0

@Messibestplayerintheworld Dembele daje radę jako fałszywa

0

@kuz No w sensie pakę jako całość i drużyna. Nie ma tam słabych punktów jak patrzysz całościowo i na każdą pozycję praktycznie mają jakiegoś zmiennika jakościowego.

2

@Hajny Przecież Kounde od jakiegoś czasu już jest bez formy, nie tylko w meczu z Atletico.

0

PSG ma mega pakę patrząc na wyjściową 11 i ławkę.

0

Ten De Jong i obecny Kounde jedyne tykające bomby w składzie

9

Mimo wszystko lekki niepokój przed meczykiem jest. Ta Benfica dobrze sobie z nami radzi na ogół, potrafi nam zagrozić. Do tego bardzo dobrze cisną z kontry, co na naszą obronę najgorsze. Plus taki, że sami nie umieją bronić. Oby wyszło skoncentrowani od samego początku, bo ostatnio z tym jakieś problemy są.

0

Nawet jak wygrywają beż kontrowersji to i tak koniec końców jakaś się pojawia i zawsze na ich korzyść. Niesamowity los zawsze spotyka ten klub ;)

0

@macio_944 Podziwiam wasza naiwność. Real już jest w ćwierćfinale.

0

@F3DO Jaki dobry wynik? Bellinghama nie było, Valverde na zastrzykach, brak Ceballos, Real wychodzi słabym środkiem pola a i tak wygrywa ten mecz, a mało tego Atletico gra jedno wielkie gówno. I ty to nazywasz dobrym wynikiem? U siebie przegrają tym bardziej, bo to mentalne przegrywy.

0

Atletico przez cały mecz nie stworzyło nawet jednej dogodnej sytuacji.

1

Simeone zdaje sobie sprawę, że na rewanż Real będzie miał do dyspozycji już mocniejszy skład?

0

Nadzieja w Vasquezie

0

@Gibbon_FCB Przecież jak Chelsea wygrywała LM to City ogrywało Real.

0

@SelloutCrowd Real umie cierpieć i bronić gdy trzeba. Coś czego my nie mamy i mieć pewnie nie będziemy.

0

Typowe kotletico, żenujące przegrywy. Jedyny plus to, że kupon wejdzie.

0

@dv7wisnia To wynika z nieudolności Realu, a nie z planu na mecz.

0

@Pedri16Future Tam jak u nas, najlepsze grupy kibicowskie mają bany.

1

Ale że Atletico z Realem na Bernabeu będzie miało większe posiadanie? Cuda XD

3

@Faro Skończ już biadolić. Przecież jak ktoś pisze, że chciałby Alvareza u nas to nie znaczy że wierzy w ten transfer i ma nadzieję, że po niego ruszymy. Jak zwykle próbujesz grać tego pana mądrale i niszczyciela dobrej zabawy.

0

Kiedyś myślałem, że ten Camavinga to jest talent i przyszłość Realu, ale od dłuższego czasu mnie coraz bardziej on przekonuje, że to maks rezerwowy jak na Real. Gość się totalnie piłkarsko nie rozwinął, a nawet cofnął.

9

Ale Vinicus i Mbappe dziś tragedia XD. Aż idę sobie notatnik poczytać

5

Ktoś coś pisał o „fenomenalnym” dopingu Realu a tam przecież poza hymnem też bywa cienko. Fanów Atletico słychać wyraźnie dziś

0

Jaka klauzule ma Alvarez?

0

@daniel32778 Po prostu u nas Kounde odwalił maniane

1

Ten Barrios u nas by się nawet na trybuny nie łapał. Co to jest za beztalencie?

1

@Rafalloxfcb Przecież ewidentnie dostał

3

Valverde wychodzi ledwo poskładany i robi Realowi cały mecz.

2

Żałosny jest Simeone. Wychodzi bojaźliwie na Real ze środkiem pola z przeciętniakami. Żenujące

0

@Lionel_Messi10 Atletico goniące wynik to więcej miejsca dla ataku Realu.

1

Klasycznie. Dobrze, że dałem kupon na nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?