jakiś niedosyt i niesprawiedliwość patrząc na tamtą ekipę. Bo wygrali tak wiele, a i tak mogli i powinni więcej.

1

@tbas Oddała i nawet zdobyła legalnego gola.

0

No nareszcie live o finansach. Czekam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?