partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VeB 1899 Balde wróci na Inter
0
@LOPEZ16 To samo można powiedzieć w sumie o Ferminie. Co on takiego zrobił ostatnio na boisku, kiedy zagrał na tyle dobry mecz żeby ciągle otrzymywać szanse i być w hierarchii nad Gavim jeszcze? Nie mówiąc o tym, że nawet Torre lepiej wyglądał od niego kiedy dostawał szansę.
22
Modły żeby Balde wrócił. Kounde jakoś zastąpimy, bo Eric da radę.
0
Hahah Lakers 1st round exit cos pięknego. Ten pajac miał rację z tym ciągłym „Lakers in five” tylko że w drugą stronę haha. Nie ma bardziej aroganckich fanów aniżeli tych Lakers i pięknie dostali mokrą szmatą na ryjec XD.
Tutaj też był jeden taki co pisał już epopeje o możliwym finale itd po transferze Doncicia a tu dupa ;)
0
@Trojanek23 To nie jest ilość szczęścia tylko to jest granie przeciwko Barcelonie w Lam. Po prostu nie ma drugiej takiej drużyny jak my, która tak dużo stwarza prezentów, która mając taką przewagę marnuje tak dużo sytuacji i która potrafi aż tak bardzo się sfrajerzyć.
0
@Kozinho. Na jakim kanale? W zero nie widzę tego nawet żeby coś tam było.
0
@szonik94 A wiesz, że na wyjeździe się nie gra tak jak u siebie? Szczególnie właśnie Barcelona. Przecież my zawsze na wyjazdach byliśmy przeciętni do bólu.
0
Nie no jak można w półfinale w 1 minucie stracić, a idź pan w uj
0
Do poprawy to bronienia stref bocznych na rewanż. Inter dziś na wahadłach dosłownie nad zjadł, szczególnie Dumfries się bawił.
1
Szkoda, że Yamalowi przy tym strzale co taka dziwna poprzeczka poszła to mu zeszła piłka. To była meczowka, ale cóż.
0
Słodko gorzki mecz, wręcz jestem niezadowolony. Fajnie, że wróciliśmy ale nie tak to miało wyglądać. Jedziemy na rewanż na wyjazd bez żadnej zaliczki. Mieliśmy przed meczem Inter w totalnym dołku, a po tym meczu mamy Inter który wie, że może. Tak naprawdę to jestem wkurwiony, nie tak to miało wyglądać.
2
Skończy się 3:3 albo i gorzej. Nic nie gramy w drugiej połowie.
0
Ale nas Inter gwalci tymi wahadłami
2
Szczęsny kompletnie nic nie daje
0
Póki co ta druga połowa bez szału
1
Modły wysłuchane, Martin out!
0
@19Riki20 Wolałbym już tam dać Inigo i Araujo do środka, albo po prostu tego Forta. Każdy będzie lepszy.
5
Dobra niech Flick się uderzy w pierś i skończy ten cyrk z Martinem raz na zawsze. Co za dramatyczny piłkarz, hiszpańska wersja… Wawrzyniaka. Nie powinien nawet wychodzić na drugą połowę, gorzej się zagrać nie da. Póki co nota 1.
0
@ryzy21 Bo ten piłkarz to jakiś pieprzony dramat.
0
@SuperPatsonFCB Znajdź mi bardziej pechowy klub od naszego. Nie istnieje taki.
2
Wiecznie kłody pod nogi, idź pan w uj
1
Teraz? Teraz kontuzja? Czy my musimy mieć TYLE PECHA? Najbardziej pechowy klub ever…
1
Czemu nie podał???
0
To by było na tyle. Gówno będzie a nie Monachium
1
Raphinha to się pokaże coś do gry? Samym Yamalem to my nic nie zrobimy
1
Zaczynamy festiwal psucia setek
0
@macio_944 Nic się nie dzieje tak XD
1
Ja pierdolę pierwsze co myślałem przed meczem to oby dobrze zacząć no i mamy…
1
To jest jakiś żart?
1
Ależ antybarcelonskie studio. Poruszanie każdego scenariusza który byłby najlepszy dla Interu.