4

Ciekawe kogo Yamal wykąpie w wannie

0

@cracker Ale to nie tylko Afryke obowiązuje, tylko cały świat i jest to głupie.

2

@Encore Lakers idzie aż za dobrze. Pewnie wszystko się posypie jak znów AD się połamie.

0

@BorzyKrzys Raz się dałem namówić na ten film i nigdy w życiu już…

16

W ogóle to głupie, że przez jakieś zasady dalej musi siedzieć i grać na jakiś pastwiskach do 18 roku życia. Imo takie transfery powinny być już możliwe od 16 roku życia.

2

@Marian_Pazdzioch No na przykład amerykańska ambasada ewakuowana i zamknięta w trybie natychmiastowym.

3

@prokofiew Uważaj, bo ci zaraz jeszcze komentarz usuną ;)

@Kinginiesta Nie chodzi o ilość reklam, tylko ich funkcjonalność, że nawet nie da się na przykład czegoś zamknąć, chociaż ja na Safari nie mam i tak z tym jakiś większych problemów.

1

@Kapitan hawk Ale na zielono się świeci

9

@wpwelement Naprawienie funkcjonowania strony na telefonie żeby chociaż muzyki nie zatrzymywało ;)

1

@Nightraider Incepcja>Wyspa Tajemnic

0

@arasz1819 Tylko jakie CV miał Leo, a teraz większość holenderskich trenerów zawodzi. Jedynie Slot może się wyłamać z trendu.

1

@macio_944 Mapa w GTA IV była mała a ciekawa i fajnie zaprojektowana.

0

@arasz1819 Holender ;)

18

Oczywiście porównanie przypadkowe ;)

0

@4Fabregas4 Ale o jakim przepłacaniu ty tu mówisz jak on miałby przyjść za darmo? Ciężko sobie przypomnieć kto spoza szkółki u nas wypalił? Na przykład Pedri ;)

18

Jeśli woli Barce, wybierze Barce.
Jeśli woli Real, wybierze Real.
Jeśli jest neutralny i najważniejsza jest kariera, wybierze Barce.
Jeśli jest neutralny i ważniejsza jest kieszeń, wybierze Real, bo wiadomo że mi się nie będziemy licytować z naszymi finansami.

0

Wpychanie tego Endricka wszędzie na siłe to niezła beka

1

@Kapitan hawk Ale ja mówię o zwykłym zdjęciu, a nie po jakimś bieganiu po parkingu XD

0

@Kapitan hawk Czyli jak jestem zagorzałym kibicem Barcy i wolę Messiego to gdybym sobie zrobił fotkę z Ronaldo to nie miałbym honoru? Bądźmy poważni.

0

@Kinginiesta Alexto wciąż nie jest rozwiązanie problemu. Problem leży w tym, że coś się nie zgadza na stornie i powinno zostać po prostu naprawione. Tyle

2

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk Też byś chciał mieć takie selfie? ;)

0

@Criss18Barca Zawsze wiedziałem, że jesteś odklejony XD

7

Ja rozumiem, że do świąt coraz bliżej, ale otwierać już jarmarki gdy jest do nich jeszcze ponad 30 dni? Imo przesada XD

10

Ten gość jest chory.

1

@Hajny Pokazywali tyle co nic.

1

@mekston Tak, odcięło mu prąd i skopał rywala, bo Irina z nim zerwała XD

5

@GeneralXavi Żeby móc od razu się nim wyrzygać?

2

@Pressinho Wtedy była serio obawa, że on ten rekord Messiego weźmie.

18

@messiiiiik Na twoim miejscu bym mu podziękował. Albo całość albo nara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?