4

3 brami strona Kounde. Niebywale jeszcze sie gość ślizga

0

My totalnie nie potrafimy się bronić. Jak można to robić aż tak beznadziejnie?

3

Kounde robi sobie chyba żarty

0

Kombinujemy czasami jak koń pod górę

26

Dajcie wiadro temu Galanowi w przerwie. Gość będzie rzygal XD

0

Hahaha kopia bramki XD

4

Kolejny mecz w którym Raphinhi nie ma na boisku.

3

Ja pierdolę. Dlatego nigdy nie jestem i nie będę jego fanem. To jest parodia piłkarza ten gość. Nadaje się tylko do wejść z ławki, nic więcej.

1

@tbas ja pierdziele. Człowieku ty tylko potrafisz narzekać? Weź wrzuć na wstrzymanie.

0

Hahaha lecimy z nimi!

0

Vamos! Lecimy z nimi.

2

Typowy Ferran. Mogliśmy wrócić do meczu.

0

Kounde już od dłuższego czasu wygląda na boisku jak jakiś parodysta.

6

De Jong leszcz.

0

Co my gramy XD?

0

@RC28 To idź spać

0

Asysta Lengleta? Kiedy my się nauczymy stosować klauzulę „strachu”?

0

@ViscaelBarca2007 Tak, źle oznaczyłem sory. @BORO_12

1

Dziś w końcu gramy w 11.

0

@MOLESTA Tylko jedna osoba tak uważała i dobrze wiemy kto XD

0

@BORO_12 W tym klubie ciężko trenerem psychicznie wytrzymać więcej jak 3 lata.

0

@catalanian09 Ale co dupe na czas jak sezon w Brazylii kończy i zaczyna się inaczej i u nich okienko trwa kiedyindziej.

0

@ViscaelBarca2007 Doue podobny do Neymara? Z której strony. Doue mniej utalentowany w ofensywie, bardziej pracuje w obronie. Nawet ostatnio go Enrique wystawił niżej aniżeli 3 ofensywna.

0

Won stary dziadu z tymi swoimi interesami.

1

@PatrychoO XDD jezu myślałem, że to jakaś ściana i takie wykonanie patrząc z telefonu. Dopiero teraz na monitorze widzę, że to pudełko XDD. Nieważne.

44

@arasz1819 Nie no, ale zrobiłeś fikołek XD. Bandera bohaterem haha.

0

@BorzyKrzys Xavi był znacznie lepszym piłkarzem od Pirlo.

0

@Bykunn Przede wszystkim mają grubsze blachy w przeciwieństwie do tych azjatyckich. Tylko tyle i AŻ tyle, a zmienia już bardzo wiele.

0

@PatrychoO Januszerka wjechała na całego.

1

@Martwy W końcu ktoś to napisał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?