partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ta niechlujność Fermina jest już wkurwiająca
3
Ten gol na 1:1 wybił nas z rytmu ewidentnie.
3
Co robi Lewandowski? Czemu on nie podał? Sam ze sobą gra?
0
Spalony??? Czy nie
7
Dobra intensywność. Wygramy to.
7
Zamieniłbym tylko Fermina z Gavim, bo ten marnuje proste sytuacje na potęgę i Gavi ostatnio gra za mało. Tak to skład git.
2
Celta to nie jest ekipa na jakieś bardzo duże rotacje. Oni są mocni, co innego takie Vallaoid.
0
@19Macio93 Tylko, że koszykówka to sport numer 2 w Hiszpanii.
0
@takisobiektos Kolejny trener co ma dosyć De Laurentiisa? Zero zdziwienia XD
0
@Janas11224 Dokładnie te miałem na myśli.
0
@mordini123 Szkoda, że sama WMka zapowiada się kiepsko.
0
@Janas11224 Polecam takie tabletki. Jedna kosztuje z 50 zł, chociaż też zależy to od wagi psa i masz spokój na około miesiąc. Ja je kupuje w maxizoo
2
Flick wygłosił złamany jak swego czasu Guardiola. Mam nadzieję, że w szatni za to nagrodzony tak samo jak Pep wtedy brawami.
0
@cules100pro Sory mordko, źle oznaczyłem.
Chodziło mi o @Hasszz
1
@cules100pro Serio uważasz, potencjalny pył nie jest szkodliwy dla MURAWY PIŁKARSKIEJ? XD
4
@RoberDzik Podzielona jak zawsze na dwie części nie wiadomo po co?(tak naprawdę wiadomo)
0
Myślałem, że murawę to się kładzie pod koniec. Budowa nie wpłynie na jej stan? Mimo wszystko wciąż, będzie się pewnie kurzyć, pył i inne tego typu rzeczy. Plus też pewnie nie raz jeszcze będą musieli się poruszać jakimś pojazdem po płycie boiska.
0
@Crashynski To ma być twój argument?
2
@Crashynski Najgorsze lata za nami, czeka nas świetlana przyszłość. W Barcelonie już ma materiał z który jest gotowy do zdobywania trofeów.
1
@Comentateiro Zaimponował mi Arteta tym, że udowodnił iż jest elastyczny taktycznie. Wiedział, że na Bernabeu trzeba będzie wyjść defensywnie, ale i z pazurem z przodu. Czy Guardiola by tak potrafił? Oczywiście, że nie, co już nie raz i nie dwa z Realem udowodnił.
0
@negreanu To jest śmiech na sali. Jeśli tak miał wyglądać pożegnalny rok Ceny to mógł wcale nie wracać. Myślałem, że odda się temu na 100% ten ostatni raz, a tu żenada. A jeśli chodzi o The Rocka to szkoda gadać, ten gość potrafi popsuć wszelakie plany przez swoje potężne ego.
1
Niedługo WrestleMania, a podbudowa walki Cena-Rhodes to jakiś żart i kuriozum XD
0
Co się odwaliło w tym United XD
0
@Alfie Nie grałem od lat. Polecasz?
1
219 euro… Na Camp Nou też takie drogie były? Chyba niezbyt.
2
@blakkudium Poniekąd ma rację. Saka tym karnym mógł wszystko pogrzebać.
2
Nikogo nie obchodzi ten emeryt
3
@beter2 Jaki zarejestrowany kosztem Olmo, skoro normalnie Christensen oficjalnie widnieje jako piłkarz zarejestrowany? Skończ tworzyć bajki.
2
Jak przejdziemy Inter to w lidze na Real wejdziemy tak naładowani, że im 8 wciśniemy.
0
@KamQiX No to zajebiscie