1

@maatiixx No poniekąd tak, bo USA jest przykładem, że można wydawać fortune i mieć beznadziejną opiekę zdrowotną. W jego porównaniu bezsensu było to, że nie brał pod uwagę ilość pacjentów.

4

Mentzen to porównanie USA z Singapurem totalnie bezsensu XD

3

@Safrani Naciągane. Nie na wszystko ma się wpływ w życiu, nawet jeśli wiemy że chcemy coś zmienić. Czasami potrzeba też mieć po prostu w życiu farta.

0

@arasz1819 Rubelki to akurat mu mogą się obecnie tylko przydać do palenia w piecyku.

1

0

@Lionel_Messi10 Ale ty głupoty piszesz XD
Tak już odchodzi z Chelsea, transfer przesadzony bo ty tak twierdzisz i tyczy się to Argentyńczyka haha XD

1

@Katalończyk 99 Ja jebe XD. Pracować za darmo, a Polacy jeszcze się na to godzą. No dla mnie niesamowite i żenujące zarazem XD

1

@Kengo On walczył na freak fightach XD

0

@Danny Gaucho A myślicie, że jakaś sieciówka ze sklepem mięsnym to też jest gwarancja jakości? Jak już naprawdę zależy komuś na jakościowym mięsie to trzeba szukać jakiegoś dobrego rzeźnika niestety.

0

Probierz jak ma honor to sam zrezygnuje...

5

@rumilas Malcom strzelił gola w klasyku i potem od betona Valverde nie dostał nawet minuty…

2

@KamQiX Za to Koeman dostał Barcelonę w największym kryzysie. To za jego czasów w pierwszym składzie grały takie asy jak Jutgla, Mingueza czy Akmoah(czy jak mu tam było). Idąc tym tokiem rozumowania ciężko kogokolwiek ocenić obiektywnie.

5

@Czajka90 To proste. Kompany w Championship pokazał się świetnie, jako ofensywny trener. W Premier League mu nie wyszło, ale to wciąż młody trener który wiele może się nauczyć. Za to Dyche to stary dziad z obrzydliwym stylem gry którego nikt poważny nie chce. Do tego jest typowym brytyjskim gburem, co widać zresztą w tej wypowiedzi.

4

Kogo obchodzi zdanie tego kopyciarza?

0

@ElKamil Widzę, że ty jak ten gbur z Holandii. Sloma z butów wystaje, więc nic dziwnego że cię grzeje tak ten Yamal XD

0

@mekston Oddał to co zabrał.

0

@cules100pro No gra dla wyników olewając przy tym zdrowie i dobro swoich piłkarzy. Jest pajacem i tyle.

0

@Kapitan hawk No, ale bramke strzelił dzięki której między innymi dalej grają w tym meczu.

3

De La Fuente to jest zwykły frajer. Dobrze wiem, że za 4 dni gramy w Osasuną to dalej trzyma Yamala i jeszcze wpuścił Pedriego aby go domęczyć. Zwyczajna szuja i mierna trenerzyna.

3

Van Dijk znowu na grzyby poszedł? XD

2

@rademenes Dla mnie Chevalier z Lille topka

4

Ta reprezentacja De La Fuente staje się nijaka. Gość stawia na "swoich" nawet nie patrząc na to czy są oni w formie czy nie. Gra wygląda z meczu na mecz coraz bardziej topornie. Wygrali to Euro, ale głównie indywidualnościami. Żaden z niego wielki trener, a Hiszpania obecnie ma potężną generacje piłkarzy żeby wycisnąć z niej jak najwięcej. Szkoda to zmarnować.

0

Niemcy jak Brazole. Kiedyś świetni napastnicy jeden po drugim. A teraz? Jakieś jaśki w pierwszym składzie XD.

0

Ronaldo zaczął coś kombinować przy karnym i nie trafił? Zero zdziwienia XD

0

Ciekawe kiedy w końcu ten betoniarz Despchamps poleci.

5

To ten znany gambler?

1

Wasze ulubione ciasto/deser/placek? Dla mnie top 3 ex aequo: Sernik, Jabłecznik i Tiramisu.

2

@ACMaldini3 „GP2 engine” XD
On to zawsze miał „wyczucie” czasu. Dla mnie najbardziej utalentowany kierowca w historii i zarazem najbardziej pechowy.

2

@Rastafarnianin Czyli jeden rok kryzysu i już ucieczka? XD

3

@Eklerek Gość jeszcze ciśnie na średnich oponach. Czekam na końcówkę wyścigu i oby go mijali jak tyczki XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?