1

W City po prostu brakuje jakiegoś Argentyńczyka… XD

4

Przecież to City to jest jakiś żart. Oni wiedzą że przegrywają? Co to jest za slow-mo? Grają tak wolno, że wolniej się nie da. Jakby im się totalnie nic nie chciało.

0

@PatrychoO Chyba nie widziałeś co zrobił Dias XD

0

Ta drużyna jest upośledzona XD

3

@GeneralXavi Haaland uraz chyba jakiś minimalny, jedynie szkoda, że gra ten Bernardo co nic nie daje.

3

A Salah ciśnie dalej

1

Ale bez jaj, że Nahornemu dali taki mecz XD

0

@okiemtypera_lucaxx95 To umyj, bo w przedziale zacznie śmierdzieć.

1

Leci ten ich hymn to trzeba tv wyciszyć.

1

Haaland na ławce, Bernardo w pierwszym. No to się nie może udać XD.

1

@barca__rządzi Budował stadiony

3

@koziar @okiemtypera_lucaxx95 Przecież Tomaszewski to gość jednego meczu. Gdzie mu tam do Młynarczyka...

0

@ali3gator Navas też był niski.

1

Guardiola i jego wypowiedzi są zbyt inteligentne dla tej madryckiej hołoty

7

I tak dostaniemy PSG.

0

Którym zawodnikom jeszcze wisimy jakąś kasę mimo, że u nas już nie grają? Na pewno wśród nich jest Messi XD, ale ktoś jeszcze konkretny?

0

@gukwa Flick dużo zmienia. Inna kwestia, że Casado też ostatnio jest w gorszej formie. Nie mniej jednak w tym sezonie już dawał tyle ile de Jong może sobie co najwyżej marzyć.

4

@MesQueUnClub96 Oho, znów lecimy pod atencję.

3

Haha dziadyga perezowska pewnie pogroziła paluszkiem i musiał wpis dodać na media. Jasny gwint co to jest za psychiatryk XD

5

Wbiłem zobaczyć powtórkę gola Milanu tutaj i się zawiodłem. Gdzie nasz użytkownik który wszystko tu wrzucał gdy go potrzeba?

0

@MesQueUnClub96 Przereklamowany na pewno nie, ale ostatnią mają ewidentną zadyszkę.

0

@gukwa A co ma powiedzieć trener jak go pytają o jakiegoś zawodnika? De Jong to hamulcowy. Każdy to widzi.

21

Tak zwane auto zaoranie XD

0

@gukwa De Jong był wczoraj znowu beznadziejny.

0

@Chudini123 Chyba sobie żartujesz XD

34

"Nie wiem, ilu zawodników zgadza się z tymi karnymi... trudno zrozumieć karnego Camavingi, karnego Tchouaméniego."
I na tej samej zasadzie domagają się jakiś karnych na swoją korzyść? Ale oni są jebnięci.

0

@FCB_dimiC No to przypomnij sobie jak Lunin bronił w tamtym sezonie. Uratował Realowi dupę w LM.

0

@FCB_dimiC To sobie przypomnij sytuacje Łunin-Courtois

0

@ShawnC Dziwnym trafem takie wrzutki zawsze lecą z sektora Kounde ;)

PS. Tak to jest jak gra mameja z Holandii co na boisku nic nie daje ani w obronie ani w ataku. Z nim na boisku wszystko jest zaburzone.

0

@bartekvisca Prawdopodobnie tak. Ale w kwestii przepisów nie ma to, żadnego znaczenia skoro napastnik Rayo wziął udział w akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?