partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
3 brami strona Kounde. Niebywale jeszcze sie gość ślizga
0
My totalnie nie potrafimy się bronić. Jak można to robić aż tak beznadziejnie?
3
Kounde robi sobie chyba żarty
0
Kombinujemy czasami jak koń pod górę
26
Dajcie wiadro temu Galanowi w przerwie. Gość będzie rzygal XD
0
Hahaha kopia bramki XD
4
Kolejny mecz w którym Raphinhi nie ma na boisku.
3
Ja pierdolę. Dlatego nigdy nie jestem i nie będę jego fanem. To jest parodia piłkarza ten gość. Nadaje się tylko do wejść z ławki, nic więcej.
1
@tbas ja pierdziele. Człowieku ty tylko potrafisz narzekać? Weź wrzuć na wstrzymanie.
0
Hahaha lecimy z nimi!
0
Vamos! Lecimy z nimi.
2
Typowy Ferran. Mogliśmy wrócić do meczu.
0
Kounde już od dłuższego czasu wygląda na boisku jak jakiś parodysta.
6
De Jong leszcz.
0
Co my gramy XD?
0
@RC28 To idź spać
0
Asysta Lengleta? Kiedy my się nauczymy stosować klauzulę „strachu”?
0
@ViscaelBarca2007 Tak, źle oznaczyłem sory. @BORO_12
1
Dziś w końcu gramy w 11.
0
@MOLESTA Tylko jedna osoba tak uważała i dobrze wiemy kto XD
0
@BORO_12 W tym klubie ciężko trenerem psychicznie wytrzymać więcej jak 3 lata.
0
@catalanian09 Ale co dupe na czas jak sezon w Brazylii kończy i zaczyna się inaczej i u nich okienko trwa kiedyindziej.
0
@ViscaelBarca2007 Doue podobny do Neymara? Z której strony. Doue mniej utalentowany w ofensywie, bardziej pracuje w obronie. Nawet ostatnio go Enrique wystawił niżej aniżeli 3 ofensywna.
0
Won stary dziadu z tymi swoimi interesami.
1
@PatrychoO XDD jezu myślałem, że to jakaś ściana i takie wykonanie patrząc z telefonu. Dopiero teraz na monitorze widzę, że to pudełko XDD. Nieważne.
44
@arasz1819 Nie no, ale zrobiłeś fikołek XD. Bandera bohaterem haha.
0
@BorzyKrzys Xavi był znacznie lepszym piłkarzem od Pirlo.
0
@Bykunn Przede wszystkim mają grubsze blachy w przeciwieństwie do tych azjatyckich. Tylko tyle i AŻ tyle, a zmienia już bardzo wiele.
0
@PatrychoO Januszerka wjechała na całego.
1
@Martwy W końcu ktoś to napisał