partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@norbi77 * - chyba, że zawodnicy Realu Madryt, to nie.
1
@Joe_Barbaro Kogo obchodzi ten stary grzyb?
0
@Ptasior Nie ma szans żeby Real kogoś tak zdominował i zamknął jak PSG wczoraj Liverpool.
10
@Nightraider Pena może być najwyżej popielniczką Wojtka.
0
@Pedri16Future i to na takim kotle jaki tam panuje
0
@Limaker To też.
1
@MOLESTA 3:0 do 45 minuty i dwa przykuce na kolanko przy bramkach
1
@Douglas To sobie obczaj powtórkę i dopiero napisz komentarz.
4
Jakim cudem VAR nie zainterweniował przy tej czerwonej i nie cofnął akcji do faulu na De Jongu? Nie potrafię tego zrozumieć.
2
@tbas To była aluzja do Polski Michniewiczu mi się wydaje XD
0
@Ghostface Przecież gra bark w bark to jest takie przysłowiowe. W piłce gra ciałem, plecami itd jest na porządku dziennym więc o czym ty pieprzysz?
0
@Eklerek No sory, ale dalej nie jestem przekonany. Barcola zaczyna się przewracać po kontakcie ciało w ciało, a nie po tym z nogami. I jak już się zaczął przewracać co to Konate miał zrobić żeby mu w te nogi nie wpaść?
0
@Eklerek Wjechał mu z bara i tyle. A że ten Barcola wygląda jak 12 latek i waży z 50 kg to nie jest wina Konate, bo byłe tknięcie go wywraca. Nie ma tutaj takiego impetu przecież aby to gwizdać.
3
@JimMorrisonFCB I większość tych ich strzałów była mocna przeciętna jak już w bramkę leciały.
6
I na dobranoc, szacunek dla Araujo za zmianę. Wszedł i czyścił wszystko jak leci. Najlepszy dziś w obronie zdecydowanie.
0
@Pnog37 Ciekawe od której strony XD
0
A żeby „ponarzekać” to niesamowita wyrwą w składzie jest De Jong. Cienias w obronie, pizdeczka w odbiorze, zagubiony w kryciu i hamulcowy w grze do przodu.
0
@Firestone No tak, dziś był znowu najgorszy na boisku
0
@Pedri16Future Może raz z Bayernem w 14/15
6
Alisson też dziś kocur. Wygrał mecz Liverpoolowi w pojedynkę praktycznie. Tyle właśnie znaczy bramkarz. Real to wie od lat, my to wiemy dopiero od połowy tego sezonu.
4
Dziś mieliśmy to czego brakowało przez lata w LM, czyli bramkarza ratującego dupę. Ciekawe ile razy i kiedy by Ter Stegen zawalił.
Super wygrana, super walka, mimo że mecz do oglądania ciężki i nerwowy. Mamy praktycznie pewny awans, bo u siebie nie da się tego popsuć. VAMOS
58
Ty masz Cwiakala zawsze perspektywę budzącą wątpliwości, no chyba że chodzi o Real to wtedy sytuacja zero jedynkowa.
0
Żałosna jest ta nasza obrona, jak ser szwajcarski
0
@Firestone Ale był faulowany ewidentnie
1
Pierw Lewy marnuje setkę zabierając piłkę Yamalowi z nogi, potem czerwona Cubarsiego, potem Raphinha mając setkę decyduję się podawać zamiast strzelać. Czemu my sami uwielbiamy sobie kopać dół?
10
Czemu on tego nie strzelał? O co tu chodzi?
0
Balde nic nie ogarnia w obronie. Ciągle w tych długich piłkach gubi krycie.
0
Nawet powtórki nie było tego jak De Jong był pchnięty dwoma rękami…
4
Mam dość. Jak znowu odpadniemy z jakimiś przeciętniakami przez jakiś wylew to kurwa przesada.
0
Był przecież faul na De Jongu…