0

@jeonek Przecież Saka też nie ma dynamitu. Nawet chyba wolniejszy niż Rapha.

1

Trossard jaki siwy XD, wygląda jakby miał z 50 lat.

0

@michal26 Właśnie widzę, PSG wchodzi jak w masło. Lewy to by tego Kiwiora przestawiał jak chce.

0

@Bilon87 Tak, szczególnie było to widać rok temu jak zachował się po buracku ;)

2

@michal26 Co? O czym ty znowu pleciesz? Jaki łatwiejszy przeciwnik?

0

Przyznam, że po przygodzie z reprezentacją nie wierzyłem już w Lucho. To było tak nudna twoja, klepanie dla klepania. W PSG się odrodził, grają mega futbol. Szkoda tylko, że to taki burak trochę czasami.

0

@VandaI Brakuje Parteya pauzującego za kartki

2

Ale farfocel… szkoda

0

@Kapitan9 PSG by go prędzej wysłało do rezerw aniżeli nam sprzedało.

3

Wymowne, że taki grajek jak Barcola siedzi na ławce w PSG. I to posadził go uważany tutaj przez wielu jako "przereklamowany" Kvara, który w rzeczywistości jest mega grajkiem ;)

2

Arsenal ma ławkę na poziomie Ligi Konferencji XD.
Szkoda, że Partey nie gra. Duża strata pod względem kontroli środka pola, który PSG ma bardzo silny.

44

Ależ wyją, oni totalnie nie potrafią przegrywać. Marny klubik i marni ludzie, nawet Ci co tam już nie pracują.

5

@Rifek Daj spokój, ciężko się to czyta. Nie rozumiem kto i po co wpadł na ten pomysł z dzieleniem konferencji, ale jest on na maksa idiotyczny.

0

@michalgajdek Nie mogłeś mi dać? Ehh...

0

Jeśli Pedri ugotuje końcówkę sezonu, dołoży np. w finale gola czy asystę i swój standardowy performance to wygra balona na 100%. W mediach robi się coraz głośniej o nim w tym aspekcie. Trzeba podjudzić ogień.

0

@Coutinho007 Vidal to był bardzo dobry zawodnik.

0

@Faro Cubarsi też nie jest szybko poza tym. Nawet chyba wolniejszy od Inigo.

9

Martin bardzo dobra pierwsza połowa? XD co ja czytam. Przecież on również te swoje durne podania notował też w pierwszej połowie, nie tylko w drugiej. A to, że Rodrygo zagrał jak zagrał to nie jest jego zasługa tylko samego Rodrygo bo on tak gra cały sezon, bo jest w nim beznadziejny.

0

Mówiłem, że Gavi i Fermin dużo lepsi od Olmo i jak widać nie tylko według mnie ;)

@ShawnC

2

Pedrerol to już jest taki dupowłaz od Pereza, że na rzygi bierze. Najlepsze, że on podobno kibicem Barcy jest, przynajmniej kiedyś takie info widziałem. Haha, ciekawe z której strony.

0

@Gaucho To był średni mecz De Jonga według mnie.

0

@ViDuusPL @ShawnC Się pewnie nie zgodzi xd

0

@Salchent Jakiś napadzior 100% albo Wirtz.

1

@michal26 Arasz krytykuje

1

@PatrychoO Po pislandzie aż dziwne

0

@Kgorecki2500 A jakie i co powiedział?

0

@Gaucho On jest wybitnym. Pluje na ludzi wmawiając im, ze deszcz pada

23

Nie no to gadanie Nawrockiego o tym, że on jest bezpartyjni, a jedynie "popierany" przez pis powoduje, że nóż mi się w kieszeni otwiera. Co za klaun...

0

@ptrx Gówniana firma z ameryczki

0

Nike to jest jakaś totalna porażka. Cały czas kiedy nie sprawdzę to koszulki są praktycznie niedostępne.
Z ciekawości sprawdziłem czy Real też ma takie "problemy" i nie nie ma. Każda koszulka dostępna bezproblemowo w każdym rozmiarze.
O co tam chodzi z tym zasranym Nike, że nie potrafią klubu zaopatrzyć tak jak trzeba? To jest jakiś żart i to nieśmieszny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?