partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maatiixx No poniekąd tak, bo USA jest przykładem, że można wydawać fortune i mieć beznadziejną opiekę zdrowotną. W jego porównaniu bezsensu było to, że nie brał pod uwagę ilość pacjentów.
4
Mentzen to porównanie USA z Singapurem totalnie bezsensu XD
3
@Safrani Naciągane. Nie na wszystko ma się wpływ w życiu, nawet jeśli wiemy że chcemy coś zmienić. Czasami potrzeba też mieć po prostu w życiu farta.
0
@arasz1819 Rubelki to akurat mu mogą się obecnie tylko przydać do palenia w piecyku.
1
@Comentateiro Fakty @Lionel_Messi10
0
@Lionel_Messi10 Ale ty głupoty piszesz XD
Tak już odchodzi z Chelsea, transfer przesadzony bo ty tak twierdzisz i tyczy się to Argentyńczyka haha XD
1
@Katalończyk 99 Ja jebe XD. Pracować za darmo, a Polacy jeszcze się na to godzą. No dla mnie niesamowite i żenujące zarazem XD
1
@Kengo On walczył na freak fightach XD
0
@Danny Gaucho A myślicie, że jakaś sieciówka ze sklepem mięsnym to też jest gwarancja jakości? Jak już naprawdę zależy komuś na jakościowym mięsie to trzeba szukać jakiegoś dobrego rzeźnika niestety.
0
Probierz jak ma honor to sam zrezygnuje...
5
@rumilas Malcom strzelił gola w klasyku i potem od betona Valverde nie dostał nawet minuty…
2
@KamQiX Za to Koeman dostał Barcelonę w największym kryzysie. To za jego czasów w pierwszym składzie grały takie asy jak Jutgla, Mingueza czy Akmoah(czy jak mu tam było). Idąc tym tokiem rozumowania ciężko kogokolwiek ocenić obiektywnie.
5
@Czajka90 To proste. Kompany w Championship pokazał się świetnie, jako ofensywny trener. W Premier League mu nie wyszło, ale to wciąż młody trener który wiele może się nauczyć. Za to Dyche to stary dziad z obrzydliwym stylem gry którego nikt poważny nie chce. Do tego jest typowym brytyjskim gburem, co widać zresztą w tej wypowiedzi.
4
Kogo obchodzi zdanie tego kopyciarza?
0
@ElKamil Widzę, że ty jak ten gbur z Holandii. Sloma z butów wystaje, więc nic dziwnego że cię grzeje tak ten Yamal XD
0
@mekston Oddał to co zabrał.
0
@cules100pro No gra dla wyników olewając przy tym zdrowie i dobro swoich piłkarzy. Jest pajacem i tyle.
0
@Kapitan hawk No, ale bramke strzelił dzięki której między innymi dalej grają w tym meczu.
3
De La Fuente to jest zwykły frajer. Dobrze wiem, że za 4 dni gramy w Osasuną to dalej trzyma Yamala i jeszcze wpuścił Pedriego aby go domęczyć. Zwyczajna szuja i mierna trenerzyna.
3
Van Dijk znowu na grzyby poszedł? XD
2
@rademenes Dla mnie Chevalier z Lille topka
4
Ta reprezentacja De La Fuente staje się nijaka. Gość stawia na "swoich" nawet nie patrząc na to czy są oni w formie czy nie. Gra wygląda z meczu na mecz coraz bardziej topornie. Wygrali to Euro, ale głównie indywidualnościami. Żaden z niego wielki trener, a Hiszpania obecnie ma potężną generacje piłkarzy żeby wycisnąć z niej jak najwięcej. Szkoda to zmarnować.
0
Niemcy jak Brazole. Kiedyś świetni napastnicy jeden po drugim. A teraz? Jakieś jaśki w pierwszym składzie XD.
0
Ronaldo zaczął coś kombinować przy karnym i nie trafił? Zero zdziwienia XD
0
Ciekawe kiedy w końcu ten betoniarz Despchamps poleci.
5
To ten znany gambler?
1
Wasze ulubione ciasto/deser/placek? Dla mnie top 3 ex aequo: Sernik, Jabłecznik i Tiramisu.
2
@ACMaldini3 „GP2 engine” XD
On to zawsze miał „wyczucie” czasu. Dla mnie najbardziej utalentowany kierowca w historii i zarazem najbardziej pechowy.
2
@Rastafarnianin Czyli jeden rok kryzysu i już ucieczka? XD
3
@Eklerek Gość jeszcze ciśnie na średnich oponach. Czekam na końcówkę wyścigu i oby go mijali jak tyczki XD