0

@ShawnC A ten Lewy to wykonuje jakiś ruch żeby rozbić te obronę, dać jakieś opcje do niekonwencjonalnego podania? Tylko spacerniak i pretensje.

0

@ElKamil Jest różnica między życiem z podań, a graniu na wyjebce i tylko spacerowaniu.

0

Komentarz usunięty

5

Lewy 3 kontakty z piłką i ludzie piszą, że „a co ma sobie sam podawać?” XD
No litości. Przeciez on w ogóle nic dziś nie biega, drepcze po tym boisku. Jedno udane podanie na środku boiska jak się cofnął po piłkę. Raz jak mógł i powinien do Yamala odegrać z pierwszej piłki, to ją oczywiście przyjął pierw na 2 metry i stracił. Do tego wieczne pretensje do kogoś, a nie do siebie. No sory, ale jest to po prostu irytujące. Niech schodzi z boiska i za niego Ferran, gorzej zagrać się nie da.

0

@Rupert_Haubica Ale może jej chociaż nie przyjmować bo nie potrafi i zagrywać z pierwszej piłki.

1

Śmiesznie wygląda ten nasz atak.
Do tego to Las Palmas strasznie dla nas jakieś niewygodne, a to przecież są ogóry. Ale no z nami dobrze przesuwają i cały czas pracują.
Kounde jest czasami irytujący, często czuć w jego grze aromat drewna.

0

Ten Lewy nie może zagrać z pierwszej piłki? Przyjmować i tak nie umie.

0

No to Flick nieźle wszystkich zrobił w bambuko.

0

@Iniesta8i Niedługo dostaną miliardera jako właściciela. Po co się denerwować? Już myśli na nowy sezon powinni angażować.

0

Villarreal w formie. To dobrze, bo niedługo z białasami grają i to u siebie.

0

No nie ma większych przegrywow od Arsenalu.

1

Ten Rodado to w FM 21 albo 22 w mojej Ibizie też ładował gola za golem i to nawet w LM XD

0

@takisobiektos Normalny, złapał go na wykroku.

1

@fart Bo to żaden geniusz. Stracić władzę z tak betonowym elektoratem i to na rzecz znienawidzonego Tuska? Wybitny „strateg” XD

0

Mitrovic to dostał od Arabów jakiegoś bana, że teraz ciągle poza składem jest?

0

@mrboom I co z tego?

4

@BezglutenowyPedri A co ty się jego pytasz? Jakby to była jakaś wyrocznia XD

1

@barcelonaLM No i on mu zazdrości tej atencji i próbuje na swój sposób.

4

Komentarz usunięty

0

Trzeba polować na bilety do Monachium w maju

0

@Mitch_Atleta To jest atencjusz

0

@jacobFCB No i była

1

Lecimy po finał.

0

Doncic z wozu, Lakersom lżej.

0

@Encore W sumie Mobley ta.

0

@MesQueUnClub96 Alcaraz przede wszystkim nie ma mentalu takiego jak BIG 3.

0

@Encore Znowu Gobert?

0

Świątek to zamiast się rozwijać to się chyba cofa sportowo na ten moment. I nie jest to hejt tylko subiektywna ocena tego co widzę.
A ta jej cała psycholog to chyba bardziej już obecnie szkodzi, niż pomaga ale cóż. Nie mi oceniać ;)

0

@betonito Dobry troll XD

2

Ten Juventus to jest skład węgla i papy. Motta lepszy skład miał w Bolognii XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?