partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gukwa Uważam, że to dobry piłkarz który powinien być lepszy bo sufit miał dużo wyżej. Mimo tego, że świetnie potrafi prowadzić piłkę to jednak jest dość miękki i jego odpuszczanie jest już bardziej niż frustrujące. Bez żalu bym go pożegnał.
0
"Najmniej zablokowanych strzałów w lidze" - FC Barcelona. Nic dziwnego jak na pivocie lata taki De Jong.
1
@gukwa Gdzie tutaj są słowa o byciu najlepszym?
"- Mówiło się dużo o Lamine Yamalu, ale mnie zaimponował Frenkie de Jong. To wyjątkowy piłkarz, zdolny do opanowania każdej piłki. Nie wymieniłbym żadnego z moich zawodników, ale De Jong zagrał spektakularnie. "
Nie mówiąc o tym, że mocno odleciał. Bo w pierwszym meczu od De Jonga w pomocy zagrał dużo lepiej Pedri, nie mówiąc o innych, a w rewanżu De Jong był jednym z gorszych na boisku.
0
Ale Kręcidło ma zakola
0
@norbi77 To jesteś w mniejszości i to sporej.
1
@gukwa "Filippo Inzaghi" ? Ty nawet nie wiesz kto jest trenerem Interu XD
0
@pt9 Dla mnie najważniejszy był we wtorek i polegliśmy.
0
Ale się dzieje w MotoGP. Wystarczy, że tylko deszcz spadł chociaż tam i bez deszczu się zawsze coś dzieje. Tymczasem w F1 deszcz? Cyk VSC XD
0
@norbi77 Gadanie od sytuacji. Dobrze wiemy, że LM ma największy prestiż. Nic tego nie zmieni.
0
@kuz A czy ja napisałem, że mi mało? Nie o to mi tu chodzi.
@marcin62 Tak pokazał i ja temu nie zaprzeczam. Ale chodzi mi o całokształt gdyż dziś możemy i tak teoretycznie prawie niejako pogrzebać ten świetny sezon. Chyba jeśli stracimy to mistrzostwo to będzie to uznane jako porażka co nie? Mimo świetnej gry przez 3/4 sezonu.
@FCB_dimiC Wiadomo, że tak ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i w końcu jesteśmy Barceloną. Tutaj się walczy o wszystko gdy tylko jest taka możliwość a nie oszukujmy się, że liga i LM są najważniejsze. Reszta to dodatek, miły ale wciąż dodatek.
@SelloutCrowd Wiem, że mając pełny skład i szerszą ławkę byśmy najzwyczajniej zmietli ten Inter. Nie mniej jednak, to że pokazując mega charakter i wracając z 0:2 na 3:2 wciąż jednak przegraliśmy to był głównie problem w koncentracji. Zabrakło wyrachowania, cwaniactwa, wyciągania wniosków, zmiany stylu gry na kilka minut(to żaden wstyd) no i przede wszystkim Pan Araujo, który zawalił po całości bo nie potrafi się skupić będąc świeżym i upilnować 37 letniego typa i to stopera.
Nie zrozumcie mnie źle. Dla mnie ten sezon jest mega, ale każdy na końcu chce wygrywać. Jesteśmy już bez LM i to po bolesnym odpadnięciu i jak będzie koniec końców bez ligi mimo przewagi, to już będzie średnio. I niestety na przestrzeni ostatnich kilku lat nasz klub jest znany z tego, że na sam koniec potrafi sobie podkładać kłody pod nogi.
Też oceniamy ten sezon Flicka bardziej ponad stan, przez to że poprzedni Xaviego był bardziej poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Mimo wszystko mamy świetny skład, w którym nie brakuje głównych elementów, a jakiś pomniejszych uzupełniających.
PS. I tak wiem, że nawet jak przegramy to wciąć przewaga jest 1 pkt. Ale biorąc pod uwagę wtedy to, że zespół będzie podłamany mentalnie, to że będzie ogromna presja, już teraz zmęczenie sezonem i trudne mecze jakie mamy, bo przecież wyjazd z Espanyolem, Bilbao i u siebie Villarreal to czarno to widzę.
0
@SelloutCrowd No spoko, ja kibicuję od czasów Rijkaarda
1
W sumie ten mecz to będzie taki sprawdzian ostateczny dotyczący tego czy aby na pewno Flick odmienił mentalność tego klubu na dobre czy jednak dalej jesteśmy typową Barceloną która uwielbia zesrać się metr przed kiblem.
7
Komentarz usunięty
0
@clyde No tak, bo wygląda młodo, a przy tym dobrze, zadbanie. Zresztą podobno w młodości był przystojny też. To wszystko się właśnie składa na tą aurę. Że nie wygląda jak za przeproszeniem przestraszony pizduś, ani nie zalany czy coś. Tylko jak zadbany facet.
0
@bartekvisca Wiem, np. Araujo nie potrafił upilnować 37 letniego typa poruszającego się jak wóz z węglem łamiąc tym samym serca i niszcząc humory milionom ludzi na świecie, w tym ii mnie gdzie skutki tego są odczuwalne po dziś dzień.
0
@mekston Szkoda, że stał się przy tym większym płaczkiem i bucem niż nawet Hamilton kiedykolwiek. Ale cóż, klasy nie kupisz, z klasą się trzeba urodzić. Dobrze, że klasa jest też brana pod uwagę w dyskusjach o GOATcie dlatego Schumi i Senna >>>>
1
@clyde Bo wygląda młodo i dlatego tak ci się wydaje.
3
Powiedzcie mi jak do tego doszło, że na świecie pojawili się tacy idioci(mówiąc delikatnie) którzy się betonują do drogi i nikt im nie może nic zrobić? Świat chyba naprawdę potrzebuje resetu.
0
@mekston Niesamowite
0
@Rewolucja123 Mendes miał Ronaldo. Czy „doili” oni Real?
7
Rayan Yamal niszczy dziś Madryt
2
@takisobiektos Dramat co oni grają…
0
@mordini123 Nawet nie wiedziałem, że ktoś przejmuje to u nas od nich
0
Często się ogląda NBA z polskim komentarzem, szczególnie tym na Canal plus
0
Jak Rakow zremisuje, a Lech wygra to kto liderem?
0
@Faro Ostatnio sobie lepiej poradził niż Mendy XD
0
@arasz1819 Wydarzyć się mogła. Bawi to, że Stanowski to kupił XD. Chyba, że Bator to też wybitny aktor, a nie tylko pisarz.
0
@Kgorecki2500 Jak taki młot jak Wałęsa był prezydentem to i Nawrocki może…
0
@gukwa A Araujo jest szybki i zawalił więcej bramek od tego wolnego Martineza, no popatrz ;). Czyżby boiskowe iq znaczyło więcej od szybkości? Hmmm
8
No i dobrze. Sprzedać go w pizdu.