2

@VeB 1899 Balde wróci na Inter

0

@LOPEZ16 To samo można powiedzieć w sumie o Ferminie. Co on takiego zrobił ostatnio na boisku, kiedy zagrał na tyle dobry mecz żeby ciągle otrzymywać szanse i być w hierarchii nad Gavim jeszcze? Nie mówiąc o tym, że nawet Torre lepiej wyglądał od niego kiedy dostawał szansę.

22

Modły żeby Balde wrócił. Kounde jakoś zastąpimy, bo Eric da radę.

0

Hahah Lakers 1st round exit cos pięknego. Ten pajac miał rację z tym ciągłym „Lakers in five” tylko że w drugą stronę haha. Nie ma bardziej aroganckich fanów aniżeli tych Lakers i pięknie dostali mokrą szmatą na ryjec XD.
Tutaj też był jeden taki co pisał już epopeje o możliwym finale itd po transferze Doncicia a tu dupa ;)

0

@Trojanek23 To nie jest ilość szczęścia tylko to jest granie przeciwko Barcelonie w Lam. Po prostu nie ma drugiej takiej drużyny jak my, która tak dużo stwarza prezentów, która mając taką przewagę marnuje tak dużo sytuacji i która potrafi aż tak bardzo się sfrajerzyć.

0

@Kozinho. Na jakim kanale? W zero nie widzę tego nawet żeby coś tam było.

0

@szonik94 A wiesz, że na wyjeździe się nie gra tak jak u siebie? Szczególnie właśnie Barcelona. Przecież my zawsze na wyjazdach byliśmy przeciętni do bólu.

0

Nie no jak można w półfinale w 1 minucie stracić, a idź pan w uj

0

Do poprawy to bronienia stref bocznych na rewanż. Inter dziś na wahadłach dosłownie nad zjadł, szczególnie Dumfries się bawił.

1

Szkoda, że Yamalowi przy tym strzale co taka dziwna poprzeczka poszła to mu zeszła piłka. To była meczowka, ale cóż.

0

Słodko gorzki mecz, wręcz jestem niezadowolony. Fajnie, że wróciliśmy ale nie tak to miało wyglądać. Jedziemy na rewanż na wyjazd bez żadnej zaliczki. Mieliśmy przed meczem Inter w totalnym dołku, a po tym meczu mamy Inter który wie, że może. Tak naprawdę to jestem wkurwiony, nie tak to miało wyglądać.

2

Skończy się 3:3 albo i gorzej. Nic nie gramy w drugiej połowie.

0

Ale nas Inter gwalci tymi wahadłami

2

Szczęsny kompletnie nic nie daje

0

Póki co ta druga połowa bez szału

1

Modły wysłuchane, Martin out!

0

@19Riki20 Wolałbym już tam dać Inigo i Araujo do środka, albo po prostu tego Forta. Każdy będzie lepszy.

5

Dobra niech Flick się uderzy w pierś i skończy ten cyrk z Martinem raz na zawsze. Co za dramatyczny piłkarz, hiszpańska wersja… Wawrzyniaka. Nie powinien nawet wychodzić na drugą połowę, gorzej się zagrać nie da. Póki co nota 1.

0

@ryzy21 Bo ten piłkarz to jakiś pieprzony dramat.

0

@SuperPatsonFCB Znajdź mi bardziej pechowy klub od naszego. Nie istnieje taki.

2

Wiecznie kłody pod nogi, idź pan w uj

1

Teraz? Teraz kontuzja? Czy my musimy mieć TYLE PECHA? Najbardziej pechowy klub ever…

1

Czemu nie podał???

0

To by było na tyle. Gówno będzie a nie Monachium

1

Raphinha to się pokaże coś do gry? Samym Yamalem to my nic nie zrobimy

1

Zaczynamy festiwal psucia setek

0

@macio_944 Nic się nie dzieje tak XD

1

Ja pierdolę pierwsze co myślałem przed meczem to oby dobrze zacząć no i mamy…

1

To jest jakiś żart?

1

Ależ antybarcelonskie studio. Poruszanie każdego scenariusza który byłby najlepszy dla Interu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?