partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ale to już nie jest aktutalny GOAT
0
A już zaraz GOAT Marc Marquez rusza po kolejny triumf ;)
0
@4Fabregas4 Wygrywali przed wejściem tych co wymieniłeś tak czy siak.
1
@brd42 Nikt nie tęskni i nie tęsknił za Busquetsem. Tylko jedynie chyba Xavi.
0
@4Fabregas4 No pełna dominacja, czego chcieć więcej. Brakowało tylko wykończenia.
5
Jak tam nasz skład na stratę punktów? @4Fabregas4
1
@Rupert_Haubica Psychiatryk od Lewego w natarciu XD
0
@Lewangoooolsky Twój „samolub” ma najwięcej asyst w lidze. Jeszcze polecasz komentarz innego przyglupa który napisał że to cienias XD
1
@Sulimo Ten typ to jakiś psychol Lewego, szkoda mu nawet odpisywać w sumie
1
@Lewangoooolsky Dobrze, że twoj bozek Lewy mu podaje
0
@Jakchcesz Mi nic nie ścięło
1
Yamal ma takiego pecha do bramek, jak Pedri do asyst.
1
Często czytam, że Yamal nie lubi podawać do Lewego, a według mnie jest totalnie odwrotnie. To Lewy nie lubi podać młodemu.
1
@Lewangoooolsky A Lewandowski jak zawsze popsute okazje i spacerowanie.
2
Boże weźcie tego Martina. Co za tragiczny piłkarz.
0
Więcej marnowania sytuacji
0
Co za szmule pokazują
0
Wyczuwam drżenie o wynik. A już dawno powinniśmy wygrywać i to na luzie.
0
Pieprzony Ganzaniga
0
Gyokers 4 ostatnie mecze i G/A na poziomie 9. Chore liczby.
2
Mbappe nie strzelił z wolnego przecież. Piłka była w ruchu bo ją Fran ruszył.
0
Aż się "wślizg" Vidala przypomniał na Asensio XD
1
Hahaha strzelają po wolnym widmo ja pierdole...
0
Czysto w piłke było XD
0
@takisobiektos Byle nie Raków. Legia to już dawno poza wyścigiem.
8
I zawsze ten wieśniak z anglii z takim fartem. Nie moge...
A ten z 22 stoi i się patrzy idiota
0
@Sulimo XD w Poznaniu bez zmian haha
2
Haha jaka drukarnia. Ten łysy zjeb z gwizdkiem to jest prze łeb
1
Nie da się słuchać komentarza Mirosławskiego.
1
Wracamy do normalności. Jeszcze tylko możliwość rejestrowania kogoś bez czekania do ostatniego dnia okienka i mamy spokój XD