0

@Safrani Jak to Leganes to nie jest jakiś byle leszcz.

6

Następna kolejka to Leganes na wyjeździe, które w tym sezonie jest niewygodne i raz nas nawet ograło już. I to wszystko między Dortmundem. Ten kalendarz to mocna przesada jest.

7

Manzano ty madrycki psie i śmieciu. 4 minuty doliczył pajac i zadowolony. Tfu na ten parszywy ryj.

0

Wystarczyło wykorzystać swoje i byśmy już dawno wygrywali. Ale cóż, my musimy co mecz marnować z kilka setek.

3

Czuć ewidentna zadyszkę i trochę to martwi przed meczem akurat z Dortmundem.

5

Przecież my nie gramy słabo XD. Ale wy jesteście odklejeni

1

Nosz ku*** i zawsze setki są marnowane po podaniach Pedriego…

1

@Who_you_mam A on sam bywał często nie lepszy XD

4

Szacun dla Lewego, ale marzę o tym aby nasz przyszły napastnik nie miał problemów z przyjęciem piłki.

2

@Messiah10 On ma wciąż 17 lat… wy chyba o tym zapominacie.

0

@Rupert_Haubica Wystawił na 2 metry XD

0

W ogóle zabawne, że najwięcej tych komentarzy na Yamala pochodzi z kont jakiś frustratów co mają w nicku związanego coś z Lewym XD. Kibice od transferu

1

@Lewangoooolsky za bardzo dmuchasz na Lewego, to nie Ronaldo.

0

@Sulimo Daj spokój, to typowy frustrat

13

Już Yamal wróg publiczny numer jeden XD. Najbardziej mnie śmieszy pisanie, że już gwiazdorzy XD.

1

Czuję, że spokojnie dziś to ugramy. Dużo sytuacji, cos na pewno wpadnie.

0

@Nightraider No i akurat stracił, poszła kontra, rozny i gol :D

0

Teraz tylko dowieźć do końca. Vamos!

1

Inter remis. Napoli może doskoczyć na jeden punkt. Jak Conte ugra takim średnim składem mistrzostwo to szacun.

0

Real w ostatnich 3 meczach u siebie stracił 8 bramek XD
Arsenal wierzę w was!

0

@gukwa No i po tym co ostatnio wygaduje, po tym jak trytytki Laporty związane z lożami VIP puściły to nie będzie nas stać na te transfery.

2

@norbi77 Zabrakło ci jeszcze dwóch przyczyn i byś miał ich 16. A wiesz co oznacza jeszcze 16? 16 LM, elo zabrałem ci argumenty.

1

@norbi77 Trochę nie rozumiem w czym problem. Odpowiedział na pytanie gdzie było zaznaczone o idealnym świecie, a w takim nie żyjemy i tyle.

PS. Nie jestem jego wyborcą :)

1

@dzefrej234 Chyba nie widziałeś nieobecnych w Valencii. Oni się wykartkowali przed Realem.

0

Ja pierdziele, wczoraj 20 stopni, słońce, ciepełko no i ogólnie klasa. A dziś? Wieje, że łeb chce urwać, odczuwalna z -2 i jeszcze na dokładkę znowu to białe cholerstwo zaczęło padać. Co za żenada…

7

Inigo jak typowy Polak ma ból dupy…

6

Ogólnie to nie tylko tak jest że tylko Raphinha i Yamal za bardzo czasami chcą strzelić, ale dosłownie wszyscy z zespołu czasami zbyt samolubnie podchodzą do sytuacji 100% zamiast podać komuś do pustej.
Jedyny w sumie który tego nie robi, a z drugiej strony akurat on by mógł to Pedri, bo on to aż przesadza w drugą stronę czasami ;)

0

@ali3gator Dobrze, że Raphinha pamiętał

1

Cel osiągnięty, najważniejsze. I należy pochwalić, że głównie broniąc się w drugiej połowie pozwoliliśmy Atletico na niewiele i mecz na 0 z tyłu.

1

Kondycyjnie siedliśmy totalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?