partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Dembele daje radę jako fałszywa
0
@kuz No w sensie pakę jako całość i drużyna. Nie ma tam słabych punktów jak patrzysz całościowo i na każdą pozycję praktycznie mają jakiegoś zmiennika jakościowego.
2
@Hajny Przecież Kounde od jakiegoś czasu już jest bez formy, nie tylko w meczu z Atletico.
0
PSG ma mega pakę patrząc na wyjściową 11 i ławkę.
0
Ten De Jong i obecny Kounde jedyne tykające bomby w składzie
9
Mimo wszystko lekki niepokój przed meczykiem jest. Ta Benfica dobrze sobie z nami radzi na ogół, potrafi nam zagrozić. Do tego bardzo dobrze cisną z kontry, co na naszą obronę najgorsze. Plus taki, że sami nie umieją bronić. Oby wyszło skoncentrowani od samego początku, bo ostatnio z tym jakieś problemy są.
0
Nawet jak wygrywają beż kontrowersji to i tak koniec końców jakaś się pojawia i zawsze na ich korzyść. Niesamowity los zawsze spotyka ten klub ;)
0
@macio_944 Podziwiam wasza naiwność. Real już jest w ćwierćfinale.
0
@F3DO Jaki dobry wynik? Bellinghama nie było, Valverde na zastrzykach, brak Ceballos, Real wychodzi słabym środkiem pola a i tak wygrywa ten mecz, a mało tego Atletico gra jedno wielkie gówno. I ty to nazywasz dobrym wynikiem? U siebie przegrają tym bardziej, bo to mentalne przegrywy.
0
Atletico przez cały mecz nie stworzyło nawet jednej dogodnej sytuacji.
1
Simeone zdaje sobie sprawę, że na rewanż Real będzie miał do dyspozycji już mocniejszy skład?
0
Nadzieja w Vasquezie
0
@Gibbon_FCB Przecież jak Chelsea wygrywała LM to City ogrywało Real.
0
@SelloutCrowd Real umie cierpieć i bronić gdy trzeba. Coś czego my nie mamy i mieć pewnie nie będziemy.
0
Typowe kotletico, żenujące przegrywy. Jedyny plus to, że kupon wejdzie.
0
@dv7wisnia To wynika z nieudolności Realu, a nie z planu na mecz.
0
@Pedri16Future Tam jak u nas, najlepsze grupy kibicowskie mają bany.
1
Ale że Atletico z Realem na Bernabeu będzie miało większe posiadanie? Cuda XD
3
@Faro Skończ już biadolić. Przecież jak ktoś pisze, że chciałby Alvareza u nas to nie znaczy że wierzy w ten transfer i ma nadzieję, że po niego ruszymy. Jak zwykle próbujesz grać tego pana mądrale i niszczyciela dobrej zabawy.
0
Kiedyś myślałem, że ten Camavinga to jest talent i przyszłość Realu, ale od dłuższego czasu mnie coraz bardziej on przekonuje, że to maks rezerwowy jak na Real. Gość się totalnie piłkarsko nie rozwinął, a nawet cofnął.
9
Ale Vinicus i Mbappe dziś tragedia XD. Aż idę sobie notatnik poczytać
5
Ktoś coś pisał o „fenomenalnym” dopingu Realu a tam przecież poza hymnem też bywa cienko. Fanów Atletico słychać wyraźnie dziś
0
Jaka klauzule ma Alvarez?
0
@daniel32778 Po prostu u nas Kounde odwalił maniane
1
Ten Barrios u nas by się nawet na trybuny nie łapał. Co to jest za beztalencie?
1
@Rafalloxfcb Przecież ewidentnie dostał
3
Valverde wychodzi ledwo poskładany i robi Realowi cały mecz.
2
Żałosny jest Simeone. Wychodzi bojaźliwie na Real ze środkiem pola z przeciętniakami. Żenujące
0
@Lionel_Messi10 Atletico goniące wynik to więcej miejsca dla ataku Realu.
1
Klasycznie. Dobrze, że dałem kupon na nich.