partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaucho Dałby tam rade. Taki człowiek od zadań specjalnych jak Roberto czy Valverde ;)
1
A takim dominatorem miał być ten Madryt ;)
Jak to się mówi, pycha kroczy przed upadkiem.
1
@AdrianFCB10 I Merino.
1
Kto by w ogóle pomyślał przed ćwierćfinałami, że ze wszystkich 8 drużyn najlepiej i najpewniej awansuje właśnie Arsenal? Piłka nożna, spać nie można
4
Arteta pokazał Guardioli jak dowieźć korzystny wynik na Bernabeu ;)
1
Poczytałbym komentarze na pewnej stronie, ale coś mi się nie chcą władować :/
1
XD ja jebe lecimy?
0
Oby Rudiger kiedyś połamał giry. Co za śmieć
1
@PatrychoO Na tej apce nawet tego nie da się znaleźć. Pewnie trzeba przez stronę szukać, a i tak jak wyżej sam prime za pewnie nie wystarczy. I trzeba pewnie dokupić i tak.
0
@PatrychoO Mam Prime, jestem we Włoszech. Jak tam niby znaleźć LM?
0
@dzefrej234 No tak jak myślałem. Jest niedostępny w kraju w którym jestem, więc nawet mi się nie pokazywał. Bez VPNa nie ogarnę.
0
@AduŚ07 Wpisuje na yt Canal+ sport i ostatni filmik od nich mam sprzed 2 dni XD
Może być tak, że bez VPN nie obejrzę
0
@dzefrej234 Dasz linka? Jestem poza krajem i kompletnie nie mogę wyszukać linka do żadnego skrótu.
0
Canal+ już nie wrzuca skrótów?
0
@daniel32778 „Potężne” Galacticos
16
Pamiętam okres jak co roku sezon po sezonie byliśmy w minimum półfinale LM, aż do sezonu 13/14. A teraz pierwszy półfinał od 6 lat, totalna abstrakcja.
1
@Bernard777 Czyli PSG też awansowało po blamażu?
1
@WiernyKibic111 Co Ty pierdolisz XDD
0
Nie mogę oglądać. Gramy jakbyśmy mieli stracić przewagę 4:0?
2
@Cule1234 Mam pomysł. Niech dadzą zadecydować Flickowi :)
3
Ciekawe XD
https://zapodaj.net/plik-FxXoZ10f6m
1
@626 Idź i go zastąp
4
@QQL5 Dlatego tak ciśnie po bankach i Glapińskim, bo do oddania pewnie z 16 XD
0
@BORO_12 Dlatego trzeba kogoś pokroju Olmo. Czyli 60 baniek za kogoś dostępnego do gry przez 30% całego sezonu.
0
@626 Na pewno mądrzejszy od Ciebie
0
Żeby się czasem nie posrali w tym Madrycie od tej „wiary”.
0
Debata będzie na yt?
1
@Barca_Big_Moment Sezon 2022/23 jego peak kariery.
2
Dawno play offy się nie zapowiadały tak ciekawie zarówno na wschodzie jak i na zachodzie. Mega fajny sezon, no i czas zacząć w końcu poważne granie.
0
@Inmate No i Mentzen też chyba dalej chce aby państwo wydawało jakiś % PKB na zdrowie?
Z roku na rok płacimy więcej? Gdzie to wszystko znika? Chyba na pensjach dyrektorów w szpitalach itd.