0

@mekston Ale to już nie jest aktutalny GOAT

0

A już zaraz GOAT Marc Marquez rusza po kolejny triumf ;)

0

@4Fabregas4 Wygrywali przed wejściem tych co wymieniłeś tak czy siak.

1

@brd42 Nikt nie tęskni i nie tęsknił za Busquetsem. Tylko jedynie chyba Xavi.

0

@4Fabregas4 No pełna dominacja, czego chcieć więcej. Brakowało tylko wykończenia.

5

Jak tam nasz skład na stratę punktów? @4Fabregas4

1

@Rupert_Haubica Psychiatryk od Lewego w natarciu XD

0

@Lewangoooolsky Twój „samolub” ma najwięcej asyst w lidze. Jeszcze polecasz komentarz innego przyglupa który napisał że to cienias XD

1

@Sulimo Ten typ to jakiś psychol Lewego, szkoda mu nawet odpisywać w sumie

1

@Lewangoooolsky Dobrze, że twoj bozek Lewy mu podaje

0

@Jakchcesz Mi nic nie ścięło

1

Yamal ma takiego pecha do bramek, jak Pedri do asyst.

1

Często czytam, że Yamal nie lubi podawać do Lewego, a według mnie jest totalnie odwrotnie. To Lewy nie lubi podać młodemu.

1

@Lewangoooolsky A Lewandowski jak zawsze popsute okazje i spacerowanie.

2

Boże weźcie tego Martina. Co za tragiczny piłkarz.

0

Więcej marnowania sytuacji

0

Co za szmule pokazują

0

Wyczuwam drżenie o wynik. A już dawno powinniśmy wygrywać i to na luzie.

0

Pieprzony Ganzaniga

0

Gyokers 4 ostatnie mecze i G/A na poziomie 9. Chore liczby.

2

Mbappe nie strzelił z wolnego przecież. Piłka była w ruchu bo ją Fran ruszył.

0

Aż się "wślizg" Vidala przypomniał na Asensio XD

1

Hahaha strzelają po wolnym widmo ja pierdole...

0

Czysto w piłke było XD

0

@takisobiektos Byle nie Raków. Legia to już dawno poza wyścigiem.

8

I zawsze ten wieśniak z anglii z takim fartem. Nie moge...

A ten z 22 stoi i się patrzy idiota

0

@Sulimo XD w Poznaniu bez zmian haha

2

Haha jaka drukarnia. Ten łysy zjeb z gwizdkiem to jest prze łeb

1

Nie da się słuchać komentarza Mirosławskiego.

1

Wracamy do normalności. Jeszcze tylko możliwość rejestrowania kogoś bez czekania do ostatniego dnia okienka i mamy spokój XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?