3

@kubix05 Najbardziej to ja go kojarzę z serialu Sons of Anarchy, niesamowity kut**

1

Marc Marquez znów dziś ugotował! Ależ to jest GOACIK

0

Czemu Ferrari jako jedyne jedzie na średnich? XD przez to tylko stracili pozycję XD

2

Szkoda, że udało im się strzelić przed tym czerwem

1

@Astad Na stronie Arsenalu jest mało artykułów. Jeśli mówi o kanonierzy.com

0

@wrona Gość nie ma dynamiki na topowego lewego obrońcę.

2

@LambiPL Klasyka. Zero argumentów i pisanie dla pisania.

1

@JimMorrisonFCB Poprzedni sezon miał beznadziejny.

11

@Azazel_Pazuzu @tbas @Eto'o9 R10 A czy nie jest tak, że Mentzen opiekę zdrowotną chce zbudować na wzór takiej jaką mają w Niemczech czy Szwajcarii? Gdzie jest kilku ubezpieczycieli i rywalizują o klienta? Zresztą u nas przed NFZ w latach 90 też chyba tak było nie? Bo opierało się na kasach chorych. I na takim Śląsku ludzie byli zadowoleni, bo dobrze ktoś tam nad tym sprawował piecze.
Ogólnie dyskusja o służbie zdrowia wśród polityków jest jak próba wynalezienia koła na nowo. Co wybory obiecują, mają swoje „pomysły”, władza się „zmienia”, a służba zdrowia z roku na rok coraz gorsza. I tutaj porównanie do dziurawego wiadra jak najbardziej trafne, bo hajsu dowalają coraz to więcej tam.

3

@LambiPL Bez przesady. W mistrzowskim sezonie Xaviego grał bardzo dobrze.

0

@macio_944 @Pedri16Future Balde akurat z Realem zawsze rozgrywa świetne spotkanie.

0

Zerojedynkowy Martin na kluczową część sezonu. Tragedia…

2

@Who_you_mam To i tak sukces. Zawsze mógł coś znowu wrzucić o „strasznych kierowcach”

0

@Faro W końcu sam stracił jak junior

1

Z trudnych wyjazdów został nam Espanyol, bo to derby mimo wszystko, ale na nich też bardziej się spinamy. I w ostatniej kolejce Bilbao, ale wtedy możemy być już mistrzami więc luz, do tego z nimi gra się inaczej bo oni grają futbol, a nie antyfutbol.

0

1

Dziś sędzia top, ale ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia notatnik?

1

Mecz do zapomnienia. Najtrudniejszy wyjazd do końca sezonu odhaczony.

6

Inigo MVP za to uffff…

3

Oni serio nie oddali piłki? Co za śmiecie…

1

Wiadomo, że to niewygodny rywal. Ale my jesteśmy dziś tak bardzo nijacy, niedokładni, wręcz tak jakby grali na wyjebce.

2

Fermin dziś gra po prostu tragicznie. Wszystko co proste to psuje

0

Mógł Fermin zabić mecz, ale nie umie strzelać. Teraz będzie sraczka.

0

Bez jaj! Jak można czegoś takiego nie trafić?

0

Own Goal powraca, po ostatnim słabszym sezonie.

15

W jednej sekundzie zjechałem Martina i pochwaliłem XD

0

Mamy ich! Vamooos

0

Czas zacząć biegać, na stojąco się to nie wygra.

0

@tbas A co nie tak zrobił niby Araujo? XD

0

Jest DRAMAT i masakracja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?