partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC A ten Lewy to wykonuje jakiś ruch żeby rozbić te obronę, dać jakieś opcje do niekonwencjonalnego podania? Tylko spacerniak i pretensje.
0
@ElKamil Jest różnica między życiem z podań, a graniu na wyjebce i tylko spacerowaniu.
0
Komentarz usunięty
5
Lewy 3 kontakty z piłką i ludzie piszą, że „a co ma sobie sam podawać?” XD
No litości. Przeciez on w ogóle nic dziś nie biega, drepcze po tym boisku. Jedno udane podanie na środku boiska jak się cofnął po piłkę. Raz jak mógł i powinien do Yamala odegrać z pierwszej piłki, to ją oczywiście przyjął pierw na 2 metry i stracił. Do tego wieczne pretensje do kogoś, a nie do siebie. No sory, ale jest to po prostu irytujące. Niech schodzi z boiska i za niego Ferran, gorzej zagrać się nie da.
0
@Rupert_Haubica Ale może jej chociaż nie przyjmować bo nie potrafi i zagrywać z pierwszej piłki.
1
Śmiesznie wygląda ten nasz atak.
Do tego to Las Palmas strasznie dla nas jakieś niewygodne, a to przecież są ogóry. Ale no z nami dobrze przesuwają i cały czas pracują.
Kounde jest czasami irytujący, często czuć w jego grze aromat drewna.
0
Ten Lewy nie może zagrać z pierwszej piłki? Przyjmować i tak nie umie.
0
No to Flick nieźle wszystkich zrobił w bambuko.
0
@Iniesta8i Niedługo dostaną miliardera jako właściciela. Po co się denerwować? Już myśli na nowy sezon powinni angażować.
0
Villarreal w formie. To dobrze, bo niedługo z białasami grają i to u siebie.
0
No nie ma większych przegrywow od Arsenalu.
1
Ten Rodado to w FM 21 albo 22 w mojej Ibizie też ładował gola za golem i to nawet w LM XD
0
@takisobiektos Normalny, złapał go na wykroku.
1
@fart Bo to żaden geniusz. Stracić władzę z tak betonowym elektoratem i to na rzecz znienawidzonego Tuska? Wybitny „strateg” XD
0
Mitrovic to dostał od Arabów jakiegoś bana, że teraz ciągle poza składem jest?
0
@mrboom I co z tego?
4
@BezglutenowyPedri A co ty się jego pytasz? Jakby to była jakaś wyrocznia XD
1
@barcelonaLM No i on mu zazdrości tej atencji i próbuje na swój sposób.
4
Komentarz usunięty
0
Trzeba polować na bilety do Monachium w maju
0
@Mitch_Atleta To jest atencjusz
0
@jacobFCB No i była
1
Lecimy po finał.
0
Doncic z wozu, Lakersom lżej.
0
@Encore W sumie Mobley ta.
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz przede wszystkim nie ma mentalu takiego jak BIG 3.
0
@Encore Znowu Gobert?
0
Świątek to zamiast się rozwijać to się chyba cofa sportowo na ten moment. I nie jest to hejt tylko subiektywna ocena tego co widzę.
A ta jej cała psycholog to chyba bardziej już obecnie szkodzi, niż pomaga ale cóż. Nie mi oceniać ;)
0
@betonito Dobry troll XD
2
Ten Juventus to jest skład węgla i papy. Motta lepszy skład miał w Bolognii XD