partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Już beczy przez radio?
0
Dałem over 2.5 w meczu Arsenalu, a oni grają taką srakę że masakra
0
@MesQueUnClub96 Messi wtedy odpalił w 2012 roku na dobre, Lewy by musiał utrzymać tamtą średnią, a to jest nierealne.
0
@lukaszw10 Sytuqcja Viniciisa była po faulu na Pedrim. Bramki by i tak nie było.
0
@BORO_12 Tylko jego wyprowadzenie piłki może budzić niepokój. Cubarsi i Inigo to gwarancja kilku świetnych passow przez całe boisko i do tego dobrze sobie radzą pod presją.
0
Syn marnotrawny ;)
0
@Rewolucja123 Turniej pokera jest?
5
@Kengo Za Flicka masakra, a za Xaviego ulga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ramaj77 Bez cienia wątpliwości Neymar to obecnie najbardziej przepłacany zawodnik świata XD. Dostaje chore pieniądze za nic od samego początku.
0
@zadafcb Mnie i tak zastanawia jedno. Bo mówi się jak to NBA trzyma się coraz gorzej, a i tak mam wrażenie żegna świecie wciąż o NBA mówi się najwięcej w kategorii sportów amerykańskich, nawet chyba wciąż więcej niż o NFL. No i media społecznościowe, zawodnicy NBA mają tam pokaźnie liczby obserwujących, a w NFL taki Mahomes czyli największa gwiazda ma ledwo 6,7 mln.
1
@Ramaj77 XD ale głupota
0
A Neymar co? Znowu się rozwalił czy ma już totalnie wywalone?
2
@PatrykBarca Trzy widać, że Szwedowi nie przeszkadza piłka przy nodze.
0
@barcanawieki No pewnie Alonso go chce
0
@zadafcb Ale w finale były dwie największe ekipy. Zamień Lakers za Dallas i finał z Bostonem też miałby dużo większą oglądalność.
3
Myślę, że Yamal nigdy nie myślał o żadnym psg
0
@Sysia11 XD nie rozmieszaj mniej
0
@Luciano99 Nie tylko z twarzy jak widać jest debilem.
0
Baldur's Gate typowo gra na PC czy na plejku też da się pograć?
2
@Bulbulator Szwagry jak zawsze dały rade
https://zapodaj.net/plik-i8NNyFcSWC
0
@Eto'o9 R10 Jak chcesz podpisać umowę z PUMA kiedy nas obowiązuje kontrakt z Nike do 2026 roku.
2
Trzeba sobie powiedzieć szczerze, że Wemba w tym sezonie póki nie zachwyca.
0
@zadafcb Dramat i żenada
1
City się sypie już
6
@Kondziubarca Przecież kopyto to zwykła chorągiewka
0
Ale Ronaldo wczoraj wystrzelił rakietę XD
1
@Jakchcesz Gistau się zapowiada ciekawie.
0
@Zoker Albo cały poprzedni sezon czy nawet nasze ostatnie okienko transferowe. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) @TAN
0
A kiedy wbija do nas ten Diarra z Mali? W styczniu?