partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi też obiecał i nie wyszło. Yamal chociaż ma na to znacznie więcej lat. Ale obyśmy nie czekali i kolejnych 10.
0
@panczo Tak nie było żadnego faulu na Martinie. To Martin kopnął w nogę Dumfries i się wywalił
0
Yamal z 5 setek już dziś popsuł? Czy więcej?
6
Wszedłby Christensen zamiast tej pokraki z 4 i byśmy już świętowali awans od 20 minut.
0
@ShawnC A Araujo ma całe kostki?
3
Kazdy by postawił autobus tylko oczywiście nie my…
2
Nie mam słów. 2 minuty, 2 minuty do uja. A my bronimy 3 vs 3. Wyjaśni mi to ktoś? Bo ja tego nie pojmuję. Tak samo dlaczego Martin nie wyjebal tej piłki po prostu? Jak odpadniemy po tym czymś to nie wytrzymam.
2
Dawaj De Jong. Więcej rozkładania rączek, holowania, a potem do wywiadu że oczekiwałeś czegoś więcej po transferze do Barcelony.
0
Jesteśmy tacy żałośni. Zawsze jak przychodzi wyjazd to zero charakteru, woli walki, wszystkie piłki wybijane na oślep i zero poświęcenia. To nie jest przypadek, że jesteśmy TYLE lat bez LM. To nie bierze się znikąd, bo co roku jest to samo.
0
@tbas A kto stracił jak frajer?
3
Weźmie mi tego Martina z oczu. Co za żenujący piłkarz. Flick nie widzi tego jaki to jest leszcz? Jakim prawem on gra w tym meczu?
0
Czysty gen frajerstwa wiecznie żywy.
0
@greedo No Martin tak, wiadomo bo to placek. Ale taki Eric? Nie róbmy z niego piąte koło u wozu.
0
@Ptasior A jakiś Bisseck? 37 letni Acerbi, 36 letni Mhitarian w środku? To są jakieś asy? No nie.
0
Co ma być to będzie. Vamos panowie i błagam zróbmy w końcu ten finał!
0
Kluczowe byś będzie to czy Raphinha dojedzie
0
@Azi Tak, a Martin to ma taki ciąg na bramkę XD
0
@ShawnC Ale skacze z 20 centymetrów niżej ;)
1
Naprawdę ten Martin? Zero wyciągania wniosków. Gość był zamieszany w stratę dwóch pierwszych goli, a i tak dalej gra ehhh
2
Ale nerwy… dajcie już ten mecz!
0
Oby tylko Hansi się opamiętał z tym Martinem aka Wawrzyniakiem
1
@wyrek No bo nie mieli. Ja się tylko naśmiewam z jednego typa takiego ;)
0
Czyli jednak konfa i pisland nie mają paktu o nieagresji skoro nawet już Mentzen grilluje nawrota? Hmmm dziwne
3
@Tasde Barcelona to nie jest klub który zadowala się minimalizmem.
6
@Zoker Pamiętam jak się z Realu śmiano, że 10 lat na Decime czekali, a tu my dzielimy póki co ten sam los czekając już 10 lat na kolejny triumf.
1
@kewin Czyli idziemy na zmianę. Więc dziś przyszedł czas na happy end.
0
@FcPortoFan1999 Będzie 4-0 dla Nowego Jorku
0
@Borry Nowy Embiid i Harden
0
@blakkudium Przeciętny zawodnik. Swój peak formy miał w City. Potem równia pochyła.
0
@ShawnC Nie pójść to nam może, bo wychodzimy jutro bez typowo bocznych obrońców.