0

@mekston Już beczy przez radio?

0

Dałem over 2.5 w meczu Arsenalu, a oni grają taką srakę że masakra

0

@MesQueUnClub96 Messi wtedy odpalił w 2012 roku na dobre, Lewy by musiał utrzymać tamtą średnią, a to jest nierealne.

0

@lukaszw10 Sytuqcja Viniciisa była po faulu na Pedrim. Bramki by i tak nie było.

0

@BORO_12 Tylko jego wyprowadzenie piłki może budzić niepokój. Cubarsi i Inigo to gwarancja kilku świetnych passow przez całe boisko i do tego dobrze sobie radzą pod presją.

0

Syn marnotrawny ;)

0

@Rewolucja123 Turniej pokera jest?

5

@Kengo Za Flicka masakra, a za Xaviego ulga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ramaj77 Bez cienia wątpliwości Neymar to obecnie najbardziej przepłacany zawodnik świata XD. Dostaje chore pieniądze za nic od samego początku.

0

@zadafcb Mnie i tak zastanawia jedno. Bo mówi się jak to NBA trzyma się coraz gorzej, a i tak mam wrażenie żegna świecie wciąż o NBA mówi się najwięcej w kategorii sportów amerykańskich, nawet chyba wciąż więcej niż o NFL. No i media społecznościowe, zawodnicy NBA mają tam pokaźnie liczby obserwujących, a w NFL taki Mahomes czyli największa gwiazda ma ledwo 6,7 mln.

1

@Ramaj77 XD ale głupota

0

A Neymar co? Znowu się rozwalił czy ma już totalnie wywalone?

2

@PatrykBarca Trzy widać, że Szwedowi nie przeszkadza piłka przy nodze.

0

@barcanawieki No pewnie Alonso go chce

0

@zadafcb Ale w finale były dwie największe ekipy. Zamień Lakers za Dallas i finał z Bostonem też miałby dużo większą oglądalność.

3

Myślę, że Yamal nigdy nie myślał o żadnym psg

0

@Sysia11 XD nie rozmieszaj mniej

0

@Luciano99 Nie tylko z twarzy jak widać jest debilem.

0

Baldur's Gate typowo gra na PC czy na plejku też da się pograć?

2

@Bulbulator Szwagry jak zawsze dały rade
https://zapodaj.net/plik-i8NNyFcSWC

0

@Eto'o9 R10 Jak chcesz podpisać umowę z PUMA kiedy nas obowiązuje kontrakt z Nike do 2026 roku.

2

Trzeba sobie powiedzieć szczerze, że Wemba w tym sezonie póki nie zachwyca.

0

@zadafcb Dramat i żenada

1

City się sypie już

6

@Kondziubarca Przecież kopyto to zwykła chorągiewka

0

Ale Ronaldo wczoraj wystrzelił rakietę XD

1

@Jakchcesz Gistau się zapowiada ciekawie.

0

@Zoker Albo cały poprzedni sezon czy nawet nasze ostatnie okienko transferowe. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) @TAN

0

A kiedy wbija do nas ten Diarra z Mali? W styczniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?