0

@4drian0 No okej, ale spójrz na ich dzisiejszy skład. Tam nie ma połowy, a niektórych nawet na ławce.

0

Liczę na to, że Torre też dziś dostanie szansę.

0

@4drian0 No tylko, że Osasuna to był wyjazd i oni grali swoim najmocniejszym składem. Serio nie widzisz różnicy?

20

Ja jebe Mallorca sama bez połowy zawodników, a tu już narzekania, że Flick zrobił jakieś rotacje. A jak Flick nie robi rotacji to też narzekacie. Nie da się wam dogodzić, wiecznie źle i wiecznie niedobrze. Rzyg

0

@tbas Jak Mallorca sama nie ma połowy składu, ale się sracie…

0

9 Hiszpanów w składzie. I to się szanuje.

2

Wczoraj skończyłem oglądać Sopranos i czuję niesamowitą pustkę. Dzień bez Toniego to dzień stracony :/

0

@Sekstet2009 Real po raz kolejny nie obroni mistrzostwa Hiszpanii

0

W jednej niech dadzą Pereza, a w drugiej Kamila Gałe

1

@CLS63AMG Walimy ich na suke

0

@Criss18Barca Osiągnął więcej niż póki co Pedri

0

@Criss18Barca A to Thiago był nikim?

1

Ale sobie wymyślili godzinę tego meczu z Mallorcą na środku tygodnia, 21:30…

0

Ale to jest miękka faja i pajac

0

@pax W remontadzie z PSG najbardziej boli to, że ona nic nie dało. Następny mecz w LM na wyjeździe i znowu zagrana mega sraka

3

@Vampir707 Elektryki to jest największe nieporozumienie w historii motoryzacji. Kiedyś rozwijano motoryzację dodając wygląd, osiągi, ułatwienia, wspomagania, bezpieczeństwo. A dziś? Zastanawiasz się czy przykładowo dasz radę dojechać z Krakowa do Warszawy żeby nie robić postoju na jakieś ładowanie XD

0

@Torto Leon zawodowiec to najbardziej przereklamowany film ever. Fabuła beznadziejna, nijaka, nudna. Oldman to jedyny pozytyw tego filmu.

0

@DTMisTheBest MotoGP >

2

@Astad Przecież City po niego ruszy. Za De Bruyne jak znalazł zawodnik.

1

Co to było za wybicie tego gościa z Bilbao? XD żenująco co oni dziś zagrali. Zasłużona wygrana Realu.

0

Ten Bellingham to jest w czepku urodzony. Każda przebitka wygrana, ktoś z nim się pojedynkuje to się w polu karnym obetnie, ogólnie on przyciąga te piłki jak magnes. Czasami to aż niewiarygodne

1

Po co on idzie do monitora? Haha oni chcą to uznać i robią taką szopkę.

Wow szok

0

Żałosne Bilbao było w tym meczu

1

Ten szczur Asensio szybki jest w opór

1

Patrząc po statystykach to Bilbao wyglada jak spadkowicz.

1

@Kamiloza91 Typowy wyrobnik, żaden wirtuoz.

1

Bilbao nic tu nie ugra

2

Verstappen pajacu oddawaj pozycję

0

Dziś w tv pokazywali jakiś więźniów na Ukrainie co wrócili z niewoli do kraju na święta i jeden z nich był złapany na ujęciu kamery jak gadał z kimś mając najnowszego IPhone 16 pro. Trochę dziwne, że ktoś kto potencjalnie był niedawno w niewoli posiada taki telefon.

0

@Transu96 Jedno duchowe i body ma połamane żebra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?