partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Jak taki młot jak Wałęsa był prezydentem to i Nawrocki może…
0
@gukwa A Araujo jest szybki i zawalił więcej bramek od tego wolnego Martineza, no popatrz ;). Czyżby boiskowe iq znaczyło więcej od szybkości? Hmmm
8
No i dobrze. Sprzedać go w pizdu.
0
@Ilka Bo stroje są cały czas niedostępne.
9
Woch ma rację. Nikt nie che ginąć za decyzje tych przygłupów którzy nami rządzą. To do wojska nie zachęca.
1
@PatrychoO Szkoda, że nawet się nie da kupić bo Nike jest żałosne
0
Jakubiak z Nawrockim sobie rowy wylizują aż miło
0
@July_6_BcN W TVP?
3
Ale wycierają podłogę Nawrockim haha. Ściera do podłogi we „własnym” domu XD
7
No to mamy hat trick. Znów nie na temat i jeszcze zaczął obrażać XD
3
Kolejne pytanie i brak na nie odpowiedzi? Wybitny koleś XD
4
Nawrocki to taki młot, że nawet na takie pytanie nie umie odpowiedzieć tylko leje wodę i omija temat XD
4
Szymon Siłownia
0
@ZuczekFCB1899 A ja sobie odpalam GoWa ;)
0
@Tomek54321 Wedle przepisów na Yamalu był karny :)
0
@Cvzx No to wina Yamala dalej?
0
@Cvzx Jak po tym strzale przecież był aut dla nas XD
0
Dalej nie mogę się pogodzić z tym, że gdyby na boisko wszedł Christensen zamiast tego co wraca silniejszy co roku, to byśmy byli w finale.
0
@Doren01 A czy my się bawimy w Real? Nazwaliśmy rzecz po imieniu. Sędziowanie nas skrzywdziło i to fakt. Przecież nie nagrywamy teraz o Marciniaku i o tym z varu 30 materiałów w klubowej telewizji, nie szczujemy prasą, więc nie postępujemy jak Real.
1
A może właśnie w końcu powinny żeby nie być co roku za przeproszeniem ruchanym? Prawda jest taka, że po Chelsea 2009 jesteśmy krzywdzeni niemal co roku. A najlepsze jest to, że w tamtym pamiętnym meczu sędzia mylił się w obie strony, ale to my awansowaliśmy i utarło się, że nam została podana pomocna dłoń.
0
@Pedri16Future To nie są już lata 90 i 00 XD
Zejdź na ziemię
0
@Kondziubarca Ja tak bym wywalił naszego kapitana, który już od dawna nie dojeżdża. Szczęsny może zostać jako ta druga opcja.
0
@TR3YWAY Zapomniałeś jeszcze o największym jeźdźcu apokalipsy czyli Ter Statemencie
PS. Nie dyskutuj z tym typem. To odklejona wersja alfa i omegi co zawsze „ma” rację :)
0
@challenger Sory, umknęło mi.
0
@LOPEZ16 Ja bym na przykład sprzedał Lopeza bo to nieczęsto ktoś kto przeskoczy pewien poziom i kupił kogoś lepszego.
4
@Deathwing112 Ten naród jest tak pusty, że i tak pewnie jak mu poparcie spadnie to niewiele.
0
@LOPEZ16 Dobry pomysł. Sprzedawanie dla sprzedawania żeby kupować kogoś kto niewiadomo czy się sprawdzi. Genialny wręcz pomysł. Mam inny. Może zamiast się osłabiać zaczniemy się wzmacniać? Być może nieco lepszy niż twój.
I w ogóle robienie z 28 latka już powoli emeryta? XD Weź gościu co ty piszesz w ogóle
0
Dlaczego w ocenie łysola nie ma nic o braku karnym w sytuacji z Yamalem i że pierw podjął dezycję słuszną, a potem nie?
No i jakim cudem Araujo nie dostał 1? Co trzeba jeszcze bardziej odwalić żeby dostać 1? Co on niby zrobił dobrze żeby mieć 2?
20
"Pracowaliśmy, walczyliśmy i daliśmy z siebie wszystko w bardzo trudnej serii."
Człowieku, ty właśnie nie walczyłeś i nie dałeś z siebie wszystko. To ty zawaliłeś najbardziej i to dwa razy...
16
Co za zrąbana pogoda. Połowa maja, a temperatura jak w marcu. Co za żenada…