partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciekawe kogo Yamal wykąpie w wannie
0
@cracker Ale to nie tylko Afryke obowiązuje, tylko cały świat i jest to głupie.
2
@Encore Lakers idzie aż za dobrze. Pewnie wszystko się posypie jak znów AD się połamie.
0
@BorzyKrzys Raz się dałem namówić na ten film i nigdy w życiu już…
16
W ogóle to głupie, że przez jakieś zasady dalej musi siedzieć i grać na jakiś pastwiskach do 18 roku życia. Imo takie transfery powinny być już możliwe od 16 roku życia.
2
@Marian_Pazdzioch No na przykład amerykańska ambasada ewakuowana i zamknięta w trybie natychmiastowym.
3
@prokofiew Uważaj, bo ci zaraz jeszcze komentarz usuną ;)
@Kinginiesta Nie chodzi o ilość reklam, tylko ich funkcjonalność, że nawet nie da się na przykład czegoś zamknąć, chociaż ja na Safari nie mam i tak z tym jakiś większych problemów.
1
@Kapitan hawk Ale na zielono się świeci
9
@wpwelement Naprawienie funkcjonowania strony na telefonie żeby chociaż muzyki nie zatrzymywało ;)
1
@Nightraider Incepcja>Wyspa Tajemnic
0
@arasz1819 Tylko jakie CV miał Leo, a teraz większość holenderskich trenerów zawodzi. Jedynie Slot może się wyłamać z trendu.
1
@macio_944 Mapa w GTA IV była mała a ciekawa i fajnie zaprojektowana.
0
@arasz1819 Holender ;)
18
Oczywiście porównanie przypadkowe ;)
0
@4Fabregas4 Ale o jakim przepłacaniu ty tu mówisz jak on miałby przyjść za darmo? Ciężko sobie przypomnieć kto spoza szkółki u nas wypalił? Na przykład Pedri ;)
18
Jeśli woli Barce, wybierze Barce.
Jeśli woli Real, wybierze Real.
Jeśli jest neutralny i najważniejsza jest kariera, wybierze Barce.
Jeśli jest neutralny i ważniejsza jest kieszeń, wybierze Real, bo wiadomo że mi się nie będziemy licytować z naszymi finansami.
0
Wpychanie tego Endricka wszędzie na siłe to niezła beka
1
@Kapitan hawk Ale ja mówię o zwykłym zdjęciu, a nie po jakimś bieganiu po parkingu XD
0
@Kapitan hawk Czyli jak jestem zagorzałym kibicem Barcy i wolę Messiego to gdybym sobie zrobił fotkę z Ronaldo to nie miałbym honoru? Bądźmy poważni.
0
@Kinginiesta Alexto wciąż nie jest rozwiązanie problemu. Problem leży w tym, że coś się nie zgadza na stornie i powinno zostać po prostu naprawione. Tyle
2
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk Też byś chciał mieć takie selfie? ;)
0
@Criss18Barca Zawsze wiedziałem, że jesteś odklejony XD
7
Ja rozumiem, że do świąt coraz bliżej, ale otwierać już jarmarki gdy jest do nich jeszcze ponad 30 dni? Imo przesada XD
10
Ten gość jest chory.
1
@Hajny Pokazywali tyle co nic.
1
@mekston Tak, odcięło mu prąd i skopał rywala, bo Irina z nim zerwała XD
5
@GeneralXavi Żeby móc od razu się nim wyrzygać?
2
@Pressinho Wtedy była serio obawa, że on ten rekord Messiego weźmie.
18
@messiiiiik Na twoim miejscu bym mu podziękował. Albo całość albo nara.