partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz No, ale wtedy był bo Yamal jeszcze nie grał. Pedri był wiecznie połamany, finansowo byliśmy dalej w dupie, Zavi trenerem i ogólnie same czarne chmury.
Ja na przykład pamiętam jak pisałeś w tamtym sezonie, że to nie wina Xaviego że tak gramy tylko kadry jaką ma(XD!) i porównywałeś ja do tej z lat Pepa.
Jeszcze nie jestem pewny czy akurat Ty, ale chciałeś sprzedawać Pedriego.
0
@pt9 Co? Hahaha
0
@mekston W 15/16 to pary starczyło do lutego. Potem była tragedia i dopiero się obudzili z nożem na gardle jak Real na 1 pkt doskoczył.
0
Ale to serio jest martwiące jak niewiele trzeba żeby nam strzelić bramkę, masakra.
Raphinha też dziś niby 2 strzelił, ale popsuł przy tym 3 setki.
0
@Gaz Nie zawsze mam rację, tylko w 99,99% przypadków ;)
2
Wygrany mecz 11 na 14 plus te pajace z varu. Brawo i vamos!
2
Nigdy nie widziałem chyba gorzej grającej Barcelony w obronie.
14
86 minuta, 4:3 a my stoimy obrona na połowie? No serio? To jest już przesada. Zero wyciągania wniosków.
1
Co to znaczy że starał się schować te rękę? Starał się chować czyli nie schował i karny. Tak samo mogę powiedzieć że Szczęsny nie starał się faulować Mbappe, ale no kurwa sfaulował
2
Flick to uparty trener. Czasami warto być bardziej elastycznym i trochę zagrać mniej ryzykownie.
4
SAMI SOBIE SMRÓD ROBIMY!!! PO co ten Inigo tam próbował podawać w ten gąszcz? Weź i wywal tę piłkę. Ja pierdolę
1
Araujo pakuj mandzur haha
0
Ja bym trochę spuścił z tonu i cofnął obronę, przynajmniej na początku drugiej połowy żeby Real po jakiejś bramce z dupy bo nie udanej pułapce czy coś nie uwierzył w siebie.
0
@SelloutCrowd No oglądam i gra dobrze XD. Świetny pressing, dobrze się zastawia, haruję po całej szerokości boiska. Ale jak ktoś jest co do niego zakuty tak negatywnie jak ty to tego nigdy nie przyzna.
1
@Cvzx Dostał już żółtą na szczęście. To była najlepsze decyzja tego tłuka z gwizdkiem w tym meczu.
0
Brak czerwa dla TooMuchMoneya da się jakoś wybronić? Pytam serio.
0
Laboga jaki smutny biedaczek. Dzisiaj nawet się ubrał jak na pogrzeb trochę. Stypa po całości :/
0
@Rewolucja123 Akurat nie zgodzę się z tym ułożeniem ciała Mbappe. On często tak robił i ładował po krótkim.
0
@Lionel_Messi10 To nie rozumiem czemu tak jest. Mega dziwne.
0
@Janas11224 Nam raz pomógł, bo tam była chyba ręka De Jonga.
0
Ogólnie jest szansa jeszcze bardziej znokautować ten Real. Ale znacznie bezpieczniej bym się czuł jakby Flick trochę cofnął tą naszą linię obrony mimo wszystko.
3
@SelloutCrowd Ale cie Ferran dziś wyjaśnił XD. 3 asysty w 45 minut. Klasa sama w sobie.
15
Co strzał to w sieci. Nie mamy topowego bramkarza, z całym szacunkiem dla Wojtka.
0
Travis przed meczem wyjarał pewnie tonę zielska
1
Haha Łukasz Vasquez co za kot
0
Nie no ten Martin to ma jakieś problemy z koordynacją. Piłka mu przeszkadza przy nodze, nie myśli na boisku, boi się ryzyka. Jedynie wrzutki ma dobre i tyle
0
Oglądałem na aplikacji canal + mecz pierw na Eleven, ale irytowało mnie to, że obraz co kilka sekund zmieniał jakość, przełączyłem na kanał Canal+ i tam jakość cały czas igła XD
Niesamowite, że oni specjalnie pogorszają jakość innego nadawcy XD
1
No strzelaj to do uja
0
@PatrychoO Nie będzie
0
Mentalnie leżymy i kwiczymy.