2

@norbi77 * - chyba, że zawodnicy Realu Madryt, to nie.

1

@Joe_Barbaro Kogo obchodzi ten stary grzyb?

0

@Ptasior Nie ma szans żeby Real kogoś tak zdominował i zamknął jak PSG wczoraj Liverpool.

10

@Nightraider Pena może być najwyżej popielniczką Wojtka.

0

@Pedri16Future i to na takim kotle jaki tam panuje

0

@Limaker To też.

1

@MOLESTA 3:0 do 45 minuty i dwa przykuce na kolanko przy bramkach

1

@Douglas To sobie obczaj powtórkę i dopiero napisz komentarz.

4

Jakim cudem VAR nie zainterweniował przy tej czerwonej i nie cofnął akcji do faulu na De Jongu? Nie potrafię tego zrozumieć.

2

@tbas To była aluzja do Polski Michniewiczu mi się wydaje XD

0

@Ghostface Przecież gra bark w bark to jest takie przysłowiowe. W piłce gra ciałem, plecami itd jest na porządku dziennym więc o czym ty pieprzysz?

0

@Eklerek No sory, ale dalej nie jestem przekonany. Barcola zaczyna się przewracać po kontakcie ciało w ciało, a nie po tym z nogami. I jak już się zaczął przewracać co to Konate miał zrobić żeby mu w te nogi nie wpaść?

0

@Eklerek Wjechał mu z bara i tyle. A że ten Barcola wygląda jak 12 latek i waży z 50 kg to nie jest wina Konate, bo byłe tknięcie go wywraca. Nie ma tutaj takiego impetu przecież aby to gwizdać.

3

@JimMorrisonFCB I większość tych ich strzałów była mocna przeciętna jak już w bramkę leciały.

6

I na dobranoc, szacunek dla Araujo za zmianę. Wszedł i czyścił wszystko jak leci. Najlepszy dziś w obronie zdecydowanie.

0

@Pnog37 Ciekawe od której strony XD

0

A żeby „ponarzekać” to niesamowita wyrwą w składzie jest De Jong. Cienias w obronie, pizdeczka w odbiorze, zagubiony w kryciu i hamulcowy w grze do przodu.

0

@Firestone No tak, dziś był znowu najgorszy na boisku

0

@Pedri16Future Może raz z Bayernem w 14/15

6

Alisson też dziś kocur. Wygrał mecz Liverpoolowi w pojedynkę praktycznie. Tyle właśnie znaczy bramkarz. Real to wie od lat, my to wiemy dopiero od połowy tego sezonu.

4

Dziś mieliśmy to czego brakowało przez lata w LM, czyli bramkarza ratującego dupę. Ciekawe ile razy i kiedy by Ter Stegen zawalił.
Super wygrana, super walka, mimo że mecz do oglądania ciężki i nerwowy. Mamy praktycznie pewny awans, bo u siebie nie da się tego popsuć. VAMOS

58

Ty masz Cwiakala zawsze perspektywę budzącą wątpliwości, no chyba że chodzi o Real to wtedy sytuacja zero jedynkowa.

0

Żałosna jest ta nasza obrona, jak ser szwajcarski

0

@Firestone Ale był faulowany ewidentnie

1

Pierw Lewy marnuje setkę zabierając piłkę Yamalowi z nogi, potem czerwona Cubarsiego, potem Raphinha mając setkę decyduję się podawać zamiast strzelać. Czemu my sami uwielbiamy sobie kopać dół?

10

Czemu on tego nie strzelał? O co tu chodzi?

0

Balde nic nie ogarnia w obronie. Ciągle w tych długich piłkach gubi krycie.

0

Nawet powtórki nie było tego jak De Jong był pchnięty dwoma rękami…

4

Mam dość. Jak znowu odpadniemy z jakimiś przeciętniakami przez jakiś wylew to kurwa przesada.

0

Był przecież faul na De Jongu…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?