1

@Gaucho Dałby tam rade. Taki człowiek od zadań specjalnych jak Roberto czy Valverde ;)

1

A takim dominatorem miał być ten Madryt ;)
Jak to się mówi, pycha kroczy przed upadkiem.

1

@AdrianFCB10 I Merino.

1

Kto by w ogóle pomyślał przed ćwierćfinałami, że ze wszystkich 8 drużyn najlepiej i najpewniej awansuje właśnie Arsenal? Piłka nożna, spać nie można

4

Arteta pokazał Guardioli jak dowieźć korzystny wynik na Bernabeu ;)

1

Poczytałbym komentarze na pewnej stronie, ale coś mi się nie chcą władować :/

1

XD ja jebe lecimy?

0

Oby Rudiger kiedyś połamał giry. Co za śmieć

1

@PatrychoO Na tej apce nawet tego nie da się znaleźć. Pewnie trzeba przez stronę szukać, a i tak jak wyżej sam prime za pewnie nie wystarczy. I trzeba pewnie dokupić i tak.

0

@PatrychoO Mam Prime, jestem we Włoszech. Jak tam niby znaleźć LM?

0

@dzefrej234 No tak jak myślałem. Jest niedostępny w kraju w którym jestem, więc nawet mi się nie pokazywał. Bez VPNa nie ogarnę.

0

@AduŚ07 Wpisuje na yt Canal+ sport i ostatni filmik od nich mam sprzed 2 dni XD
Może być tak, że bez VPN nie obejrzę

0

@dzefrej234 Dasz linka? Jestem poza krajem i kompletnie nie mogę wyszukać linka do żadnego skrótu.

0

Canal+ już nie wrzuca skrótów?

0

@daniel32778 „Potężne” Galacticos

16

Pamiętam okres jak co roku sezon po sezonie byliśmy w minimum półfinale LM, aż do sezonu 13/14. A teraz pierwszy półfinał od 6 lat, totalna abstrakcja.

1

@Bernard777 Czyli PSG też awansowało po blamażu?

1

@WiernyKibic111 Co Ty pierdolisz XDD

0

Nie mogę oglądać. Gramy jakbyśmy mieli stracić przewagę 4:0?

2

@Cule1234 Mam pomysł. Niech dadzą zadecydować Flickowi :)

3

1

@626 Idź i go zastąp

4

@QQL5 Dlatego tak ciśnie po bankach i Glapińskim, bo do oddania pewnie z 16 XD

0

@BORO_12 Dlatego trzeba kogoś pokroju Olmo. Czyli 60 baniek za kogoś dostępnego do gry przez 30% całego sezonu.

0

@626 Na pewno mądrzejszy od Ciebie

0

Żeby się czasem nie posrali w tym Madrycie od tej „wiary”.

0

Debata będzie na yt?

1

@Barca_Big_Moment Sezon 2022/23 jego peak kariery.

2

Dawno play offy się nie zapowiadały tak ciekawie zarówno na wschodzie jak i na zachodzie. Mega fajny sezon, no i czas zacząć w końcu poważne granie.

0

@Inmate No i Mentzen też chyba dalej chce aby państwo wydawało jakiś % PKB na zdrowie?
Z roku na rok płacimy więcej? Gdzie to wszystko znika? Chyba na pensjach dyrektorów w szpitalach itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?