0

Messi też obiecał i nie wyszło. Yamal chociaż ma na to znacznie więcej lat. Ale obyśmy nie czekali i kolejnych 10.

0

@panczo Tak nie było żadnego faulu na Martinie. To Martin kopnął w nogę Dumfries i się wywalił

0

Yamal z 5 setek już dziś popsuł? Czy więcej?

6

Wszedłby Christensen zamiast tej pokraki z 4 i byśmy już świętowali awans od 20 minut.

0

@ShawnC A Araujo ma całe kostki?

3

Kazdy by postawił autobus tylko oczywiście nie my…

2

Nie mam słów. 2 minuty, 2 minuty do uja. A my bronimy 3 vs 3. Wyjaśni mi to ktoś? Bo ja tego nie pojmuję. Tak samo dlaczego Martin nie wyjebal tej piłki po prostu? Jak odpadniemy po tym czymś to nie wytrzymam.

2

Dawaj De Jong. Więcej rozkładania rączek, holowania, a potem do wywiadu że oczekiwałeś czegoś więcej po transferze do Barcelony.

0

Jesteśmy tacy żałośni. Zawsze jak przychodzi wyjazd to zero charakteru, woli walki, wszystkie piłki wybijane na oślep i zero poświęcenia. To nie jest przypadek, że jesteśmy TYLE lat bez LM. To nie bierze się znikąd, bo co roku jest to samo.

0

@tbas A kto stracił jak frajer?

3

Weźmie mi tego Martina z oczu. Co za żenujący piłkarz. Flick nie widzi tego jaki to jest leszcz? Jakim prawem on gra w tym meczu?

0

Czysty gen frajerstwa wiecznie żywy.

0

@greedo No Martin tak, wiadomo bo to placek. Ale taki Eric? Nie róbmy z niego piąte koło u wozu.

0

@Ptasior A jakiś Bisseck? 37 letni Acerbi, 36 letni Mhitarian w środku? To są jakieś asy? No nie.

0

Co ma być to będzie. Vamos panowie i błagam zróbmy w końcu ten finał!

0

Kluczowe byś będzie to czy Raphinha dojedzie

0

@Azi Tak, a Martin to ma taki ciąg na bramkę XD

0

@ShawnC Ale skacze z 20 centymetrów niżej ;)

1

Naprawdę ten Martin? Zero wyciągania wniosków. Gość był zamieszany w stratę dwóch pierwszych goli, a i tak dalej gra ehhh

2

Ale nerwy… dajcie już ten mecz!

0

Oby tylko Hansi się opamiętał z tym Martinem aka Wawrzyniakiem

1

@wyrek No bo nie mieli. Ja się tylko naśmiewam z jednego typa takiego ;)

0

Czyli jednak konfa i pisland nie mają paktu o nieagresji skoro nawet już Mentzen grilluje nawrota? Hmmm dziwne

3

@Tasde Barcelona to nie jest klub który zadowala się minimalizmem.

6

@Zoker Pamiętam jak się z Realu śmiano, że 10 lat na Decime czekali, a tu my dzielimy póki co ten sam los czekając już 10 lat na kolejny triumf.

1

@kewin Czyli idziemy na zmianę. Więc dziś przyszedł czas na happy end.

0

@FcPortoFan1999 Będzie 4-0 dla Nowego Jorku

0

@Borry Nowy Embiid i Harden

0

@blakkudium Przeciętny zawodnik. Swój peak formy miał w City. Potem równia pochyła.

0

@ShawnC Nie pójść to nam może, bo wychodzimy jutro bez typowo bocznych obrońców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?