0

@Gaz No, ale wtedy był bo Yamal jeszcze nie grał. Pedri był wiecznie połamany, finansowo byliśmy dalej w dupie, Zavi trenerem i ogólnie same czarne chmury.
Ja na przykład pamiętam jak pisałeś w tamtym sezonie, że to nie wina Xaviego że tak gramy tylko kadry jaką ma(XD!) i porównywałeś ja do tej z lat Pepa.
Jeszcze nie jestem pewny czy akurat Ty, ale chciałeś sprzedawać Pedriego.

0

@pt9 Co? Hahaha

0

@mekston W 15/16 to pary starczyło do lutego. Potem była tragedia i dopiero się obudzili z nożem na gardle jak Real na 1 pkt doskoczył.

0

Ale to serio jest martwiące jak niewiele trzeba żeby nam strzelić bramkę, masakra.
Raphinha też dziś niby 2 strzelił, ale popsuł przy tym 3 setki.

0

@Gaz Nie zawsze mam rację, tylko w 99,99% przypadków ;)

2

Wygrany mecz 11 na 14 plus te pajace z varu. Brawo i vamos!

2

Nigdy nie widziałem chyba gorzej grającej Barcelony w obronie.

14

86 minuta, 4:3 a my stoimy obrona na połowie? No serio? To jest już przesada. Zero wyciągania wniosków.

1

Co to znaczy że starał się schować te rękę? Starał się chować czyli nie schował i karny. Tak samo mogę powiedzieć że Szczęsny nie starał się faulować Mbappe, ale no kurwa sfaulował

2

Flick to uparty trener. Czasami warto być bardziej elastycznym i trochę zagrać mniej ryzykownie.

4

SAMI SOBIE SMRÓD ROBIMY!!! PO co ten Inigo tam próbował podawać w ten gąszcz? Weź i wywal tę piłkę. Ja pierdolę

1

Araujo pakuj mandzur haha

0

Ja bym trochę spuścił z tonu i cofnął obronę, przynajmniej na początku drugiej połowy żeby Real po jakiejś bramce z dupy bo nie udanej pułapce czy coś nie uwierzył w siebie.

0

@SelloutCrowd No oglądam i gra dobrze XD. Świetny pressing, dobrze się zastawia, haruję po całej szerokości boiska. Ale jak ktoś jest co do niego zakuty tak negatywnie jak ty to tego nigdy nie przyzna.

1

@Cvzx Dostał już żółtą na szczęście. To była najlepsze decyzja tego tłuka z gwizdkiem w tym meczu.

0

Brak czerwa dla TooMuchMoneya da się jakoś wybronić? Pytam serio.

0

Laboga jaki smutny biedaczek. Dzisiaj nawet się ubrał jak na pogrzeb trochę. Stypa po całości :/

0

@Rewolucja123 Akurat nie zgodzę się z tym ułożeniem ciała Mbappe. On często tak robił i ładował po krótkim.

0

@Lionel_Messi10 To nie rozumiem czemu tak jest. Mega dziwne.

0

@Janas11224 Nam raz pomógł, bo tam była chyba ręka De Jonga.

0

Ogólnie jest szansa jeszcze bardziej znokautować ten Real. Ale znacznie bezpieczniej bym się czuł jakby Flick trochę cofnął tą naszą linię obrony mimo wszystko.

3

@SelloutCrowd Ale cie Ferran dziś wyjaśnił XD. 3 asysty w 45 minut. Klasa sama w sobie.

15

Co strzał to w sieci. Nie mamy topowego bramkarza, z całym szacunkiem dla Wojtka.

0

Travis przed meczem wyjarał pewnie tonę zielska

1

Haha Łukasz Vasquez co za kot

0

Nie no ten Martin to ma jakieś problemy z koordynacją. Piłka mu przeszkadza przy nodze, nie myśli na boisku, boi się ryzyka. Jedynie wrzutki ma dobre i tyle

0

Oglądałem na aplikacji canal + mecz pierw na Eleven, ale irytowało mnie to, że obraz co kilka sekund zmieniał jakość, przełączyłem na kanał Canal+ i tam jakość cały czas igła XD
Niesamowite, że oni specjalnie pogorszają jakość innego nadawcy XD

1

No strzelaj to do uja

0

@PatrychoO Nie będzie

0

Mentalnie leżymy i kwiczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?