partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 No okej, ale spójrz na ich dzisiejszy skład. Tam nie ma połowy, a niektórych nawet na ławce.
0
Liczę na to, że Torre też dziś dostanie szansę.
0
@4drian0 No tylko, że Osasuna to był wyjazd i oni grali swoim najmocniejszym składem. Serio nie widzisz różnicy?
20
Ja jebe Mallorca sama bez połowy zawodników, a tu już narzekania, że Flick zrobił jakieś rotacje. A jak Flick nie robi rotacji to też narzekacie. Nie da się wam dogodzić, wiecznie źle i wiecznie niedobrze. Rzyg
0
@tbas Jak Mallorca sama nie ma połowy składu, ale się sracie…
0
9 Hiszpanów w składzie. I to się szanuje.
2
Wczoraj skończyłem oglądać Sopranos i czuję niesamowitą pustkę. Dzień bez Toniego to dzień stracony :/
0
@Sekstet2009 Real po raz kolejny nie obroni mistrzostwa Hiszpanii
0
W jednej niech dadzą Pereza, a w drugiej Kamila Gałe
1
@CLS63AMG Walimy ich na suke
0
@Criss18Barca Osiągnął więcej niż póki co Pedri
0
@Criss18Barca A to Thiago był nikim?
1
Ale sobie wymyślili godzinę tego meczu z Mallorcą na środku tygodnia, 21:30…
0
Ale to jest miękka faja i pajac
0
@pax W remontadzie z PSG najbardziej boli to, że ona nic nie dało. Następny mecz w LM na wyjeździe i znowu zagrana mega sraka
3
@Vampir707 Elektryki to jest największe nieporozumienie w historii motoryzacji. Kiedyś rozwijano motoryzację dodając wygląd, osiągi, ułatwienia, wspomagania, bezpieczeństwo. A dziś? Zastanawiasz się czy przykładowo dasz radę dojechać z Krakowa do Warszawy żeby nie robić postoju na jakieś ładowanie XD
0
@Torto Leon zawodowiec to najbardziej przereklamowany film ever. Fabuła beznadziejna, nijaka, nudna. Oldman to jedyny pozytyw tego filmu.
0
@DTMisTheBest MotoGP >
2
@Astad Przecież City po niego ruszy. Za De Bruyne jak znalazł zawodnik.
1
Co to było za wybicie tego gościa z Bilbao? XD żenująco co oni dziś zagrali. Zasłużona wygrana Realu.
0
Ten Bellingham to jest w czepku urodzony. Każda przebitka wygrana, ktoś z nim się pojedynkuje to się w polu karnym obetnie, ogólnie on przyciąga te piłki jak magnes. Czasami to aż niewiarygodne
1
Po co on idzie do monitora? Haha oni chcą to uznać i robią taką szopkę.
Wow szok
0
Żałosne Bilbao było w tym meczu
1
Ten szczur Asensio szybki jest w opór
1
Patrząc po statystykach to Bilbao wyglada jak spadkowicz.
1
@Kamiloza91 Typowy wyrobnik, żaden wirtuoz.
1
Bilbao nic tu nie ugra
2
Verstappen pajacu oddawaj pozycję
0
Dziś w tv pokazywali jakiś więźniów na Ukrainie co wrócili z niewoli do kraju na święta i jeden z nich był złapany na ujęciu kamery jak gadał z kimś mając najnowszego IPhone 16 pro. Trochę dziwne, że ktoś kto potencjalnie był niedawno w niewoli posiada taki telefon.
0
@Transu96 Jedno duchowe i body ma połamane żebra