4

Ta niechlujność Fermina jest już wkurwiająca

3

Ten gol na 1:1 wybił nas z rytmu ewidentnie.

3

Co robi Lewandowski? Czemu on nie podał? Sam ze sobą gra?

0

Spalony??? Czy nie

7

Dobra intensywność. Wygramy to.

7

Zamieniłbym tylko Fermina z Gavim, bo ten marnuje proste sytuacje na potęgę i Gavi ostatnio gra za mało. Tak to skład git.

2

Celta to nie jest ekipa na jakieś bardzo duże rotacje. Oni są mocni, co innego takie Vallaoid.

0

@19Macio93 Tylko, że koszykówka to sport numer 2 w Hiszpanii.

0

@takisobiektos Kolejny trener co ma dosyć De Laurentiisa? Zero zdziwienia XD

0

@Janas11224 Dokładnie te miałem na myśli.

0

@mordini123 Szkoda, że sama WMka zapowiada się kiepsko.

0

@Janas11224 Polecam takie tabletki. Jedna kosztuje z 50 zł, chociaż też zależy to od wagi psa i masz spokój na około miesiąc. Ja je kupuje w maxizoo

2

Flick wygłosił złamany jak swego czasu Guardiola. Mam nadzieję, że w szatni za to nagrodzony tak samo jak Pep wtedy brawami.

0

@cules100pro Sory mordko, źle oznaczyłem.
Chodziło mi o @Hasszz

1

@cules100pro Serio uważasz, potencjalny pył nie jest szkodliwy dla MURAWY PIŁKARSKIEJ? XD

4

@RoberDzik Podzielona jak zawsze na dwie części nie wiadomo po co?(tak naprawdę wiadomo)

0

Myślałem, że murawę to się kładzie pod koniec. Budowa nie wpłynie na jej stan? Mimo wszystko wciąż, będzie się pewnie kurzyć, pył i inne tego typu rzeczy. Plus też pewnie nie raz jeszcze będą musieli się poruszać jakimś pojazdem po płycie boiska.

0

@Crashynski To ma być twój argument?

2

@Crashynski Najgorsze lata za nami, czeka nas świetlana przyszłość. W Barcelonie już ma materiał z który jest gotowy do zdobywania trofeów.

1

@Comentateiro Zaimponował mi Arteta tym, że udowodnił iż jest elastyczny taktycznie. Wiedział, że na Bernabeu trzeba będzie wyjść defensywnie, ale i z pazurem z przodu. Czy Guardiola by tak potrafił? Oczywiście, że nie, co już nie raz i nie dwa z Realem udowodnił.

0

@negreanu To jest śmiech na sali. Jeśli tak miał wyglądać pożegnalny rok Ceny to mógł wcale nie wracać. Myślałem, że odda się temu na 100% ten ostatni raz, a tu żenada. A jeśli chodzi o The Rocka to szkoda gadać, ten gość potrafi popsuć wszelakie plany przez swoje potężne ego.

1

Niedługo WrestleMania, a podbudowa walki Cena-Rhodes to jakiś żart i kuriozum XD

0

Co się odwaliło w tym United XD

0

@Alfie Nie grałem od lat. Polecasz?

1

219 euro… Na Camp Nou też takie drogie były? Chyba niezbyt.

2

@blakkudium Poniekąd ma rację. Saka tym karnym mógł wszystko pogrzebać.

2

Nikogo nie obchodzi ten emeryt

3

@beter2 Jaki zarejestrowany kosztem Olmo, skoro normalnie Christensen oficjalnie widnieje jako piłkarz zarejestrowany? Skończ tworzyć bajki.

2

Jak przejdziemy Inter to w lidze na Real wejdziemy tak naładowani, że im 8 wciśniemy.

0

@KamQiX No to zajebiscie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?