partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przecież ten wślizg Valverde z ręką to jest ewidentny karny.
2
Najgorsze u nas, że nasz Wawrzyniak ma już kartkę i będą pewnie na niego grać, szczególnie jak wejdzie Mbappe.
1
Widzicie, opłacało się wczoraj ten cały cyrk robić. Mierdy kończą tę połowę z jedną żółtą kartką, a powinni mieć z 5. To jest niedorzeczne i obrzydliwe.
I jeszcze te mierdy protesutuja, zero honoru.
1
Gdzie ten Wawrzyniak podaje? On ma tak pełne gacie, że szok
0
Prostesty się opłaciły :). Karny jak uj, ręka Valverde w powietrzu
0
Dobrali nutę co się tylko z tik tokiem kojarzy XD
0
Chyba więcej naszych kibiców, bo przy prezentacji składów na Real buczenie przebija wiwatowanie.
2
Zawsze będę wdzięczny Janasowi za to, że na mundial 2006 pojechaliśmy z poważnym bramkarzem, a zbyt słabi zostali w domach.
9
Dudek tak pieprzy, że uszy więdną i jeszcze wysłowić się nie potrafi.
0
Beznadziejny fryz Yamala XD
3
Czuję już ten stresik, oby tego nie przegrać i będzie zajebiście. Vamos!
6
Boże miej w opiece nasza lewą stronę, tylko tyle. VAMOOOS!
1
@FCB_dimiC "że po drugiej stronie boiska będzie Real Madryt." Zabrzmiałeś jak Boras XD
1
@blakkudium Ciekawe czy taki sam burak
1
@gumaz Dudek XD. Przecież ten kretyn jak real przegra będzie miał taki ból dupy że hit.
0
@Kgorecki2500 Smartfony to Hołownia tak?
0
@norbi77 Przecież dokładnie tych samych podań szukali w dwóch poprzednich meczach
1
@BORO_12 Dalej jestem zdania, że na LO powinien wyjść Eric.
0
@JordiAlbion No miał na myśli protest. Wielki mi atak i powód do oburzenia XD
21
No tak, w końcu to największy fan kurewsk***
2
Ale cipki xd tyle płaczu i jadu
0
Po tym cyrku co te pajace robią to nasi jutro powinni wyjść naładowani na maksa i im wklepać z 7
0
@APTAPT Złamali regulamin to dostali. Pamiętam to.
10
@norbi77 Pieprzą, pieprzą a i tak zagrają. Jeśli wygrają to będzie pieprzenie o tym ich wielkim mentalu, jak mimo wielu przeciwności zdołali się przeciwstawić i w ogóle. A jak przegrają to znów płacz i jechanka i że mieli rację. Przecież o to im właśnie chodzi, oni już sobie układają narracje swoimi żałosnymi i obrzydliwymi sposobami.
1
Jak wiadomo od lat(a w szczególności w latach w których Real tego trofeum nie zdobywa) Puchar Króla to rozgrywki drugiej kategorii. Więc ja w pełni rozumiem podejście wielkiego klubu jakim jest Real Madryt i to, że odpuszczają ten mecz aby się skupić na Lidze Mistrzów. Jak wiadomo, jest ona najważniejsza, ewentualnie liga ważniejsza jak LM już nie można wygrać, albo LM ważniejsza jak ligi już nie można wygrać. A jak nic nie można wygrać to albo dlatego, że się nie chciało tego zrobić albo dlatego, że sędzia przeszkodził i podjął na przykład słuszną decyzje przeciwko wielkiemu Realowi Madryt. Ogólnie zawsze jest jakieś, "ale" i nie można zaakceptować porażki honorowo. Nie, nie, nie, niejako Real "mental" Madryt.
2
@Odcinkowy @macio_944 To sarkazm
0
Najważniejsze, że kibice Realu wierzą w to, że ich klub postępuje właściwie. Przecież właśnie o to chodzi w kibicowaniu, aby stać murem za swoim klubem nawet jeśli robi z siebie pośmiewisko, prawda?
1
Real Madryt podchodzi do tego taktycznie i strategicznie. W przypadku walkowera maksymalny wynik to 3:0, a w meczu byśmy im wrzucili z 5. Wybierają mniejsze upokorzenie, zrozumiała decyzja.
9
Jak trzeba być upośledzonym żeby słowa Fuortosa odebrać jako groźby? XD Przecież on jedynie powiedział, że będą się bronić i złożą protest.
A żołnierzyk Pereza też już swoje działa XD
"Pedrerol: Ludzie z Federacji są wściekli na słowa Fuertesa i jego groźby w kierunku Realu Madryt."
Haha co za patola, czuje już obrzydzenie co do tego meczu (o ile się odbędzie)
0
Jeb** ich, rzyg na ten twór