0

@SirChuck No zobacz, a Mourinho i wdrożył system i odbudował Real z marazmu. Oczywiście miał przy tym też ogromny charakter i nikt nie mógł mu podskoczyć, ale skąd wiadomo jaki jest do końca Xabi? Też może umieć zarządzać szatnią.

1

@Safrani No teraz nic mu nie zależy to sobie może gadać co chce i to co myśli każdy Polak.

1

@Criss18Barca Jakie znaczenie ma to co gada stary komuch?
W ogóle dla mnie absurdem jest to jak w ostatnich miesiącach, latach postać Millera jest odbierana i że mu się wszystko zapomniało tylko dlatego, że ciśnie tych z którymi sam kiedyś działał w jednej sali.

0

@adamek20151 Nie no co ty, Brown nie do ruszenia.

0

@ViscaelBarca2007 Ten Wirtz to u nas by siadł…

1

W kontuzji Tatuma najgorsze jest to, że złapał ją w sumie przez to, że Brown przymulił @fart

0

@takisobiektos I zawsze wmieszane w tym wszystkim to śmierdzące Lakers…

1

@fart Bez Tatuma to może i w 5. Okropna kontuzja

0

@michal26 Ale Sixers jeszcze byli losowani na innych zasadach wtedy.

0

Kiedy w końcu my będziemy mogli normalnie działać na rynku transferowym? Czytam, że w lato dalej lipa, a przecież miało być już dobrze…

1

@takisobiektos Jakim ujem Mavs? Ale to losowanie jest ustawione…

2

Knicks in 6 ;) @fart
LGK!

1

@PatrychoO Zbyt skorumpowany kraj

10

Tusk to pewnie sobie myśli „co ja odjeba***”, patrząc na tego Trzaskowskiego i mając na uwadze to, że on wciąż może to przegrać z takim młotem jak Nawrocki XD. Gdyby wystawił Sikorskiego już byłoby pozamiatane i wybory wygrane na 100%.

1

No teraz mówi wzór polityczny XD. Typ od mieszkania na zula

2

„Kaczyzmu” XDDDD

6

Biejat sama robi z kobiet jakieś mamaje co nic nie potrafią i trzeba im pomóc ponad stan XD

9

@GeneralXavi Masz krótką pamięć

0

@turhiay Czyli chcesz go już zepsuć na starcie

2

Imperatorka podreperowała głos, już tak nie jęczy XD

15

Nie mogę słuchać tej Biejat. Niech jeszcze powie, że źródłem wszelkiego zła na świecie są okropni mężczyźni

2

Pan Woch to sigma

0

@Lisek A co powiedział?

11

@Coveta Upadek marketingowy XD. Dlatego nawet kibice Realu się jarali ciuchami jakie zostały wypuszczone na okazję tej współpracy

24

Ewidentnie był ujarany na maksa XD

1

Ale co Vinicius wczoraj miał przyjęcia piłki to jego haha XD

23

Kibicuje Fabregasowi. Bardzo fajnie sobie radzi z Como i oby tak dalej. Xavi niestety nie był nowym Guardiola, ale może Cesc będzie?

1

@Aragorn33 Też tego nie rozumiem. Tak samo gdzie są gazety? Madryckie od razu by kręciły temat ile wlezie.

6

Brakuje tam słowa „cabron” ;)

0

@ali3gator No to tym bardziej biorąc pod uwagę okoliczności, że mając na ostatnie minuty mając korzystny, masz na boisku Araujo który nie ogarnia linii, niepewnego Martina i Forta to powinieneś wycofać obronę, bo wiesz że nie masz swoich najlepszych wykonawców. Flick popełnił błąd i tyle. Inna sprawa że gdyby wszedł Christensen zamiast Araujo to byśmy pewnie byli w tym finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?