1

@Ziemny Leganes w tym sezonie ograło nas u siebie, wygrali też z Atletico i sprawili ogromne problemy Realowi. Nie można ich lekceważyć i trzeba wyjść na nich najmocniejszym składem.

14

Przecież Ansu grał potem w pressingu tak jak i reszta zespołu. Czepianie się go jak zwykle na siłę…

5

@BARCA1899Messi Na swój sposób? Jak najbardziej. Nie każdy musi grać pięknie i ofensywnie.

50

Niektórzy z was to serio mają nasrane na bani. Po końcowym gwizdku zamiast się cieszyć z wygranej i pewnego już awansu, to pierwszy wpis jaki leci to atak w Fatiego, który wszedł na 7 minut, pierwszy raz od kilku miesięcy i w sytuacji gdzie już odpuściliśmy granie XD
Najlepszy wpis jak ktoś tu napisał, że „on dziwnie biega”. No litości XD

0

Można rzucić teraz siły na Leganes, a w rewanżu wyjść trochę rezerwowo.

0

@clyde Komentator też miał laga XD

2

Myślałem, że to nie wpadło XD

2

Największy problem w tym meczu to niechlujność. Brakuje też więcej Pedriego.

2

Ależ mnie irytuje ta nasza niechlujność.

7

Spalony czy nie, to było chamskie

1

Raphinha co to miało być? Żałosne zachowanie…

0

Brakuje dokładności

0

Canal+ serio aż tak tnie po kosztach, że drugi dzień z rzędu dają tych samych komentatorów? Bo pewnie na biletach samolotowych zaoszczędzają.

6

Jednak Fermin, wolałbym Gaviego ale wierzę w plan mistera ;) VAMOOOS

0

@Eqeminiv A co tu ma nick do rzeczy?

3

@stickie Vieira już tego używał z 20 lat temu ponad.

12

Serio to jest aż tak istotne żeby robić o tym artykuł?

0

@barteq ? Ustawił mur jak każdy bramkarz na długi słupek. Dostał okienko w bliższy róg. Bo przecież ten wolny drugi dużo ładniejszy.

1

Ależ ścisk na zachodzie w NBA. Po kilku latach posuchy ta konferencja wraca na swój peak.

2

@FCB_dimiC Dopiero jak im się zachce. Póki co im się nie chce.

1

Chciałem poczytać komentarze, ale coś się nie ładują :/
No nic, to dobranoc.

1

@Comentateiro Jak tam Bayernik?

0

@kuz Już wcześniej przy żółtej się wykartkował

0

Realowi się dziś nie chciało i przegrali 3:0. Ale pomyślcie co by było gdyby im się chciało? No cóż nigdy się nie dowiemy.

5

Wiadomo pierw trzeba ograć BVB. Ale w półfinale wolałbym znacznie bardziej ten Bayern, oni są mega mierni w obronie, gorsi w środku pola, no rywal skrojony dla nas? A ten Inter? Najgorsze co może być? Czekają nas męczarnie. A jakby strzelili pierwsi to katastrofa.

2

Bayern co za frajernia XD

0

Pamiętam drużynę co kiedyś wygrała u siebie 3:0, a potem w rewanżu przegrała 4:0 i odpadła.

0

Czy to się dzieje? Czy to ich koniec? Haha o panie

0

O skurwysyn co wsadził :O
Jak Payet kiedyś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?