partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SirChuck No zobacz, a Mourinho i wdrożył system i odbudował Real z marazmu. Oczywiście miał przy tym też ogromny charakter i nikt nie mógł mu podskoczyć, ale skąd wiadomo jaki jest do końca Xabi? Też może umieć zarządzać szatnią.
1
@Safrani No teraz nic mu nie zależy to sobie może gadać co chce i to co myśli każdy Polak.
1
@Criss18Barca Jakie znaczenie ma to co gada stary komuch?
W ogóle dla mnie absurdem jest to jak w ostatnich miesiącach, latach postać Millera jest odbierana i że mu się wszystko zapomniało tylko dlatego, że ciśnie tych z którymi sam kiedyś działał w jednej sali.
0
@adamek20151 Nie no co ty, Brown nie do ruszenia.
0
@ViscaelBarca2007 Ten Wirtz to u nas by siadł…
1
W kontuzji Tatuma najgorsze jest to, że złapał ją w sumie przez to, że Brown przymulił @fart
0
@takisobiektos I zawsze wmieszane w tym wszystkim to śmierdzące Lakers…
1
@fart Bez Tatuma to może i w 5. Okropna kontuzja
0
@michal26 Ale Sixers jeszcze byli losowani na innych zasadach wtedy.
0
Kiedy w końcu my będziemy mogli normalnie działać na rynku transferowym? Czytam, że w lato dalej lipa, a przecież miało być już dobrze…
1
@takisobiektos Jakim ujem Mavs? Ale to losowanie jest ustawione…
2
Knicks in 6 ;) @fart
LGK!
1
@PatrychoO Zbyt skorumpowany kraj
10
Tusk to pewnie sobie myśli „co ja odjeba***”, patrząc na tego Trzaskowskiego i mając na uwadze to, że on wciąż może to przegrać z takim młotem jak Nawrocki XD. Gdyby wystawił Sikorskiego już byłoby pozamiatane i wybory wygrane na 100%.
1
No teraz mówi wzór polityczny XD. Typ od mieszkania na zula
2
„Kaczyzmu” XDDDD
6
Biejat sama robi z kobiet jakieś mamaje co nic nie potrafią i trzeba im pomóc ponad stan XD
9
@GeneralXavi Masz krótką pamięć
0
@turhiay Czyli chcesz go już zepsuć na starcie
2
Imperatorka podreperowała głos, już tak nie jęczy XD
15
Nie mogę słuchać tej Biejat. Niech jeszcze powie, że źródłem wszelkiego zła na świecie są okropni mężczyźni
2
Pan Woch to sigma
0
@Lisek A co powiedział?
11
@Coveta Upadek marketingowy XD. Dlatego nawet kibice Realu się jarali ciuchami jakie zostały wypuszczone na okazję tej współpracy
24
Ewidentnie był ujarany na maksa XD
1
Ale co Vinicius wczoraj miał przyjęcia piłki to jego haha XD
23
Kibicuje Fabregasowi. Bardzo fajnie sobie radzi z Como i oby tak dalej. Xavi niestety nie był nowym Guardiola, ale może Cesc będzie?
1
@Aragorn33 Też tego nie rozumiem. Tak samo gdzie są gazety? Madryckie od razu by kręciły temat ile wlezie.
6
Brakuje tam słowa „cabron” ;)
0
@ali3gator No to tym bardziej biorąc pod uwagę okoliczności, że mając na ostatnie minuty mając korzystny, masz na boisku Araujo który nie ogarnia linii, niepewnego Martina i Forta to powinieneś wycofać obronę, bo wiesz że nie masz swoich najlepszych wykonawców. Flick popełnił błąd i tyle. Inna sprawa że gdyby wszedł Christensen zamiast Araujo to byśmy pewnie byli w tym finale.