2

@JoeBlack Firma z prywatnym kapitałem dokonuje inwestycji na swój koszt. Koszt tego to malutki % CPK u nas. Niesamowite.

0

@Eto'o9 R10 Bardzo słaby Cubarsi? Co niby zawalił?

3

@Andi18 No że nie ogarnia już jak Biden i jest starym dziadem XD

4

@DragonxNF Ja to widziałem pierwszy raz po klasyku w Arabii XD. Mocno wybuchłem śmiechem XD

0

@Commando Według mnie ewidentnie dostał w łydkę, a był już przed rywalem.

1

A o jakiej wy sytuacji z Fortem gadacie? Wtedy co był rożny i ten czarnoskóry uderzył z główki? Że tam niby karny? No bez jaj.

0

A czy Yamal pod koniec też nie był faulowany? Wydaje mi się, że gdyby nie próbował Lamine wstać wtedy to mogłaby być podyktowana 11.

0

@MesQueUnClub96 A Robert nie gra też na siebie? Wszyscy są tam samolubni teraz.

1

Miejcie litość…

0

@LOPEZ16 Raphinha spartolił 3 setki, był niewidoczny, nie udawały mu się żadne dryblingi, mało pomagał Balde.

2

Pedri kolejne partidazo a do rubryki nic nie wpadło. On już chyba tak będzie miał :D

0

@Barca_bwo Raphinha jeszcze gorszy.

0

Zastanawiam się kto był dziś gorszy Yamal czy Raphinha. I jednak Brazylijczyk bez porównania. Yamal przynajmniej więcej zrobił w obronie i jego sytuacje nie były tak klarowne jak Rafy.

0

Tylko my możemy takie coś popsuć…

1

I dlaczego oni sobie nie podają na pustaka? Za dużo ostatnio samolubnie w tym ataku grają.

2

Raphinha tragedia! Co on odwala? Ile jeszcze ma zamiar popsuć?

1

Wyczuwam tutaj zaraz 1:1 z dupy

0

De Jong (: klasa

1

Raphinha dziś jeszcze gorszy niż Yamal i swoje też zmarnował.

0

@Faro Tak tak w tej sytuacji miał podawać XD weź się puknij

0

Ale ten De Jong jest wolny. Wszystko spowalnia i musi holować.

0

Co do sytuacji z Cubarsim to chyba VAR musiał stwierdzić, że kontakt tam był zbyt słaby. No i faktyczny ten murzyn praktycznie sam się przewracał, mimo wszystko trochę kontrowersyjne.

1

@MesQueUnClub96 Zajrzałem na notatnik. Pisali o tej sytuacji. Nie wyszło ci.

0

Ale znowu jest to samo. Mieliśmy 3-4 setki i zamiast zamknąć mecz to teraz zaczynają się kłopoty bo Rayo zaczęło atakować.

0

Czemu my tyle marnujemy? Ja pierdziele

3

@KobeFR Stał w miejscu?

0

Tu nie ma karnego

0

Zaczyna się. Festiwal psucia setek.

3

@Comentateiro Dawno nie było

0

Wiedziałem XD haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?