1

Las Palmas i potencjalnie Leganes u siebie w dupę XD. Jesteśmy dziadami i tyle.

0

Oczywiście Garcia XD

0

Chyba sobie żartujecie

6

A z nami ten kmiot nawet żółtej kartki nie dostał...

0

@PatrykBarca Czyli on wtedy nie miał racji? XD Dobre

14

Ten skład United to jest taki tartak, że szok XD

1

Ale ten balonik zaraz pęknie z ogromnym hukiem.

1

@BORO_12 Jasne, bardziej powinienem napisać, że nadejdzie moment w którym już będzie trzeba niektórych budować na wypożyczeniach.

1

Aż za dużo ich ostatnio. Trzeba niektórych budować na wypożyczeniach w dobrych do tego klubach.

1

Jakby się Realowi chciało to byłby teraz liderem, ale że Realowi się nie chce to tym liderem nie jest. Mało tego nawet im się nie chce być wiceliderem i są na 3 miejscu, ale powtarzam, im się po prostu nie chce i tyle.

1

A to po pandemii to głupie ograniczenie do 23 zawodników nie zostało zniesione?

I nigdy nie zrozumiem po co brać 3 bramkarzy?

0

Stawiasz na dość solidne Brighton które gra u siebie z beznadziejnym Palace, cóż złego może się stać? A no może :)

3

Jeśli telewizja Realu chciałaby dobrze i walczyłaby z tymi leszczami z gwizdkiem to oprócz błędów na niekorzyść Realu pokazywała by też błędy na korzyść Realu i błędy sędziowskie w całej lidze, również w naszych meczach. Tak to wyglądają i brzmią żałośnie, a mało tego zamiast pomagać tylko szkodzą, bo tworzą jeszcze większe negatywne napięcie.

0

Grubas na każdym kroku stara się powtarzam ile to znaczy ten klub dla Katalończyków i że jest ich dumą i odniesieniem m, a prowadzi z nimi gierkę i wojenki. Żałosne

0

@vangoor Myślę, że po wydarzeniach z powodzi i za to że im pomógł nie będą tak nastawieni bardzo przeciwko niemu.

4

@Comentateiro A na koniec sezonu jak prawie zwykle zostaną z niczym.

1

@macio_944 Nie trzeba robić tego w tak chamski i żałosny sposób jak ta ich śmieszna telewizja

7

Zobaczcie jaki dym u nich już ledwo po zakończeniu meczu. U nas? Jak na przykład mecz z Sociedad? W porównaniu do nich to lekki pierd, a tam nas wręcz oszukano okrutnie i to tylko przykład jeden z wielu. Według mnie klub robi zbyt mało w tej materii jak i nasza prasa, która bardziej woli uderzać w piłkarzy aniżeli dbać o dobro klubu.

0

@Sysia11 Skin już kupiony?

0

@Rupert_Haubica To przypomnij sobie Monaco xd

2

@Kapitan hawk Łysy uratował

0

@cules100pro No tak i nie, bo gdyby Real wygrywał wszystko do końca i my też to moglibyśmy jedynie ich przegonić dopiero w meczu bezpośrednim na wiosnę. Tak to my mamy te przewage i komfort.

1

Znów zależni tylko od siebie. Mam nadzieję, że nie oddamy tego lidera od początku ligi do jej końca. Pora znów odpalić tryb turbo jak w październiku i Vamos!

0

Lepszy remis niż w dupe wiadomo co

0

Można iść grać w POE

0

Ehhhh cały Valverde...

0

Real hahaha XDD

Swoją drogą zajebistą nutkę po bramce mają XD

3

@Pedri16Future "jeżeli chodzi o ostatnie 20-30 dni, chyba najlepszy na świecie."
Zapomniałeś o Salahu.

2

Mam wrażenie jakby ten łysy w Rayo grał już tam naście lat XD

0

@Kamiloza91 Z nami też. Niewygodna ekipa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?