partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kubix05 Najbardziej to ja go kojarzę z serialu Sons of Anarchy, niesamowity kut**
1
Marc Marquez znów dziś ugotował! Ależ to jest GOACIK
0
Czemu Ferrari jako jedyne jedzie na średnich? XD przez to tylko stracili pozycję XD
2
Szkoda, że udało im się strzelić przed tym czerwem
1
@Astad Na stronie Arsenalu jest mało artykułów. Jeśli mówi o kanonierzy.com
0
@wrona Gość nie ma dynamiki na topowego lewego obrońcę.
2
@LambiPL Klasyka. Zero argumentów i pisanie dla pisania.
1
@JimMorrisonFCB Poprzedni sezon miał beznadziejny.
11
@Azazel_Pazuzu @tbas @Eto'o9 R10 A czy nie jest tak, że Mentzen opiekę zdrowotną chce zbudować na wzór takiej jaką mają w Niemczech czy Szwajcarii? Gdzie jest kilku ubezpieczycieli i rywalizują o klienta? Zresztą u nas przed NFZ w latach 90 też chyba tak było nie? Bo opierało się na kasach chorych. I na takim Śląsku ludzie byli zadowoleni, bo dobrze ktoś tam nad tym sprawował piecze.
Ogólnie dyskusja o służbie zdrowia wśród polityków jest jak próba wynalezienia koła na nowo. Co wybory obiecują, mają swoje „pomysły”, władza się „zmienia”, a służba zdrowia z roku na rok coraz gorsza. I tutaj porównanie do dziurawego wiadra jak najbardziej trafne, bo hajsu dowalają coraz to więcej tam.
3
@LambiPL Bez przesady. W mistrzowskim sezonie Xaviego grał bardzo dobrze.
0
@macio_944 @Pedri16Future Balde akurat z Realem zawsze rozgrywa świetne spotkanie.
0
Zerojedynkowy Martin na kluczową część sezonu. Tragedia…
2
@Who_you_mam To i tak sukces. Zawsze mógł coś znowu wrzucić o „strasznych kierowcach”
0
@Faro W końcu sam stracił jak junior
1
Z trudnych wyjazdów został nam Espanyol, bo to derby mimo wszystko, ale na nich też bardziej się spinamy. I w ostatniej kolejce Bilbao, ale wtedy możemy być już mistrzami więc luz, do tego z nimi gra się inaczej bo oni grają futbol, a nie antyfutbol.
0
@Who_you_mam Mnie
1
Dziś sędzia top, ale ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia notatnik?
1
Mecz do zapomnienia. Najtrudniejszy wyjazd do końca sezonu odhaczony.
6
Inigo MVP za to uffff…
3
Oni serio nie oddali piłki? Co za śmiecie…
1
Wiadomo, że to niewygodny rywal. Ale my jesteśmy dziś tak bardzo nijacy, niedokładni, wręcz tak jakby grali na wyjebce.
2
Fermin dziś gra po prostu tragicznie. Wszystko co proste to psuje
0
Mógł Fermin zabić mecz, ale nie umie strzelać. Teraz będzie sraczka.
0
Bez jaj! Jak można czegoś takiego nie trafić?
0
Own Goal powraca, po ostatnim słabszym sezonie.
15
W jednej sekundzie zjechałem Martina i pochwaliłem XD
0
Mamy ich! Vamooos
0
Czas zacząć biegać, na stojąco się to nie wygra.
0
@tbas A co nie tak zrobił niby Araujo? XD
0
Jest DRAMAT i masakracja