1

@ToWinaSedziego „I ja mu wtedy mowie, może ty papieżem zostaniesz?”

0

@marcin62 Symulator chodzenia grą roku? Wolne żarty.

1

@michal26 Lakers nigdy nie byli głównymi faworytami do pierścienia. Jedynie chyba w naszych głowach(fani Lakers). Rockets tak samo.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Nic dodać, nic ująć. A za rok pewnie Real wygra po jakiś golach w doliczonym czasie i po obronieniu przez Kurtułe 20 setek.

41

O jeju ale biedaczek. W ramach rekompensaty może podwyżka? Jeszcze standardowa gadka o tym, że wrócą silniejsi, rzygac mi się już chce od tego tekstu.
Gundogan miał 100% racji co do tego mięczaka, minął rok i nic się nie zmieniło. Pożegnaliśmy nie tego piłkarza co trzeba.

1

@ShawnC Tak, pisałem też to wczoraj o tym Christensenie aż mi przypomniałeś właśnie. A dopisze do tych swoich żalów.

40

Mi też. Najbardziej tym jak już spuścił głowę w dół, rozłożył łapy, a Pedri zapieprzał całe boisko żeby odebrać piłkę którą Franeczek stracił.

13

Ogólnie to na wstępie jestem dumny z chłopaków, ale dalej nie wierzę w to że my to jeszcze przegraliśmy i odpadliśmy. Nie potrafię się z tym pogodzić i boli to jak cholera. Nie rozumiem wielu rzeczy, nie rozumiem dlaczego my się po prostu nie cofnęliśmy po golu na 2:3 i nie graliśmy na czas? Czy to jakiś wstyd? O co chodzi? To już kolejny mecz gdzie właśnie po wielkim powrocie wszystko zawalamy w końcówce, bo tak też było z Atletico, a tu graliśmy o pieprzony finał LIGI MISTRZÓW I JUŻ W NIM PRAKTYCZNIE BYLIŚMY. Czyli wychodzi na to, że kompletnie nie wyciągamy wniosków z tego co było, co tym bardziej mnie dziwi, bo przecież Hansi to gość mega doświadczony w świecie piłki nożnej.

Będąc szczerym to czuję jakby wczoraj coś we mnie umarło, najlepiej jakby ten sezon się już skończył. Jeszcze na początku tygodnia czułem mega ekscytację na ten tydzień, bo pierw rewanż, potem przecież klasyk o ligę. A teraz? Nawet już nie czuję emocji związanych z tym klasykiem. Wygrają? Spoko mamy mistrza. Przegrają? Zero zdziwienia, jesteśmy najlepsi w roztrzaskiwaniu sobie mordy na ostatnim metrze.

Kolejna kwestia, parodysta Araujo. Kolejny sezon i znowu to samo. Wrzucił już jakiś statement nasz wielki „kapitan”? Jak można dać się wyprzedzić w polu karnym jakiemuś 37 letniemu obrońcy co biega jak wóz z węglem? A potem to przy linii przy golu na 3:4? CO TO MIAŁO BYĆ? Parodia obrońcy ten gość. Araujo, De Jong i Ter Stegen czyli ostatni jeźdźcy apokalipsy, trzeba w końcu odciąć od nich pępowinę żeby się uwolnić na dobre z wiecznego frajerstwa w Europie.

No i ostatnie przemyślenie. Tak, dostaliśmy epicki dwumecz, być może najlepszy w historii, ale jakie to ma dla nas teraz znaczenie skoro odpadliśmy? Futbol nie pamięta przegranych, futbol pamięta zwycięzców, a my znowu zostaliśmy przegranymi i znowu w iście frajerskim stylu. W tym właśnie jesteśmy zdecydowanie najlepsi w historii bez wątpienia. Przegrywanie meczów w iście frajerski sposób, nawet jak pokażemy w nich charakter mistrza.

Boli to cholernie, mimo że ten sezon jest świetny i być może go zakończymy z 3 trofeami, ale radość już z tego wszystkiego nie będzie taka sama. 10 lat czekania na triumf i dalej nie wiadomo kiedy będzie koniec.

Dodam jeszcze jedno. Wczoraj już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Gdyby zamiast Araujo wszedł Christensena bylibyśmy w finale i mieli dziś iście szampańskie humory.

0

Messi też obiecał i nie wyszło. Yamal chociaż ma na to znacznie więcej lat. Ale obyśmy nie czekali i kolejnych 10.

0

@panczo Tak nie było żadnego faulu na Martinie. To Martin kopnął w nogę Dumfries i się wywalił

0

Yamal z 5 setek już dziś popsuł? Czy więcej?

6

Wszedłby Christensen zamiast tej pokraki z 4 i byśmy już świętowali awans od 20 minut.

0

@ShawnC A Araujo ma całe kostki?

3

Kazdy by postawił autobus tylko oczywiście nie my…

2

Nie mam słów. 2 minuty, 2 minuty do uja. A my bronimy 3 vs 3. Wyjaśni mi to ktoś? Bo ja tego nie pojmuję. Tak samo dlaczego Martin nie wyjebal tej piłki po prostu? Jak odpadniemy po tym czymś to nie wytrzymam.

2

Dawaj De Jong. Więcej rozkładania rączek, holowania, a potem do wywiadu że oczekiwałeś czegoś więcej po transferze do Barcelony.

0

Jesteśmy tacy żałośni. Zawsze jak przychodzi wyjazd to zero charakteru, woli walki, wszystkie piłki wybijane na oślep i zero poświęcenia. To nie jest przypadek, że jesteśmy TYLE lat bez LM. To nie bierze się znikąd, bo co roku jest to samo.

0

@tbas A kto stracił jak frajer?

3

Weźmie mi tego Martina z oczu. Co za żenujący piłkarz. Flick nie widzi tego jaki to jest leszcz? Jakim prawem on gra w tym meczu?

0

Czysty gen frajerstwa wiecznie żywy.

0

@greedo No Martin tak, wiadomo bo to placek. Ale taki Eric? Nie róbmy z niego piąte koło u wozu.

0

@Ptasior A jakiś Bisseck? 37 letni Acerbi, 36 letni Mhitarian w środku? To są jakieś asy? No nie.

0

Co ma być to będzie. Vamos panowie i błagam zróbmy w końcu ten finał!

0

Kluczowe byś będzie to czy Raphinha dojedzie

0

@Azi Tak, a Martin to ma taki ciąg na bramkę XD

0

@ShawnC Ale skacze z 20 centymetrów niżej ;)

1

Naprawdę ten Martin? Zero wyciągania wniosków. Gość był zamieszany w stratę dwóch pierwszych goli, a i tak dalej gra ehhh

2

Ale nerwy… dajcie już ten mecz!

0

Oby tylko Hansi się opamiętał z tym Martinem aka Wawrzyniakiem

1

@wyrek No bo nie mieli. Ja się tylko naśmiewam z jednego typa takiego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?